12. What do you want form me?

1. listopadu 2013 v 22:37 | Naya ^^ |  Nejpřísnější pravdilo
Je pátek večer a já sedím ve svém pokoji, který je v pokročilém stádiu rekonstrukce a píšu povídku... No vysněný okamžik xP
A vidíte tu rychlost? Tak nějak jsem si přečetla ty komentáře a dala se do toho! :DD


"Kyuhyune, jsi v pořádku?" promluvil na svého spolužáka Sungmin, když jej viděl u skříňky. Hnědovlásek se otočil a lehce se pousmál . "Jo jasně jsem." vypadlo z něj, řekl mu a odvrátil se zpátky, Sungmin jej chytnul za rameno a obrátil jej čelem k sobě. "No tak, co se děje, poznám to na tobě." naléhal dál. Druhý kluk odvrátil zrak doleva a následovně na něj hodil otrávený pohled. "Všechno je v pohodě, jasný." zopakoval. "No tak-" začal Sungmin, Kyuhyun se mu vysmekl a podrážděným pohledem na něj vyjel o něco víc nahlas, než chtěl: "Doprdele, všechno je v pohodě, jasný!" Toho se menší kluk zalekl až ustoupil o krok zpět. Jeho vyděšený výraz Hyunovi stačil k tomu, aby pochopil, že to trochu přepísknul. "Promiň, jenom potřebuju být chvíli sám." řekl, pohladil jej po vlasech a zmizel v davu spolužáků. Sungmin s povzdechem hodil tašku na rameno a vydal se sám domů.
Kyuhyun stál u dveří ředitelny a tupě na ně zíral. Za poslední tří dny je tady už podruhé.Vůbec se mu tam nechtělo, navíc neměl momentálně náladu se s někým bavit. Když už se hodlal tedy zaklepat, aby už všechno bylo za ním, tak se otevřely dveře a málem s nimi dostal do hlavy. Vyšel z nich Heechul, zástupce ředitele a zkoumavě si Kyuhyuna prohlédl.
"Ale, copak tady pohledáváš?" opřel se o futra, založil si ruce na hrudi a ušklíbnul se na něj. Moc dobře věděl o koho jde a i o tom, co se o něm povídá, jak v souvislosti s Yesungem tak se Sungminem. "Potřebujete něco?" zeptal se otráveně Kyuhyun, nikoho lepšího dneska opravdu potkat nemohl. "Já jsem se ptal první." upozornil zástupce. Kyuhyun protočil oči, Yesung měl pravdu, rád se hádá. "Ale tohle ní zdaleka tvá věc." ozvalo se za Heechulem. Ten se otočil a spatřil za sebou ředitele, už mu to zase zkazil. "No jak myslíš." pokrčil rameny a odešel do svého kabinetu. "Tak pojď dál." řekl Leeteuk a ustoupil, aby mohl Kyuhyun vejít.
"Posaď se." řekl Leeteuk, když vešli do ředitelny, sám si sednul za svůj stůl a začal něco klikat na počítači. Kyuhyun se posadil, batoh padl na zem vedle něj a s výrazem mučedníka hleděl na ředitele. Ten na něj promluvil až ve chvíli, kdy otočil monitor počítače směrem k němu. "Co vidíš?" zeptal se jej. "Naše dnešní testy," pokrčil rameny Kyuhyun. "A?" povytáhnul obočí. "Známky, jména naší třídy..." začal vyjmenovávat Kyuhyun se stejným gestem jako před tím. "Neodevzdal si, proč?" přerušil jej nakonec. "No," začal hnědovlásek a nejistě se na něj podíval, "než jsem stačil dokončit práci vypršel čas na odevzdání."
Leeteuk si povzdechl, co to s tím klukem sakra je? "Za celou hodinu si ani nezapnul počítač." Kyuhyun zavrtěl hlavou. "Ale jo, zapnul, akorát jsem to nestačil odevzdat to je celý. To se občas stává, můžu už jít?" snažil se ukončit celý tenhle rozhovor a co nejdříve dorazit domů. "Jsem správce, viděl jsem kdo co o hodině dělá, tys nebyl ani přihlášený do systému, tvoje zadání nebylo zobrazeno, sám moc dobře víš, jak webovky fungují, několikrát ses tam dostal jako učitel, nemám pravdu?" začínal ztrácet trpělivost Leeteuk. "Dobře, máte pravdu." kývnul nakonec mladší kluk. "A co víc mi k tomu řekneš?" naléhal dál. "Já nevím, co chcete slyšet. Prostě jsem se na to vykašlal a nedělal nic." Kyuhyun už také začínal být poměrně otrávený a také jeho hlas přidal na síle. "A proč?" Kyuhyun se opřel o opěradlo židle a očima projel místnost okolo sebe, tohle snad není možné, co je mu do toho. "Nikdy jsem nedostal za pět z počítačů, tak jsem chtěl zkusit, jaký to je." Leeteuk si projel rukou mezi prameny vlasů a zeptal se znovu: "A proč?" To už Kyuhyun psychicky moc nezvládal a hystericky na ředitele vykřikl: "Do prdele, co chcete slyšet? Je to jenom pitomej test, kterej neodevzdala polovina třídy, tak proč jsem u výslechu jenom já!"
"Chci slyšet proč ses na to vykašlal a celkově, dneska jsi... poměrně mimo." zprvu jej Hyunův tón zaskočil, ale kromě důraznějšího podbarvení svého hlasu to nedal nijak znát. "Teď mám říct co? Že je to kvůli tomu, že jste mi zničil vztah s Yesungem a aby toho nebylo málo, dozvěděl se o mně a Sungminovi? To chcete slyšet, abyste se přesvědčil, že jste měl pravdu a mohl vyhodit mě i jeho?" v Kyuhyunovi se sevřel úzkostný pocit, rukou opřenou o opěradlo židle si zakryl oči, cítil slzy, které se mu hrnuly do očí. Nevzpomínal si, kdy naposledy plakal, a tak se je snažil zahnat, zhluboka se několikrát nadechl a doufal, že zase zmizí, nakonec jich několik uniklo a každá si našla cestičku po jeho tváři.
Leeteuk na něj jen mlčky koukal, potřeboval chvíli než to všechno vstřebal. Oni spolu vážně něco měli? On má něco i se Sungminem? On je gay? On je vážně gay? "Páni..." vyšlo z něj tichým hlasem. "Můžu už jít." zamumlal Kyuhyun a prosebně se na něj podíval. "Proč si mi to prve neřekl rovnou?" zeptal se Leeteuk ignorující jeho předchozí otázku. "Protože se to nesmí a navíc to byl asi jenom úlet?" řekl Kyuhyun a stále se vyhýbal očnímu kontaktu.

Leeteuk na něm jen visel pohledem, nemohl jej odtrhnou, když uviděl zalesknout se jednu ze slz, na jeho tváři, vyndal z šuplíku balíček papírových kapesníků a podával mu je. Kyuhyun se ani nepohnul. Tak nakonec vstal, přišel k němu, vyndal kapesník a jemně mu otřel slzy, přišlo mu, že se ten kluk před ním proměnil v malé rozkošné štěně a on je ten, kdo jej má chránit. Kyuhyun hluboko v době potlačil vzlyk a ztěžka polknul, Leeteuk se konečky prstů dotknul brady jeho odvrácené tváře a opatrně, jako by se měl každou chvíli rozpadnout. Podíval se do jeho čokoládově hnědých očí a posledními články dlouhých prstů přejel po jeho načervenalé tváři a ruka se mu zastavila na plných rtech. Kyuhyun seděl jako přikovaný s zděšeně na něj koukal. Co to dělá?
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Lení Lení | Web | 2. listopadu 2013 v 10:42 | Reagovat

Jaj.. to je napínavý jako kšandy! Tak Yesung s ním nic mít nemůže a já se nemůžu zbavit toho dojmu, že ho chce i Teuk.. :D.. No každopádně to bude ještě hodně zajímavé...
Těším se na další díl :) ^^

2 Romanka Romanka | E-mail | 2. listopadu 2013 v 19:48 | Reagovat

No tohle byl hodně zajímavej díl a takhle rychle přidanej, jsem moc ráda. Taky si říkám, že poněm Teuk nějak pokukuje, tohle bude ještě zajímaví, ale chudák Sungmin podle mě Kyuhyuna miluje a přitom on ho bere jako kamaráda s výhodami. No uvidíme jak se to vyvrbí. Těším se na další díl :-)

3 Hatachi Hatachi | 2. listopadu 2013 v 21:28 | Reagovat

Tak to je hustý. Docela by mě zajímalo, co má Leeteuk zalubem. Ale vypadá to tak, že chce vyšachovat Yesunga a Sungmina ze hry, aby si Kyuhyuna získal jen pro sebe. Jenže je tady jedno velký ALE...Sungmin miluje Kyua, ale Kyu miluje Yesunga... No...jsem zvědavá, jak to bude dál. A doufam, že Leeteuk už nebude dál Kyua trápit. Moc se těšim a netrpělivě čekamna další skvělý díl...

4 Ayumu Ayumu | 5. listopadu 2013 v 16:26 | Reagovat

bože to je škola buzerantov? :D :D :D kde sa taká škola nachádza? hneď by som prestúpila :D .. je to super ,a super vtipné , o Teukovi by som si nikdy nepomyslela že by urobil to čo si myslím že urobí :D :D jeto fakt super :)

5 Aiko Aiko | 2. prosince 2013 v 18:40 | Reagovat

[4]: :DDDDDDDDDDDDDD Tak tvůj komentář mě to totálně rozsekal :DDDDDDD
Ale je to pravda.. Ještě nám Kyua sbalí Teuki! Tak to je gól.. :D To se těšim na pokračování :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.