Break down

26. listopadu 2013 v 1:05 | Kaoru & Naya |  Actors ~
Lidi, děti! A monstra všeho věku! Já a Nay jsme napsaly další díl...prostě, ale nic ám nepřálo xDD Stále nám vypadával skype, mě se zasekával pc jako kretén. Tak jsem ho restartovala..no pomohlo to? Né-é!! xDD Nakonec jsme se na ten skype vyložene vysrali a psali normálně xD To je taky něco vám řeknu x33 Nom~ Doufám, že se vám bude další díl líbit, a UPOZORŇUJI! Kapesníčky k rukám (Krev...nikoli slzy.) a igelit na klávesnici xDD Milujeme VÁS!!! ♥


Když jsem večer usínal, držel jsem v náruči mojí milovanou ženu a čím víc jsem se nechával oddávat snům, začínalo mi docházet, že začínám přemýšlet, jaké by to bylo mít vedle sebe někoho jiného. Lekl jsem se svých myšlenek natolik, že mě nenechaly spát. Stále jsem si v mysli promítal ten dnešní okamžik se Sungminem, jak se usmíval a ten hlas. A hlavně to jak se ke mně přibližoval. Já sám jsem to určitou částí chtěl. Hlasitě jsem si povzdechnul a čekal jsem zda mě moje mysl nechá konečně spát. Podíval jsem se na hodiny, půlnoc. Natočil jsem se na bok a na nočním stolku jsem uviděl svou fotku ze svatby. Vedle mě stála ona, ta kterou miluji tak dlouho. Ale teď, zavře jsem oči a natáhl k té fotce ruku. Položil jsem ji lícem dolů. Po chvilce jsem začal usínat, docela hezky se mi spalo. Jenže najednou jsem se prudce posadil a začal rozdýchávat svůj sen. Zase, zase, zase, stále dokola. Slyšel jsem v hlavě jeho steny a to, jak mě oslovoval. "Kyuhyunnie~" vycházelo z jeho úst. Prsty jsem si promasíroval kořen nosu a zakroutil hlavou. Proč mě nenechá být? Nebo už začínám být natolik zvrácený, že bych měl začít točit porno?
Přetočil jsem se na bok, natočil se k Kwon Jin, nasál jsem její dobře známou vůni a políbil ji do vlásků. Třeba mě jenom hryže svědomí, neměl bych jí říct, co ten kluk udělal? Ne, to je zbytečné, akorát by se naštvala nebo by mě měla z blázna. Navíc už jenom ta představa, že jí povídám, jak mě nějaký kluk líbal v kavárně. Ušklíbnul jsem se sám pro sebe a postupně jsem cítil, jak mě převládá únava. Nakonec jsem přeci jen usnul a naštěstí spal nerušeně až do rána, kdy mě vzbudilo pípání budíku.
S kočičím zavrčením jsem se posadil, budík vypnul, zívnul jsem si a protáhl se. Ten příjemný pocit, jak se tělo napíná po ránu, ale jednou sem i taky stalo, že jsem si takhle skřípnul obratel. A měl jsem po příjemném ránu a vlastně na celý týden jsem měl o zábavu postaráno. Zavrčel jsem a slezl z postele. Zalezl do koupelny a rozhodnul se, že dneska to vezmu hopem. Vkročil jsem nahý do sprchy a začal se umývat. Vlasy, tělo. Trošku jsem zapřemýšlel o tom večeru. Opřel jsem se o kachličky a zaklonil hlavu tak, aby mi na ní dopadala voda. Dneska ho rozhodně nesmím vidět.
+++
Stojím na benzínce a uvědomuji si fakt, že ten kluk. Co mě včera polil kávou přímo na tomhle místě, mi začíná chybět.Ale jak to? Koukal jsem před sebe s nepřítomným výrazem. Nepřemýšlel jsem jen jsem byl zaseknutý. Zaseknutý v tom, co se to se mnou děje. Já jsem přeci hetero! HETEROSEXUÁL!
Probral mě až zvuk hlasu. Měl jsem zaplatit benzín. Zakroutil jsem hlavou, rychle zaplatil. Potom jsem vyběhnul do auta a opřel hlavu o volant. "Proč já?...Proč se takové věci dějí, vždy jen mě." zakňučel jsem zničeně. Lee Sungmine tohle si odskáčeš.
Co se dnešního natáčení týče, moc daleko jsme se neposunuli. Věčně se mi něco nezdálo a dnes i to, co se týkalo Sungmina, pokoušel jsem se tvářit neutrálně, když jsem se mu díval do očí, aby nikdo nic nepoznal, ale uvnitř mě rozhodně něco nebylo v pořádku. Pokud bych měl vzít v potaz herecké obsazení do role, líp už jsme opravdu vybrat nemohli, ale jeho osobnost mimo plac na mě měla úplně jiný dopad a to nemluvím o tom, když jsme byli sami.
Navíc když Donghae, jako stylista, s ním přišel do styku, tak se na mě potom nalepil a nadíval mi za to, jak jsem mohl stát jako solný sloup a nic neudělat, když mě v té kavárně políbil. Několikrát jsem mu zopakoval, že jsem ženatý, nelíbám cizí lidi v kavárně a kdo ví, mohl to být třeba nějaký maniak nebo nás mohl někdo vyfotit a udělat ze mě gaye. Tedy, ne že bych proti nim něco měl, vždyť moji nejlepší kamarádi byli pár, ale rozhodně jsem se k nim neřadil.
Znovu jsem se zadíval na scénu, která právě přede mnou probíhala a nesouhlasně zavrtěl hlavou, točili jsme ji asi po sedmé a pořád to bylo jedno a to samé. Všichni si povzdechli a někteří na mě hodili vražedný pohled, a tak jsem vyhlásil dlouho očekávanou pauzu na oběd s tím, že jsem zůstal sedět na místě a nechal je všechny odejít. Chvíli mi trvalo než jsem si všimnul že jedna osoba tady zůstala.
Nahnul jsem hlavu na stranu, nechápal jsem co dělá, ale když si začal lehat pochopil jsem, postě odpočívá. Ale proč tady? Moje panenky se rozšířily a zbystřily jediné místečko, odhalené bříško. Uhnul jsem pohledem a dělal, jakoby mě strašně zajímaly papíry co jsem měl pod rukama, ale stejně jsem se pokaždé vrátil pohledem k němu. Měl zavřené oči takže nemohl vidět, že na něj koukám.
Nedalo mi to, ale musel jsem se zvednout a přejít k němu. Postavil jsem se vedle něj a dal ruce do kapes. "Nespi." řekl jsem v celku tiše a jemně. On jen zakňučel a zakryl si očka rukou. Tím pádem se jeho košile vyhrnula ještě víc nahoru. Skousnul jsem si ret. Hrabe mi! HRABE MI! Doslova zírám na kluka, co tu leží a způsobuje mi to, že mé srdce zapomíná pracovat. Zhluboka jsem se nadechl a vydechl. Nepomohlo to, počítal jsem do deseti. NIC! Sakra Kyuhyune! Okřikl jsem se v duchu. Pomalu jsem si dřepnul k němu a šťouchnul jsem ho do tváře. "Vstávej." zašeptal jsem. Děsil mě jak jen tak ležel.
Najednou mě jen chytil za zápěstí a trhnul k sobě. Strhnul mě na něj. Zprudka jsem otevře oči, když jsem uviděl, jak se na mě kouká, musel jsem uznat, že tahle chvíle pro mě byla... Jiná. Nikdy jsem se podobně necítil.
Netuším, jestli to způsobila jeho hypnotická tvář nebo nějaké pobláznění citů a Donghaeho hodinová přednáška o tom, že nevím, jak líbá můj hlavní hrdina, i když si myslím, že to rozhodně vědět jako režisér nemusím, ale sám od sebe jsem se k němu sklonil a přisál se na jeho rty. Byly tak jemné a nasládlé prostě perfektní. Na krátkou chvilku jsem se od něj odtáhl a znovu se přisál na jeho rty, tentokrát jsem ty své pootevřel a doufal, že on udělá to samé. Udělal a hned jsem toho využil, vklouznul jsem škvírkou mezi jeho sladkými polštářky dovnitř a pohrával si s jeho jazykem. Myslím, že něco podobného jsem naposledy cítil, když jsem dostal svůj první polibek.
Nekonečně dlouhými polibky jsem si přivlastňoval jeho rty. Proč musí být tak dokonalé. Nedokázal jsem svoje pocity k něčemu přiřadit ani ovládnout, nešlo to. Cítil jsem se tak zvláštně. Na půl skvěle,že bych mohl létat, ale druhou část mě tížilo to moje svědomí. Tomuhle se přeci dá říkat podvod. A já to právě dělal, sám od sebe a to mě děsilo ze všeho nejvíc. Ucítil jsem jak se jeho tělo rozechvělo, jak tiše kňučel. Nezmohl jsem se na nic jiného jen na tiché vydechnutí do jeho úst.

Po chvilince jsem si přivlastnil i jeho jazýček a začal si s ním znovu hrát. Otřel jsem se o jeho špičku a postupně se přesouval dál a dál. Nezapomněl jsem ani polaskat jeho patro a vnitřní tváře. Přejel jsem tím svým po jeho zoubkách a začal zkoumat každou skulinku. Vzal jsem jeho ruce za zápěstí a natisknul mu je nad hlavu. Začal jsem chápat, co na tom Hae a Hyuk vidí. Nedá se říct, že líbání s holkou je zlé nebo snad odporné, ale když jsem líbal Sungmina, uvědomil jsem si jistou věc. On věděl co chci, on cítil to, co cítím já. On mě chápal a spolupracoval. Bylo to vzrušující a ten fakt, že víc než když mě líbala Kwon Jin, mě uvnitř drtil.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Jednorázovka X Kapitolovka

Jednorázovka
Kapitolovka

Komentáře

1 Lení Lení | E-mail | Web | 26. listopadu 2013 v 5:15 | Reagovat

OH-MY-GOOD!! **slintá si po klávesnici..**
Dokonalé, dokonalé!!! :* Konečně ^_^! :D
Krásný díl a doufám že tím dalším to bude pokračovat O:P :*

2 Romanka Romanka | E-mail | 26. listopadu 2013 v 14:03 | Reagovat

Moc dobrá povídka, vede se vám holky. A dnešní konec dílu byl super, už ať je tu další díl..honem, honem :-)

3 Hatachi Hatachi | 26. listopadu 2013 v 18:15 | Reagovat

Kyu a Min se políbili...ááááááááááááááááááááááááá...oni se doopravdy políbili,tak jako by byli milenci...ááááááááááááááááááááááááá :D

Moc se těšim na další díl...

4 Hatachi Hatachi | 26. listopadu 2013 v 18:17 | Reagovat

Kyu a Min se políbili...ááááááááááááááááááááá...oni se doopravdy políbili tak, jako by byli milenci...ááááááááááááááááááááááá :D
Moc se těšim na další skvělý díl...

5 Aiko Aiko | 5. ledna 2014 v 18:58 | Reagovat

*.* Políbili se.. Oni se políbili!!!! No já.. Nemám slov.. Moc se těšim na pokračování! ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.