Seješ vítr...

6. února 2014 v 6:30 | Wiz^^ |  Exo
Vracím se. Sice pomalu, ale vracím. Dlužím Vám všem obrovskou omluvu a chci Vás o něco poprosit... PROSÍM VÁS, NEČTĚTE TY MOJE STORKY Z MINULOSTI *.* Jak jste to mohli proboha snášet? .__. Polepšila jsem se a polepším se i dál^^ Chybělo mi to tu. Dost vykecávání, tady máte první díl pouze dvoudílné storky^^ (Ze začátku se musí zlehka :33)+++ CHAT +++

K - Kris ; T - Tao ; S - Sehun

S→T: Musím se ti pochlubit, Taoušku, že nevíš, s kým teď jsem?
T→S: S kým?
S→T: S Krisem.
T→S: Cože? Tak to je asi blbost, Sehunnie, s tím chodím já!
S→T: Kecáš, Tao!
T→S: Nekecám, ale klidně mi nevěř.

---

Naštvaný Tao vyběhl ze svého pokoje, běžel přes celý byt až do koupelny, kde tušil přítomnost vysokého mladíka. Doběhl k němu, objal ho kolem pasu a políbil ho na zátylek. "Máš mě rád?" Vysoký mladík se na něj podíval skrze zrcadlo, usmál se a přikývl. "Sehun…" Kris nadzvedl jedno obočí a čekal, co z blonďáčka vypadne:"…říkal, no tedy psal, že s tebou chodí." Zakníkal do jeho ramene, popotáhl a víc se k němu natiskl. Vysoký blonďák se jen zasmál, otočil se, pevněji ho objal a vzal ho za bradu. "Ty moc dobře víš, jak to je, tak ho jednoduše ignoruj." Mrknul jedním očkem, políbil ho na rty a vysadil ho na pračku. Pomalu mu rozepl kalhoty, které pak hned stáhl a to samé udělal s tričkem. Tao se jen opřel o zeď a nechával se unášet na vlnách vášně.

---

Čekal na něj v jedné vyhlášené kavárně v novém obchodním domě, když jej konečně zahlédl. Zaplatil za sebe a šel na domluvené místo. Nenápadně zahnul do chodby s únikovým východem a schoval se do jedné místnosti. Moc dobře to tu znal, zde přišel o panictví a tolik věcí dělal poprvé. Nezáleželo na tom, jak to bolelo, ale že to dělal s ním.

Klaply dveře i zámek a hrubě byl přitisknut ke zdi. Chtěl zasténat, ale byl umlčen těmi hříšnými plnými rozpálenými rty svého milence. Bylo mu fuk, že by je někdo mohl najít. Bylo mu fuk, že ve stejném podniku se nachází přítel ono hříšníka, který se mu právě v tu chvíli dobýval do kalhot. Bylo mu i fuk, že jej strhl prudce ke svému rozkroku, tahal jej silně za pečlivě upravené vlasy a nutil jej ho ukájet až k samotné slasti. Bylo mu fuk, že slova typu: "Miluju tvé rty." "Tvůj jazyk je ten nejdokonalejší na světě." "Už nechci být v nikom jiném." "Tvé nitro je tak úzké, že žádné jiné se mu nevyrovná." Byla jen pouhými lži, kterými jej krmil po čas jejich styku.

Vše pochopil, až když se mu do rukou dostalo svatební oznámení. Nevěřil svým očím, ikdyž to bylo úplně jasné, že k tomu jednou dojde. 'Kris Wu a Zi Tao Huang oznamují…' četl si v hlavě a kroutil hlavou. První slaná kapka se kutálela po jeho tváři, až dopadla s jemným mlasknutím na bílý křídový lehce tónovaný papír. Roztrhal jej, vhodil do popelníku a típnul si rozpálenou cigaretu. Kopl naštvaně do protější židle, převrhl stůl a naštvaně vyběhl ze své kanceláře celý uplakaný. Běžel po mostě, kde se střetl s Krisem. Běžel kolem kavárny, kde si dali první schůzku. Opustily jej síly, mysl i cit v končetinách a upadl vyčerpáním do měkké, vlhké trávy v parku, kde i usnul.

---

Probudil se, jelikož opět někdo zapomněl stáhnout žaluzie. S hlasitým nesouhlasným zamručením se na posteli posadil, rozlepil nejdříve jedno oko a pak i to druhé. Protáhl se jako kočička a přitulil se zpět ke svému, nyní už muži. "Bré ránko." Zazubil se na něj, vetřel se mu pod deku a zulíbával mu krček. "Nech. Ještě chvíli mi dopřej spánek." Zamručel nesouhlasně druhý muž, s poněkud mnohem více mužnější postavou. "Jestli potřebuješ vyvenčit, dveře jsou na chodbě po pravé ruce." Zašeptal v polospánku, otočil se k němu zády a přehodil si deku přes hlavu. Tao nafoukl tváře. "Fajn." Zkřížil ruce na prsou, odtáhl se od něj, oblékl si volnou bílou košili, džíny a naštvaně odkráčel ven z bytu.

Došel až do parku na menší pahorek a rozhlédl se. Bylo krásně a svěže. Zhluboka se nadechl a vydechl. Párkrát se protáhl a udělal si pár výskoků a chmatů z bojového sportu. Když se pak rozhodl pro procházku, zarazil se nad ležícím tělem kousek od něj. Že si jej nevšiml dříve. Podrbal se lehce na zátylku a porozhlédl se. V parku nikdo nebyl. Pokrčil rameny, vzal do ruky klacík a pomalu neslyšně přešel k osobě.

Kdyby to byl nějaký člověk bez domova, poznal by to, ale ta postava mu někoho připomínala. Ležela na břichu, takže jí do tváře vidět nebylo. Drcnul do ní klacíkem jednou a chvíli vyčkával. Když se nic nedělo, dřepl si k ní a drbnutí klacíkem několikrát zopakoval. Osoba se zatřásla a po pěti minutách se probudila. Pomalu se přetočila, posadila se a zívla si. Rozlepila očka a rozhlédla se kolem. Chvilku jí trvalo než zaregistrovala přítomného, úplně vykolejeného Taa, který na ni koukal jako na zjevení vládce pekel s pusou dokořán.

Tao sledoval postavu celou dobu a nemohl uvěřit svým očím. Vždy když se osoba pohla, pootevřel ústa a když se posadil úplně a koukala na něj naopak jako na boží zjevení, kníkl: "Sehun-ah…"


To be continued...
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Hatachi Hatachi | 6. února 2014 v 20:31 | Reagovat

Ach bože...Wyzi...vítej zpátky mezi živé.
Jsem strašně moc ráda, že opět píšeš. Mě se náhodou tvoje dřívější tvorba líbila. Teda nemůžu říct, že všechna, ale převážná část ano.
A tohle se mi líbí. Mam hodně ráda EXO. A nejradši mam zrovna Krise a pár TaoRis.
Takže se moc těšim na pokračování...

2 Wiz Wiz | 6. února 2014 v 20:58 | Reagovat

[1]: Lásko, asi tě bohužel zklamu. Pokráčko nebude TaoRis :D ale můžu ti pak spísnout nějaké TaoRis :33 ;) Děkuji moc za podporu, ani nevíš jak si toho vážím :33

3 Hatachi Hatachi | 6. února 2014 v 22:09 | Reagovat

[2]: Mě nevadí, že v pokračování nebude TaoRis. Já jen, že tenhle pár mam nejradši ze všech párů v EXO.
To ale neznamená, že nečtu na ostatní páry nebo když je Kris či Tao s někým jiným v páru.
Takže pohoda...

4 Lení Lení | E-mail | Web | 7. února 2014 v 9:47 | Reagovat

EXO♥ trefila si jeden z mých neoblíbenějších párů ^^
dokonalá povídka :*

5 KinomanLop KinomanLop | E-mail | Web | 17. srpna 2017 v 22:03 | Reagovat

На днях зырил http://aicheng8.com/home.php?mod=space&uid=8251. Ну секса многовато, ссылка на фильм там в профиле.

6 AssolLop AssolLop | E-mail | 21. srpna 2017 v 23:12 | Reagovat

Привет! У Меня необычное имя - Ассоль. Хочу познакомиться.
Подробная информация обо мне здесь http://forum.interznak.ru/profile.php?action=show&member=1791 - тут

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.