Donghae!

4. prosince 2013 v 21:13 | Kaoru & Naya |  Actors ~
Takže lidičky! Další díl je tu...a ehm promiňte. Já vím, že vás to štve, ale za to můžu já ne Nay. Vyloženě na to kašlu...nebo to se tak nedá říct. Spíš nemám čas. Teď brzo budu mít zkoušky a pokud je neudělám skáču z okna...fakt že jo. >< Omoo~ Tak joo, no užijte si další díl a ne, že to neokomentujete! >w< Thanks~ ;33


Když se zavřely dveře od domu kde před chvílí zmizel Sungmin, chvíli jsem seděl v autě a koukal před sebe. Panebože, jsem naprostý idiot. Praštil jsem se rukou do čela, zhluboka vydechl a rozjel se směrem domů. Co jsem si myslel, prostě nenechám toho kluka, aby si se mnou víc hrál a vynechám tyhle představy. Eunhyuk měl pravdu, neměl bych nad tím tak přemýšlet, jsem ženatý a tím to všechno hasne, je to určitě jen nějaké pobláznění. Musím to vydržet přibližně sedm týdnů, déle by to natáčení snad nemělo trvat.
Snažil jsem se na něj přestat myslet, měl jsem docela šok z toho, že má přítele. No není se čemu divit. Zajel jsem na odpočívadlo a zabrzdil prudčeji než jsem chtěl. Praštil jsem rukama do volantu a projel si rukama mezi prameny vlasů, doprdele! Co je to za kluka, proč mi pořád vrtá hlavou!?
Koukal jsem před sebe a potom vytáhl mobil a zavolal jí. Vzala to téměř okamžitě? "Ano zlato?" ozval se její veselý hlas."Kde jsi?" zeptal jsem se a opřel se o volant. "Doma," zasmála se,"čekám na tebe. Kde jsi ty?" Koukl jsem se okolo sebe. "Před chvílí jsem skončil, pojedu domů," řekl jsem tiše. "Dobře. Hlavně jeď opatrně." řekla a na chvíli se mezi námi rozhostilo ticho, nevěděl jsem, co říct, nevěděl jsem vlastně proč jí volám právě teď. "Kyu, jsi v pořádku?" promluvila opět ona. "Miluju tě." vypadlo ze mě. Z druhého konce se opět ozval její smích. "Já tebe taky, uvidíme se za chvíli." Přikývl jsem, jako by mě mohla vidět. "Dobře, už jedu."
+++
Dorazil jsem domů ani ne za hodinku, cestou jsem se stavil ještě někde v květinářství. i když zavírali musel jsem se tam prostě dostat. Nechal jsem pro svou milovanou ženu udělat kytku, která obsahovala samé rudé růže. To jsou přeci růže lásky, vášně a touhy. He?! Ne nevím kde jsem to vzal, ale jednou se o tom bavil Donghae a Eunhyukie. Doufám, že se ti dva dají dohromady co nejdřív, jinak umřu. Nemohl bych přenést přes srdce, jsou to moji nejlepší kamarádi a zrovna teď je potřebuji společně, než každého zvlášť, vždyť to byla jen pitomá hádka, ale na druhou stranu, oba dva jsou neskutečně tvrdohlaví.

Seděl jsem na pohovce v obýváku a koukal na televizi, přepínal jsem znuděně kanály a na nic nemyslel. Měl jsem úplně vymeteno, očima jsem těkal od obrazovky ke svíčce vonící po skořici. Vždyť ještě není ani prosinec. Přepnul jsem na další kanál, který byl hudební a odhodil ovladač vedle sebe. Povzdechl jsem si a najednou na mě dopadlo několik kapek vody. Ono nám prší v baráku? Než jsem se stačil nad sebe podívat, tak na mé tričko dopadla příčina několika kapek a na tváři mi přistál sladký polibek. Došlo mi, že Kwon Jin říkala něco o sprše. Usmál jsem se, chytnul ji okolo pasu a stáhnul ji k sobě. Projel jsem rukou její tmavé vlasy, položila si hlavu do mého klína a já se na ní ušklíbnul. "Skvělý nápad. Máš mokrý vlasy."
Zrazu zazvonil zvonek a já jsem sebou trhnul. Pomalu jsem se odtáhnul od Jinnie a usmál se na ní. Kývnul jsem, jakože půjdu otevřít. Přešel jsem pomalu ke dveřím a otevřel je. Mezi nimi stál Donghae, celý ubrečený. Vyvalil jsem oči a chytnul ho za ruku. "Hae, pojď dovnitř." Vtáhnul jsem ho ze dveří a rychle zavřel, byla docela zima. On jen zničeně vešel a vyzul se, s mojí pomocí se dopotácel do obýváku a posadil se na sedačku. Bylo vidět, že má v sobě několik skleniček. Bože, nechápu, jak tohle mohl Hyuk jen tak dopustit. Minule jsem mu říkal, ať na něj dává pozor a on udělá tohle, naštve se na něj. Ani bych se nedivil, kdyby Hae udělal nějakou blbost. On je přeci ten sladký malý Donghae.
Posadil jsem se vedle něj a chytil ho kolem ramen. "Donghae co se stalo?" zeptal jsem se z vážností v hlase. Podíval se na mě uslzenýma očima, div se mi hystericky nerozbrečel v náručí, mezitím přišla Kwon Jin a posadila se vedle do křesla, postavila před něj sklenici vody a vhodila do ní šumák, ona je vážně anděl. Složila si ruce v klíně a pohladila Donghaeho po jeho zrzavých vlasech.
"No tak povídej mišánku, copak se stalo?" zeptala se jemně, i ona měla k mým nejlepším kamarádům dobrý vztah, byly jsem spolu na střední, takže jsem se ani nedivil oslovení, jen jsem se na ní děkovně usmál. Hae složil hlavu do dlaní a začal plakat. "Já...nevím co jsem udělal špatně. S Hyukiem jsme už skoro 10 let. Miluji ho tak moc. Dal bych za něj život. Miluji jeho úsměv, doteky, polibky, všechno...Ale v poslední době se hádáme kvůli blbostem a to se máme brát.Chtěl, bych aby to bylo jako na začátku. Taková ta zamilovanost jako to máš ty a Sungmin." Hae se na mě podíval a já jsem v té chvíli ztuhnul.
Doprdele! On právě řekl to co řekl? Jinnie se na mě udiveně podívala. "Kdo?" zeptala se klidně. "Ten kluk, se kterým se Kyu nedávno líbal." odpověděl Hae místo mě. Vyvalil jsem oči a kousnul se do rtu, co to sakra mele! Donghae sakra zavři klapačku! Křičelo to ve mně. "Netuším, není to tak. Donghae toho v sobě má... Neví, co říká." snažil jsem se to nějak upatlat. "No jasně, a proto jsi se po něm válel při natáčení?" zasmál se Donghae trošku opilecky.

"Hyunnie..." oslovila mě Kwon Jin zděšeně, viděl jsem, jak se jí do očí hrnou slzy. Zabolelo mě to u srdce, ale zároveň jsem cítil jakou si částečnou úlevu. "Ne, já-játi to vysvětlím." začal jsem klidně. "Tak poslouchám?" řekla mírně rozrušeně. Donghae nás dva jen sledoval. "Já...jen jsem Sungminovi ukazoval scénu." řekl jsem a podíval se jí do očí. Tohle bylo poprvé v životě, co jsem jí lhal. "Nelži." odsekla. "Nelžu.." zalhal jsem, samozřejmě. "Pokud semnou budeš chtít mluvit, budu u své matky." řekla a klidně odešla. Podíval jsem se na Donghaeho a zakroutil hlavou. "Tak ti teda moc děkuji." zakňučel jsem a rozházel si vlasy.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lení Lení | E-mail | Web | 5. prosince 2013 v 6:23 | Reagovat

o-Ou... DongHae nám to trošku zkomplikoval.. To bude ještě zajímavé :P
Ale tak co... upřímnost nade vše a teď má Kyu alespoň o práci míň.. ;)
Těším se na další díl.. :*

2 Hatachi Hatachi | 5. prosince 2013 v 20:25 | Reagovat

Ach bože...ten Donghae je moula,takhle to na Kyuhyuna prásknout.
Ale třeba to Kyuhyunovi pomůže,třeba si uvědomí,s kým chce doopravdy být.
Doufam,že Hyuk uzná svoji chybu a zase budou s Haem spolu,nechci aby se rozešli.
Moc se těšim na další díl a je mi jedno,kdy zase přibude,protože si moc ráda počkam...

3 Aiko Aiko | 5. ledna 2014 v 19:26 | Reagovat

Donghae!! Nevim, jestli tě mám zabít nebo milovat.. :D :D Teď by mě jen zajímalo, jestli to Kyuovi nějak pomůže, nebo naopak přitíží..
A Hyuk mě začíná vytáčet.. Už by taky mohl dostat rozum.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.