(Ne)prozrazeno!

30. září 2014 v 12:06 | Wizy |  Jiné
Páni, jak je to asi dlouhá doba? :O Musí vždycky něco kopnout, víte, co koplo mě? .__. klasická gifka z showtime...


Začalo to před pár týdny. Míjeli jsme se na chodbách, jeden se na druhého dívali při natáčení a neustále se smáli. Když jsem ho neviděl dva dny po sobě, bylo mi Smutno a musel jsem si pustit nějaké M/V, ve kterém figuroval. Byl jsem jím úplně poblázněný.

Zrovna dnes měla mít jeho skupina comebackové vystoupení, ale on tam nebyl. Vyhledal jsem B-jooa, nadechl se a zeptal se. "Ahoj, jsem Jin, kde je Kidoh?" Malý blonďáček se na mě zářivě usmál, ale než stačil odpovědět, přimotala se ta diva Hansol, prskl nevhodnou nadávku a odtančil i s B-jooem pryč. "Aish." Povzdechl jsem si, rozhlédl se kolem sebe a všiml jsem si malého Yana. Šel jsem za ním a všiml si, že se zase pokoušel nabourávat do účtu některého z členů na twitteru. Zasmál jsem se, sedl si vedle něj a uculil se. To samé udělal i on. "Vím, koho hledáš, zkoušel si mu volat?" Pousmál se a kývl na svůj mobil. Zakýval jsem hlavou. Manažer by nebyl moc rád, kdyby se s ním pokoušel spojit. "Chápu, tak mu napíšu já." Mrknul, už bral do rukou mobil a chtěl to opravdu udělat, bohužel jsem se musel přemoct a zabránit mu v tom. "V pořádku. Hodně štěstí štěně." Usmál jsem se. Už by měli jít, tak je nechtěl dál zdržovat. Ještě stihl zachytit zhnusený pohled od Hansola, který jej po celou dobu než vyšel, propaloval velmi zvláštníma očima, kterými mu dával jasně najevo, co si o něm myslel.

Šel jsem tedy na záchod, opláchl si obličej, čím jsem si smazal celý make-up. Dýchalo se mi těžce, důvod mi byl téměř jasný. "Měl bych už jít." Koukl na mobil a zhrozil se, když zjistil kolik bylo hodin.

Chtěl jsem vykročit a něco zaslechl. "Halo?" Zašeptal jsem do ticha, bývám docela posera. "Nechoď." Ozvalo se za mnou, ale nenašel jsem odvahu se otočit a podívat se, co bylo za mnou. Po chvíli jsem si ale uvědomil, komu patřil ten hlas. Ten krásně sametový hlas. Objal mě, políbil na krk, pevně mě přimkl k sobě. "Už nechoď." Zašeptal znovu a hlavu si opřel o mé rameno. Byl jsem bez dechu, nebyl jsem schopný vydat jediné slovíčko. Pustil mě, vzal za ruku a otočil k sobě. Nahl se ke mně a nesměle mne políbil. Jen lehké dotknutí rtů, otření. "Vystupuješ za čtyři minuty." Usmál se. Přikývl jsem a nechal jsem rty našpulené. "T-tak já, t-ty budeš … ehh…" Zakoktával jsem se, až jsem uslyšel své jméno, jak mě Taehyung hledal, probral jsem se. "Budu se na tebe dívat." Přikývl a pohladil moji tvář.

Začervenal jsem se, vzal ho za ruku a běžel na stage. Po cestě mne pustil, vzdaloval se mi, seběhly se ke mně maskérky a už na můj obličej lepily tuny make-upu. Od režiséra jsem uslyšel odpočítávání, nasadil jsem si rychle mikroport, vyskočil na pódium a koukal za kameru. Celé vystoupení jsem sledoval krásný výraz někoho, kdo mě miloval stejně jako já jeho. Zpíval jsem pro něj.

Po vystoupení, jsem objal Taehyunga a maknaeho, seskočil jsem ze stage, mikroport hodil po zvukaři, Zamával na manažera a kluky a šel stále rovně. Oči jsem z Kidoha nespustil a věřím, že už nikdy nespustím. Stál opřený o únikové dveře, pousmíval se a ruce měl zkřížené na prsou. Došel jsem k němu, otevřel dveře, propletl si s ním prsty a šli jsme k autu. Nasedli jsme, nastartoval jsem, zkontroloval si zrcátka a vyjel. Po vyjetí z areálu se cosi pohnulo na zadní sedačce a zasmálo se to. "Yano!" Lekl jsem se i já i Kidoh. "Ahoj kluci, kam pojedem, já už mám nabouraných pár účtů, tak bych si dal nějaké ty holidays." 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Sairen Sairen | Web | 1. října 2014 v 10:29 | Reagovat

*nepochopila pár* O.o

2 Wiz Wiz | 1. října 2014 v 17:24 | Reagovat

[1]: .___.
Kidoh (Topp Dogg) & Jin (Bangtan Boys)
*T__T*

3 Hatachi Hatachi | 1. října 2014 v 19:52 | Reagovat

Bylo to moc pěkné.

4 Peg Peg | 20. února 2015 v 14:40 | Reagovat

Ahojky, mohla bych poprosit, kdyby mi někdo s holek mohl napsat na mejl? Potřebovala bych se jen na něco zeptat. Díky sla.veronika@seznam.cz
Peg

5 Zacharymoods Zacharymoods | E-mail | 31. prosince 2017 v 4:50 | Reagovat

Hello. And Bye.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.