What the hell!?

28. listopadu 2013 v 11:28 | Kaoru & Naya |  Actors ~
A tak se zamotáváme do děje ještě víc xD
Nom, enjoy it! x3"Uhn... Kyuhyune?" ozvalo se mé jméno těsně za mými zády. Polekaně jsem se odtrhnul od Sungmina a prudce se otočil. "Donghae." vydechl jsem jméno svého kamaráda, který na mě koukal dost nechápavým pohledem. "Já-já jen jsem mu ukazoval, co má dělat v příští scéně!" vychrlil jsem ze sebe první, co mě napadlo a periferním viděním jsem viděl přikyvujícího Sungmina. "Jo jasně," ušklíbnul se Hae,"tak už z něj můžeš slézt, máme jít společně na oběd, vzpomínáš?"
Podíval jsem se pod sebe na Sungmina, kterého jsem stále držel za zápěstí a seděl na něm. Urychleně jsem se zvednul a podal mu ruku, abych mu pomohl na nohy. Měl jsem pocit, že když ji stiskl, projel mnou nepatrný elektrický šok. Nejistě jsem se mu podíval do očí a vydal ze sebe: "Uvidíme se po obědě." On jen souhlasně přikývl a já odešel s Donghaem, který se bavil pohledem na nás. Nesnáším ho.
Když jsem seděl na u oběda s těma dvěma, vůbec jsem neměl chuť k jídlu. Nejedl jsem to, jen nepřítomně zíral před sebe jako bych nikdy neviděl desku stolu. Povzdychl jsem si a nějak nevnímal, co mi kluci říkali. Jen jsem přikyvoval a odpovídal něčím jako: "Uhm...Hmm..Hem." Neměl jsem na nic náladu. Tohle se mi stalo poprvé, byl to pro mě naprosto nový pocit. Cítil jsem se zmateně. Proč jsem to udělal? Měl jsem potřebu? Chtěl jsem? Lákalo mě to? V hlavě mi vířilo několik myšlenek, takového typu. Ale já věděl jen jedno, chci ty rty cítit ještě. I kdybych se měl cítit jako největší podrazák na světě, chci je cítit. Musím,potřebuji, zakňučel jsem a kousnul se do rtu.
"Kluci?" zastavil jsem jejich vášnivou debatu, jestli si mají pořídit psa či kočku. Oba se na mě podívali a Hae se ke mě víc přisunul. "Copak Huynie?" usmál se a hodil mi ruku kolem ramen. Eunhyuk se na mě usmíval. Nadechl jsem se a položil vidličku. "Jak... Ehn...jste poznali, že jste..." polknul jsem. "Teplí?" zeptal se Hyukie. Jen jsem přikývnul a pozoroval je. Navzájem se na sebe usmáli a chytli se za ruce. "Není to tak, že bychom byli čistě jenom na kluky, sem tam se podíváme na nějakou tu slečnu, ale hlavní náznak naší odlišnosti bylo to, že se nám prostě zalíbila osoba stejného pohlaví. V tom je ta největší věda." zasmál se Eunhyuk a políbil svého přítele na tvář, ten si mě změřil zkoumavým pohledem. "Proč se ptáš?" zeptal se.
Na sucho jsem polknul a jen tam mlčky seděl, snažil jsem se přijít na nějakou chytrou odpověď, ale než jsem cokoliv řekl, Donghae se znovu ujal slova: "Má to něco společného s tím klukem, kterého jsi líbal před tím, než jsem tě vyzvednul na oběd?" Když to říkal, všiml jsem si jeho zákeřného úsměvu, který se mi vůbec nelíbil. "Líbal? Jakého?" hodil po nás tázavý pohled Eunhyuk. "Koho asi, Lee Sungmin, záhadný kluk z kavárny a talentovaný herec, který pokukuje po našem panu režisérovi a pravděpodobně to nebude tak nevinné, jak se zdá." usmíval se zrzek.
Vzal jsem vidličku a ďoubnul do nějakého kousku zeleniny na talíři. Povzdychnul jsem si a střelil pohledem po Donghaem. "Už jsem ti říkal, že jsem mu ukazoval tu scénu." zakroutil jsem hlavou a podíval se na oba dva, kteří se na mě přiblble usmívali. Proč já jim vůbec lžu? Znají mě jako sebe, znovu jsem pustil vidličku a smutně se pousmál.
"Dobře, tak nevím proč jsem to udělal." vydechl jsem trošku zničeně. Hyukie se na mě usmál. "Měl jsi nutkání?" řekne tiše. "A chtěl jsi..." dodá Donghae. "Cítil jsi se při tom úplně jinak jak s Kwon Jin?." "Tak kouzelně?" Oba nepřestávali a děsil mě fakt, že mají pravdu. Trošku jsem se narovnal a zahleděl jsem se na místo před sebe. Oni mají pravdu. Cítil jsem se hezky a líbilo se mi to. Stisknul jsem ruce v pěst a podíval se na desku modrého stolu. "Co, když vám řeknu, že bych to s ním chtěl zkusit?" řekl jsem prostě. Nevím, co se mi v tu dobu honilo hlavou, ale to jedno jsem věděl přesně, chci to zkusit. Mít pro sebe někoho jako je Sungmin. I přes to, že mám manželku a neměl bych to dělat. Za celý svůj život jsem nepocítil touhu podvést ani nic podobného, ale co jsem ho potkal, můj život je jiný, zajímavější, zábavnější. Mám to risknout?
"Počkej, Kyuhyune... Uvědomuješ si, že tím podvedeš Kwon Jin." upozornil mě na nepatrný fakt Eunhyuk. Jo vím to moc dobře, ale tak nemusí se to dozvědět ne? Zavřel jsem si oči a promnul si spánky, takhle to rozhodně nepůjde, nevím, co mám dělat. Miluju ji, tedy alespoň myslím, jenže on je pro mě něco jako zakázané ovoce a to vždycky chutná nejlépe. "Nevím, co mám dělat, ten kluk mě přivádí k šílenství." pokrčil jsem rameny. "Musíš tomu odolat," "Jdi do něj," ozvalo se najednou. Kluci se na sebe navzájem zkoumavě podívali. "To myslíš vážně!?" vyšlo z nich opět nastejno. "Počkej, počkej, počkej, tím chceš říct, že kdyby se objevil někdo, kdo by se ti líbil a fyzicky tě přitahoval víc než já, tak mě podvedeš?" začal se v tom šťourat Eunhyuk. Donghae trochu znejistěl. "Ne, tak jsem to nemyslel, jenom," na chvíli se zarazil. "Jenom?" zopakoval kluk s modře melírovanými vlasy. "Zlato, nikdy bych tě nepodvedl!" vyhrknul. Eunhyuk si založil ruce a nechal Donghaeho se pořádně vycukat. Tiše jsem tam seděl a pozoroval je, díky za vaši užitečnou radu.
"Teď si protiřečíš." Hyukie se na Donghaeho podíval a víc si stisknul ruce na hrudi. Myslel jsem, že Haemu vedle mě za chvíli bouchnou nervy. "Ale to není pravda. Neřekl jsem, že bych tě podvedl." Hae se trošičku zamračil a v jeho očích byl vidět náznak, toho že jestli Hyuk nepřestane okamžitě s touhle scénou, brzy se rozpláče. Skousnul jsem si vnitřní ret a raději se jim do toho nepletl. "Naznačil jsi to." ppět odseknul Eunhyuk. Můj pohled sklouznul na zrzka a měl jsem co dělat, abych na Hyuka taky nevyjel. Sakra! Ještě rozhádám své dva nejlepší kamarády a můžu se jít zahrabat vážně. Pevně jsem se chytil stolu a čekal, co se bude dít dál. Ale to asi byla chyba, když se Hae prudce zvednul a uraženě prošel kolem svého snoubence, uvědomil jsem si, že to je vlastně poprvé co se něco takového stalo.
"Když si myslíš, že bych byl schopný tě podvést...člověka, kterého miluji. Asi si nejsi vědom svých citů ke mě." podíval se na něj Donghae, který neměl daleko k pláči. Překvapeně jsem zamrkal a koukal na Hyuka, ten jen seděl a trhnul hlavou ke mně. Svěsil jsem ramena a sledoval jak Donghae odchází. Co jsem to sakra udělal!?

"Děláš si ze mě prdel?" zeptal jsem se ho jakmile jsem viděl zrzka projít kolem skleněné výlohy se slzami, které se mu kutálely z očí. Eunhyuk se jen pousmál. "Neboj..." usmál se. Nechápal jsem, jak se může v takovéhle situaci usmívat. Asi bych se zbláznil, kdyby se takhle na mě naštval Sungmin. POČKAT! Ne, chtěl jsem říct Kwon Jin. Praštil jsem čelem do stolu, až zadrnčel zvuk nádobí, které nadskočilo. "Zabijte mě někdo prosím." zašeptal jsem si pro sebe.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lení Lení | E-mail | Web | 28. listopadu 2013 v 15:52 | Reagovat

OU... Kyuhyunnie už má pochyby..Jen buď s Minniem.. bude to lepší ;) :D
Kwon Jin je mi trochu líto.. Ale za KyuMin to stojí ;) :*
Těším se na další dílek ^_^

2 Hatachi Hatachi | 28. listopadu 2013 v 19:41 | Reagovat

Chudák Hae, co tím jako Hyuk sleduje? Haeho dožene k pláči a pak ho nechá být? Nechá ho uplakaného jen tak odejít? Zasloužil by řádnou tečku...
Tak Kyu by "to" chtěl skusit s Minniem. Záleželo by ovšem na tom, jestli by to i Minnie bral tak, jako to bere Kyu. Aby to Minniemu nakonec nezlomilo srdce...
Sice je mi taky Kwon Jin líto, ale lásce neporučíš...
Moc moc se těšim na další díl.

3 Aiko Aiko | 5. ledna 2014 v 19:04 | Reagovat

No Hyuka bych momentálně nejraději zabila.. Tohle se nedělá!
Aaaa, čekala jsem že Kyu bude mít pochyby.. [2]: Máš pravdu, taky záleží na Minniem :/ No jsem zvědavá a natěšená na pokračování~~

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.