Come with me

30. listopadu 2013 v 0:13 | Kaoru & Naya |  Actors ~
*Praští hlavou do klávesnice *
My vážně těch dílů chtěly dohromady tak pět, jenže ono je to nějak... komplikované!
To ne my! To samo xP


Sungmin:
Zůstal jsem tu sedět a pozoroval jsem jej, jak odchází v doprovodu našeho vizážisty. Našpulil jsem rty, zastrčil jsem ruce do kapes a procházel se po scéně. Zaklonil jsem hlavu a zhluboka se nadechl. On je vážně dokonalý, pousmál jsem se pro sebe, a zdálo se mi to nebo mě políbil sám od sebe? Přejel jsme si konečky prstů po rtech, stále jsem cítil ty jeho, to vzrušení, které mnou projelo, když se mě jen dotkl. To mi připomíná, mám menší problém v kalhotách. No co, polední pauza bude trvat ještě dlouho a navíc si nemůžu stěžovat, i přes to vyrušení to dopadlo líp než včera.
Pousmál jsem se a mířil směrem do šaten. Připadal jsem si jako zamilovaný školák. Připadal jsem si jako v pohádce. Tedy až na to, že to muselo být nějaké pobláznění, v pohádkách neboříte dokonalé vztahy. I tak jsem se musel usmívat a spokojeně si pobrukovat. Musím si jej získat.
+++
Po pauze jsem přišel jakoby nic na scénu a omámeně vydechnul, jakmile jsem uviděl Kyuhyuna. Jak si tak poklidně stojí v té své úžasné košilce. Vypadá tak skvěle, že mám chuť k němu jít a něco mu udělat. Skousnul jsem si ret a raději se podíval na příchozí ochranku. Trošku jsem se zamračil. Počkat? Něco mu chybí. Natočil jsem hlavu na stranu a podíval se přesněji za něj a okolo něj jestli se někde nepotuluje to zrzavé kotě, co je na něj stále nalepené. Nikde nic? Zmateně jsem zamrkal. Kam se poděl?
"Takže lidi, dneska to po zbytek dne musíme zvládnout, bez hlavního vizážisty, není mu zrovna nejlíp, tak na sebe moc nesahejte.. Takže jedem, kde je Ami?" Celou dobu jsem poslouchal co Kyuhyun říká. Jak není mu nejlíp? To by s ním ten druhý byl ne? Sakra! Když jeli i spolu autem a pokud se nepletu nemají jen pracovní vztah, zakroutil jsem hlavou a raději se v tom nešťoural.
"Je v šatně hned přijde." odpověděl jsem Kyuhyunovi úplně normálním tónem. Neměl jsem zapotřebí ho nějak svádět přede všemi, i když by to bylo zajímavé. Po zbytek dne jsme dělali jen samé věci ohledně jedné a té samé scény. Kyuhyunovi se to nelíbilo, moc dobře jsem věděl proč. Měl jsem líbací scénu s mojí spoluherečkou.
+++
Když jsem šel domů, tisknul jsem k sobě tašku s oblečením a koukal jsem na cestu se sluchátky v uších. Najednou přede mnou zastavilo auto. Leknul jsem se a trošku jsem si oddechnul, když jsem uviděl Kyuhyuna v okýnku. "Nasedni, svezu tě domů." řekl a usmál se na mě. Zmáčknul jsem tašku ve dlani podíval se jinak. "Já to zvládnu, bydlím kousek." řekl jsem tiše. Styděl jsem se po dnešním incidentu a on se jen sladce pousmál. "Nechci, aby se ti něco stalo."
Moje srdce vynechalo pár úderů. Slyšel jsem dobře? "Uhm...dobře." kývnul jsem a přešel na druhou stranu k autu. Nastoupil jsem a složil ruce do klína, nekoukal jsem na něj, ale na svoje dlaně. "Kde bydlíš?"
Trošku jsem sebou cuknul a podíval se na něj. "Eh...uhm tam." ukázal jsem a nějak jsem se ztratil v jeho očích, že jsem nebyl schopný mu normálně odpovědět, on se jen rozesmál. A já jsem se dál rozplýval nad jeho dokonalostí. Srdce mi bušilo tak, že mi div nevyskočilo z hrudi. Celou dobu přemýšlím nad tím, jak jej chci mít jenom pro sebe, jak jej získat a teď ze sebe nevydám ani slovo. Nejistě jsem se poškrábal ve vlasech a pozoroval jej. Koukal před sebe a držel volant, stáhnul z něj jednu ruku, když řadil, původně jsem si myslel, že se mě dotkne, ale byla to jen prvotní mylná myšlenka.
"Pořád rovně?" zeptal se. "Ne, doprava, tedy doleva, jo doleva." vypravil jsem ze sebe a měl jsem sto chutí praštit do palubovky hlavou. Než jsem to ze sebe vysoukal, přejel naši odbočku. "Nic nejede." řekl spíše pro sebe a začal couvat, jenže když se ohlížel dozadu, natáhl pravou ruku a chytnul se jí za mou sedačkou, přikrčil jsem se a zabořil se do ní. Všiml jsem si, jak mu povyjel jeden koutek nahoru a pak vrátil druhou ruku na volant a zatočil, byli jsme už jen blok od naší ulice.
Po celou dobu mlčel, až když jsem mu ukázal, kde bydlím a on zastavil, se ke mně otočil čelem a promluvil: "Řekni mi, proč na sebe poslední dobou tak často narážíme." Trochu jsem znejistil. "Protože spolu pracujeme?" řekl jsem a pokrčil rameny, nechápal jsem, co po mně chce. "Ne, to nemyslím. Myslím mimo práci, třeba včerejší ráno nebo kavárna a potom se najednou objevíš na konkurzu." upřesnil. "No, jsem herec a ty režisér." znovu jsem pokrčil rameny. "Takže si mě políbil v té kavárně jenom, aby sis pojistil roli ve filmu? Takhle to ale nehodnotím, moc by sis tím nepomohl."
Stále na mě koukal pohledem dychtícím po odpovědi. "Ne, tak to není." zavrtěl jsem hlavou a začal nahmatávat kliku od dveří. Všiml si toho a chytl mě za druhou ruku. "Věděl jsi, kdo jsem když si to udělal?" naléhal dál. "J-já, už musím jít." zamumlal jsem, vysmýkl se mu a vyskočil z auta. K mojí velké smůle jsem při utíkání z auta někoho praštil dveřmi. "Omlouvám se." vydal jsem ze sebe omluvu. "Heechule!" oslovil jsem svého nejlepšího kamaráda.
Chvilku jsem na svého nejlepšího kamaráda jen koukal, ale hned jsem si uvědomil, že se dá dobře využít. Uvidíme, jak bude reagovat Kyuhyun. Ušklíbnul jsem se sám pro sebe a pomalu vystoupil z auta. Stoupnul si k Chulliemu blíž a začal mu upravovat košili co měl na sobě.
"Lásko kolikrát jsem ti říkal, že nemáš lézt ven v takové zimě. Padej domů! ŠUP!" napomenul jsme ho a sledoval Chullieho vyjevenou tvář, ale co, aspoň mi tak poslouží jeho krása. "Ale Minnie...já.." snažil jsem se mi něco říct. "No! Ticho...padej." zasmál jsem se a plácnul ho do hrudi. Heechul vypadal, že konečně pochopil a usmál se. Bylo mi jasné, že není tak blbý, ale totálně jsem nečekal, že udělá to, co udělal. Položil mi ruku kolem pasu a přitáhnul k sobě. "Budu na tebe čekat v posteli." zašeptal, ale samozřejmě tak, aby to slyšel Kyu a přisál se mi na rty. Vytřeštil jsem oči a nejistě položil si dlaně na jeho hruď.
Musel jsem přistoupit na jeho krok, nepatrně pohnul rty proti těm jeho a on udělal to samé, spolupracoval. Opravdu na okamžik jsme se před Kyuhyunem líbali, ale pak jsem se trošičku odtáhnul. "Tak utíkej." řekl jsem takovým tím omámeným tónem. Otočil jsem se na Kyuhyuna, který na nás koukal celkem vyjukaně. "Mianhae. To byl můj přítel." usmál jsem se na něj, neodpovídal, byl mimo, tak roztomilý.

"Tak dobrou noc a pozdravuj manželku." zatvářil jsem se slaďounce a zamával mu. Když jsem odcházel vrtěl jsem zadečkem, aby mu bylo jasné o co "přichází." Když jsem zabouchul dveře opřel jsem se o ně a střelil pohled po Chulliem, co se promenádoval po baráku s kakaem v ruce. "Chulino!!!!" zařval jsem hystericky. V tu chvíli mi došlo, že jsem se opravdu líbal s mým nejlepším kamarádem a že sakra dobře líbá.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Lení Lení | E-mail | Web | 30. listopadu 2013 v 10:38 | Reagovat

AISH.. :D Podle mě Minnie používá velice dobrou taktiku.. dávám tomu pár dní.. :D
Nádherný dílek :* těším se na další ^^

2 Hatachi Hatachi | 30. listopadu 2013 v 21:46 | Reagovat

Teda Minnie...ten by zasloužil...takhle využít svého nejlepšího kamaráda. Jen doufam, že se tohle Minniemu nevymstí.
No uvidíme...
Těšim se na další díl.

3 Aiko Aiko | 5. ledna 2014 v 19:13 | Reagovat

:D :D Minnie ty jsi neuvěřitelnej.. :D Jen si nejsem moc jistá, jestli se ti to nevrátí.. Jsem napjatá na další dílek

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.