16. Blázníš?

23. listopadu 2013 v 0:03 | Naya ^^ |  Promise you


"Kyuhyune!" Sungmin se rozběhl k nemocniční posteli, byl poměrně rozklepaný a oči mu zalily slzy. Rudovlasý kluk s sebou trhnul při zaznění svého jména a prudce se posadil, jeho tělem projela vlna palčivé bolesti, ale i přes to se na jeho tváři objevil zářivý úsměv. "Sungmine," vydechl. Dva kluci u jeho postele vyskočili ze židlí a pokusili se jej znovu položit, ale dokud se k němu blondýn nedostal tak blízko, aby si jej mohl přitáhnout pro vytoužené objetí, tak nepovolil. "Kyu." zamumlal Sungmin a z očí se mu spustily slzy. Pevně se k němu přitisknul a nechal slané kapky padající mu po tvářích, vpíjet se do jeho nemocniční košile.
"Přišel si." zašeptal Kyuhyun tiše, když se od něj Sungmin odtáhnul, jelikož jeho hlas mu nedovolil přidat na hlasitosti. Sungmin jen přikývnul. "Omlouvám se, že jsem tu nebyl s tebou celou dobu." zamumlal. Rudovlásek vzal do rukou jeho tvář a při tom kroutil hlavou. "Přišel si, to je hlavní."
Donghae s Eunhyukem společně opustili Kyuhyunův pokoj, rozhodli se na Sungmina počkat na chodbě. Eunhyukovi hrál na tváři nevýrazný úsměv, byl rád, že si Sungmin konečně někoho našel a jak viděl, tak k němu choval opravu hluboké city, ale na druhou stranu se kvůli němu vzdal všeho. On by to pro Donghaeho udělal také, ale Sungmin přišel úplně o všechno. Tedy kromě jich a Kyuhyuna, oni jej teď opravdu opustit nesmí. Muselo to pro něj být těžké rozhodnutí, ale věří tomu, že se nakonec rozhodl správně, přeci jen neříká se, že láska hory přenáší?
Blonďáček si lehl na kraj Kyuhyunovy postele a nechal mladšího kluka, aby se k němu přitulil. "Tvůj otec to ví?" zeptal se rudovlásek, když mu Sungmin konečky prstů přejížděl po rameni. Ten jen beze slova přikývnul. "Co na to říkal?" ptal se dál mladší. "Na tom nezáleží, hlavně že jsi v pořádku, teď už budu jenom s tebou." řekl a pohladil jej po vlasech. Kdyby tuhle větu řekl Sungmin před dvěma dny, nejspíš by rudovlásek dobrovolně přestoupil do armády v Severní Koreji, nechtěl se k nikomu vázat, ale když jej Sungmin objal a byl tu teď s ním, cítil hřejiví pocit a své srdce prudce tlouct v jeho hrudi. Dožadovalo se slova a rozum odsouvalo na druhou kolej.
+++
Sungmin opustil nemocniční pokoj v momentě, kdy si byl stoprocentně jistý, že Kyuhyun spí a zároveň tím, co hodlá udělat v následujících dnech. Vyšel ven a Eunhyuk s Donghaem se vedle něj objevili ve stejný okamžik. "Řekl ti, co se stalo?" vyhrknul Hyuk. Sungmin zavrtěl hlavou. "Neptal jsem se jej, není to moje věc a on by to stejnak neřekl, i když jsem nikdy neoplýval touhou se bavit s děckama v pasťáku, tohle je jasné, když to práskneš, je po tobě. Pro mě je hlavní, že je v pořádku." řekl blondýn.
"Táta tě vyhodil, že jo." odbočil od tématu Donghae a chytl jej za ruku. Eunhyuk jej napodobil a chytl jej pevně za tu druhou. Sungmin se zadíval do země a jen mlčky přikývl. "Jestli chceš, můžeš být u nás." řekne hnědovlásek a pohladí svého nejlepšího kamaráda po rameni. "To by mi moc pomohlo. Všechno se jeví mnohem líp než zadní sedačky auta." pousmál se blondýn a objal mladšího kluka.
"Minnie, co teď plánuješ dál?" zeptal se Donghae na otázku, která visela ve vzduchu už od začátku. Sungmin se odtáhl od Eunhyuk a rozhlédl se okolo, naposledy spočinul jeho zrak na spícím chlapci za prosklenými dveřmi a řekl: "Nepůjdeme si někam sednout? Nemyslím, že je vhodné to řešit v nemocnici." Na to oba souhlasně přikývli a společně vyrazili z nemocnice pryč. Byl přeci jen čas oběda, odpoledne se tu zase zastaví.
+++
Došli do nejbližší čínské restaurace a objednali si tři porce nudlí s krevetami. Sedli si ke stolu a oba dva kluci upřeli pohled na Sungmina očekávající jeho vyprávění a plány. Blondýn se nadechl a v rukách protáčel svůj mobil. "Myslím, že domů se asi jen tak vrátit nemůžu a vlastně asi ani nechci. Přemýšlel jsem nad tím a vážně mi na něm záleží, i když je to kluk a navíc trestaný," na chvíli se odmlčel a pak ještě dodal," a nezletilý."
"Musí si ale přeci odbýt ještě ty roky u tvého otce, s tím se nedá nijak pohnout." upozornil Hae. Sungmin přikývnul, ale i nad tím už uvažoval a je to věc, která mu dá asi nejvíce práce, nejméně se mu do ní chce a navíc si není vůbec jistý, jestli uspěje. "Strávil jsem v otcově ústavu dost času a vím, jak co funguje a tak si myslím, že jej odtamtud dokážu dostat, ale bylo by lepší, kdyby byla nějaká jiná možnost. Legální." řekl a poslední slovo téměř zašeptal.
"Chceš ho vymazat ze systému?" řekl nevěřícně Donghae, přišlo mu, že se jeho kamarád asi zbláznil, vždyť to nemůže. "Šššt. Ne tak nahlas." upozornil jej Sungmin. "Mine, tohle nemůžeš, pokud se na to přijde, budeš mít problém ty, on a i tvůj otec." zavrtěl hlavou hnědovlásek a připomněl mu dost velká rizika. "Nechci, aby tam šel zpátky, nechci o něj přijít, chci aby byl se mnou, od teď až do konce." řekl odhodlaně Sungmin.
Eunhyuk tam jen tiše seděl a pozoroval je, jak se dohadují. Plně souhlasil s Donghaem, Sungminův nápad mu přišel naprosto šílený, nemůže jej prostě jen tak vymazat z ničeho nic a bez následků, navíc když se se svým otcem nerozešel vůbec v dobrém. Ale na druhou stranu si všiml Sungminovi změny o sto osmdesát stupňů, sledoval jeho výraz a zapálení s jakým o tom všem mluví a snaží se Donghaeho přesvědčit o správnosti jeho rozhodnutí. Je možné, že s jeho nejlepším kamarádem tolik pohnul ten kluk?

"Pomůžeme ti." řekl nakonec a chytl jej za ruku. Donghae jen vytřeštil oči, myslí to vážně?
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lení Lení | E-mail | Web | 23. listopadu 2013 v 11:01 | Reagovat

Je krásné mít opravdové přátele :) V nouzi se na tebe nevykašlou.. ^^
Těším se na další díl :*

2 Hatachi Hatachi | 23. listopadu 2013 v 22:45 | Reagovat

To byl úžasný díl.
Eunhyuk s Donghaem jsou opravdový přátele.
Sungmin je šťastný muž, když se o někoho takového, jako jsou ti dva, může opřít.
Ale i tak to bude mít Minnie těžké. Dostat Kyuhyuna z pasťáku nebude jednoduché. Obzvlášť teď, když se ve zlém rozešel s otcem.
Jsem zvědavá, jak to bude dál.
Těšim se na další díl.

3 Karin_Kim55 Karin_Kim55 | Web | 23. listopadu 2013 v 23:09 | Reagovat

Nyaa~~~!! x33 úžasnéé!!! *w*
Woow... tak to jsem zvědavá, jestli to Sungminovi projde... o.O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.