...,že tě miluju

20. prosince 2013 v 20:43 | Kaoru & Naya |  Actors ~
Vánoce, Vánoce přicházejí... ;3
A vánoční nálada je tady! :) Ouu yes... Můj pokoj už se zase přeměnil na světélkující místnost vyloženě vhodnou pro epileptiky a vypadá to tu jako na hřbitově, když jsou dušičky... *w*
Takže vám všem přeju pravou vánoční náladu a pěkné počtění ;)Chvilku jsem přemýšlel, proč nic neřekl, ale v jeho situaci bych se asi necítil nejlépe. Navíc jsem dnes ráno zaslechl, že se od něj prý jeho žena odstěhovala. To jsem byl její náhrada? Na jeden sex? Povzdechnul jsem si a přešel na scénu. Cvičil jsem si vše od začátku. A když došlo na scénu, co jsme s Kyuhyunem doslova naživo odehráli, něco ve mě hrklo. Neměl jsem sílu nic říct ani něco zahrát. Přešla mě chuť k tomu něco točit, takový ten bezvýznamný pocit, navíc Heechul dneska nebude doma, nesnáším, když doma nikdo není.
Kousnul jsem se do rtu a čekal co se bude dít. Když přišel Kyuhyun bezchybně se vyhýbal mým pohledům. Měl sklopenou hlavu a dělal, že mu je blbě. Byl jsme na něj naštvaný a nevím co všechno. Proč se chová jako kdyby se nic nestalo? Hodil jsem s textem na zem a okamžitě vystřelil pryč. Než jsem zaplul do šatny, řekl jsem mé spoluherečce a taky dobré kamarádce v jednom, že dneska nemůžu, že se necítím. Sbalil jsem si své věci ani jsem se nepřevlékal a vypadnul z budovy. Před budovou jsem se rozhlédnul kolem, povzdechl si a sklopil pohled. Heechul měl pravdu, je to na nic. Ten kluk si semnou bude jen hrát. Jen a jen hrát, ale to nemění nic na tom, že jsem se zamiloval.
+++
Zabouchnul jsem za sebou domovní dveře, došel do obýváku a svalil se na pohovku. Chvíli jsem jenom koukal do stropu a při tom jsem bojoval proti slzám. Je hloupé kvůli němu brečet! Je to i moje chyba, nabídl jsem se mu a nestálo jej to žádné úsilí. Já jsem takový idiot!
Měl jsem sto chutí něco rozbít nebo alespoň hodit mobilem proti zdi, zvlášť když mi volala produkční. Jasně, že ode mě nebylo zrovna zodpovědné se sebrat z natáčení a vypadnout, ale on si za to může sám a jestli mě vyhodí, tak jsou to jeho promrhané peníze. Už se nemůžu dočkat toho večírku, který je naplánovaný kvůli sponzorům.
Kyuhyun:
Položil jsem Kwon Jin tašku do ložnice a šel za ní. Prošel jsem kuchyní do obýváku, stála u prosklených dveří vedoucích do zasněžené zahrady. Objal jsem ji ze zadu a políbil do vlasů. "Mrzí mě to. Všechno." zašeptal jsem. Otočila se čelem ke mně a rozplakala se. Pevně jsem jí objímal a šeptal omluvy. Řekl jsem jí, že jsme se políbili, řekl jsem jí o všem, mých pocitech a tak. Jenom o dnešním ránu jsem to nestačil, zastavila mě, že to nechce slyšet. Bylo mi hrozně. Vzal jsem jí do náručí a odnesl do ložnice. "Mám odejít?" zeptal jsem se nejistě. Zavrtěla hlavou. "Zůstaň se mnou prosím." zašeptala. Lehl jsem si vedle ní a objal ji, přitulila se, tak jako normálně a znovu řekla tichým hláskem: "Nechci o tebe přijít." Beze slov jsem jí políbil, nebyl jsem schopný nic říct. A hlavně jsem nebyl schopný se vyznat sám v sobě.
Sungmin:
Ráno jsem vstal jakoby se nic nestalo a měl jsem co dělat, abych se při pohledu na mou tvář v zrcadle nerozplakal. Za prvé, nebyl jsem vyspalý a vypadal jsem hrozně, prostě hrůza. Za druhé Heechul večer přišel na mol a celou noc se po mě sápal a strašně mi tvrdil, jak mě má rád. Za třetí po tom co Chullie skončil, řekl něco co mě totálně rozhodilo. Prý do týdne sbalí kluka se kterým bude navždycky a vezme si ho. Heh? Doufám, že si jen dělal legraci, protože jinak bych ho zabil. Po ranní přípravě jsem se konečně odebral do práce. Jako vždy jsem vypadal úžasně, díky naší maskérce, která mi zakryla kruhy pod očima a samotné uplakané očka. Ptala se mě co mi je, ale neřekl jsem jí to, nechtěl jsem a neměl jsem dneska nějak ani náladu. Jediné na co jsem od rána myslel bylo to, že mám jít za Kyuhyunem, kvůli papírům. Nadechnul jsem se před jeho dveřmi když kolem mě prošel zrzek. Jako vždy vypadal tak kouzelně, ale zase měl ten pochmurný obličej. Hned za ním jsem viděl vyběhnout toho jeho...milence? Nahnul jsem hlavu na stranu, když jsem viděl jak ho ten modrovlásek chytnul za zápěstí a někam odtáhnul. Zamrkal jsem a podíval se rovně, to už na mě koukaly oči vysokého kluka, který je i můj šéf.
"Proč jsi tady?" zeptal se mě tak jakoby měl strach. Vešel jsem do jeho kanceláře a zavřel za sebou, nejistě jsem se pousmál a přešel ke stolu. Okamžitě jsem si vzpomenul na včerejšek. "Tady." řekl jsem a položil mu papíry na stůl. "Co je to?" zeptal se mě. "Seznam." odpověděl jsem prostě. Nechtěl jsem se s ním bavit. "Čeho?" zeptal se a nechápavě na mě koukal. "Scén, které už máme odehrané, chtěl jsi to po mně." řekl jsem a otočil se zády. Bože!
"Počkej." řekl trochu hlasitěji. Otočil jsem se na zpět a jen se pousmál. "Uhm?" vypadlo ze mě, nevím proč, ale nechtěl jsem s ním mluvit. "Omlouvám se." řekl jakoby nic, ale i přesto ve mně něco hrklo. "Víš...to včera," začal s nejistě sklopil hlavu, přišel mi najednou jako malé zranitelně kotě, "zanechalo to ve mě pocity, které nebudu schopný tajit, ani skrývat. Netvrdím, že tě miluji, ale já prostě nemůžu." vydechl a z jeho pohledu šlo vyčíst zmatení a nejistota. "Věř, že kdybych neměl Kwon Jin a nemiloval bych jí, tak jsem tu jen pro tebe, jsi úžasný člověk, krásný, talentovaný, roztomilý, ostatní okouzlíš jen tím, když se usměješ. Sám jsem se divil, co se to semnou děje." odmlčel se a nadechnul se, že bude pokračovat, ale já ho zastavil.
"A co po mně tedy chceš?" zeptal jsem se zničeně. "To, že mi tohle všechno říkáš, co tím sleduješ. Řeknu ti to takhle, už od začátku se snažím jak idiot, abych tě dostal do postele, když už se s tebou vyspím, tak se akorát cítím, jako kdybych ti ublížil." uhnul jsem pohledem. "Vzdávám to. Vzdávám to s tebou. Chullie měl pravdu jsi pro mě až moc velký oříšek. Vždycky, vždycky, když se mi někdo zalíbil, byl můj během okamžiku. U tebe to trvá nevím jak dlouho. A to nemluvím o tom všem co se ve mně děje, nevím jestli to jen hraješ, ale vím, že blbec nejsi a ani nic podobného. Musí to být vidět, znám se, lidi jako ty ve mě dokážou číst jako v knížce, tak proč to nevidíš?" při poslední větě jsem klesnul hlasem, protože už na to nemám sílu, nemám.

"A co nevidím? Co bych měl vidět Minnie?" oslovil mě. Vstal od stolu a přešel ke mě. projel mi mezi prameny vlasů svojí packou a donutil mě se na něj podívat. Ucuknul jsem před jeho černými očkama a kousnul se do rtu. "Pověz mi to, prosím." špitnul tiše u mého obličeje. Měl jsem pocit, jako by mi mělo srdce vyskočit každou chvílí z hrudi. Nadechnul jsem se a nejistě se podíval do jeho krásných očí. "To, že tě miluju." pípnul jsem tiše. Chvíli na mě mlčky koukal a pak se pousmál, tak sladce. Přitisknul si mě za boky víc k sobě a naklonil se k mým rtům. Po chvilce už jsme se oba oddávali rtům toho druhého. Když se ode mě odtáhnul vypadal tak nádherně. "Dneska na tebe počkám před budovou, po práci. Zvu tě na rande." uculil se, ale stejně jsem v jeho očích mohl číst, že toho lituje. Snažil jsem se to přehlížet, i když to uvnitř bolelo, nutím jej vlastně podvádět, nakonec jsem se ale radostně usmál, stoupnul si na špičky a ještě ho naposledy políbil. "Dobře." sladce jsem se pousmál a pomalu se vydal z jeho kanceláře. To bude zajímavé, hned co jsem vylezl ven jsem uviděl toho zrzka jak okolo mě jen profičel a za ním zase ten druhý. Co?
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Romanka Romanka | E-mail | 20. prosince 2013 v 21:23 | Reagovat

Jéé další díl...a naprosto skvělý díl. Naprosto krásnej, sladkej díl. Miluju tyhle slaďárny. Doufám, že ti dva budou sbotu a bude jim to klapat a  že Kwon Jin to později pochopí. A taky doufám, že Hae a Hyuk se usmíří a budou zase jako hrdličky

2 Hatachi Hatachi | 20. prosince 2013 v 22:38 | Reagovat

Skvělý díl, ostatně jako vždy.
Proč nejde nic jednoduše? Proč vztah mezi Kyuhyunem a Sungminem musí být tak komplikovaný?
To samé se dá říct i o vztahu Eunhyuka s Donghaem, i když tady to komplikuje sám Hyuk svým chováním k Haemu.
Těšim se na další díl.

3 Aiko Aiko | 5. ledna 2014 v 18:46 | Reagovat

Tak rande jooo? No tak to jsem zvědavá O.o Doufám, že to bude romantika *.* Ale EunHae mi dělají starosti.. Proč se musí pořád tak hádat..?

4 KinomanLop KinomanLop | E-mail | Web | 16. srpna 2017 v 3:16 | Reagovat

Из увиденного вот это http://sikuang.pdssysc.com/home.php?mod=space&uid=4171. Лажа, ссылка на фильм там в профиле.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.