11. Lehce mimo

24. října 2013 v 16:23 | Naya ^^ |  Nejpřísnější pravdilo
Pamatujete si ještě na tuhle povídku? Jestli ne, tak si myslím, že máte dost času na to, to dohnat :DD
Poslední dobou totiž píšu jen z dlouhé chvíle a těch moc nemám xP No ale i tak, doufám, že stále čtete ^^
V každím případě mi to dělá opravdu radost ;33


Podobně jako při angličtině byl Kyuhyun naprosto mimo a Henry naprosto v háji. Jenom tupě zíral na monitor a přemýšlel nad celou touhle situací, snažil se to různě rozebírat, koukat se na to z různých pohledů, ale nijak mu to nepomáhalo, spíš se do toho ještě víc zamotával. Za celou hodinu toho napsal tolik jako jeho mladší spolužák marně snažící se domluvit počítači, aby pracoval samostatně pomocí pravé nohy, kterou do něj poklepával s pravidelně stupňující se intenzitou. Jeho částečné nepřítomnosti si všimnul i Sungmin, který seděl za ním a ve snaze jej nějak probrat do přítomnosti, omylem stoupnul na obložení, kterým vedly kabely od všech počítačů v jeho řadě, takže veškerá jejich práce byla v tahu. Kyuhyuna probralo až zazvonění a Leeteukovo hlasité upozornění, že neodevzdaná práce se hodnotí jako dvě nedostatečné, jelikož jak si všiml většina z nich nic neodevzdala, prostě se ani pro tu pětku trochu nesnaží.
"Perfektní," utrousil Henry, když si sedal na své původní místo ke svému spolužákovi, který mu měl podle jeho původního plánu všechno poradit. "To s to stihnul tak s přehledem, že ti stačil i zhasnout počítač?" zeptal se. Kyuhyun se na něj trochu zmateně podíval. "Co?" svraštil obočí. "Že si to nějak rychle stihnul," zopakoval Henry svou původní myšlenku. "Jo... Jo tohle," došlo mu, "tak to jsem asi trochu zapomněl, že mám něco dělat." Henry na něj vytřeštil oči. "Cože? Tys ani nezačal?" řekl poměrně hlasitěji než bylo přípustné pro soukromý rozhovor. V ten okamžik se na Kyuhyuna upřely téměř všechny páry očí ve třídě včetně Leeteukových a Sungminových. Kyuhyun jen přelétl pohledem po třídě, chytl Henryho za zápěstí a táhnul jej na chodbu. Když opustili třídu, všechny hlasy doteď mlčící spustily na téma Kyuhyun a splynuly v jeden šum. Leeteuk se podíval na odevzdané práce a Kyuhyunova tam skutečně nebyla. Co s ním dneska je?
+++
Potom, co Kyuhyun nereagoval ani na následující hodině, kdy jej učitelka opakovaně oslovovala a ani Henry jej nedokázal přimět k bdělosti, mu sama nabídla propustku. Kyuhyun si ji radši vzal a krátce po jedenácté byl doma. Nenápadně zaplul do svého pokoje a praštil s sebou na postel. Měl by se prospat a vyčistit si hlavu. Zprvu přemýšlel, jestli má spát nebo si jít zaběhat, najít se nebo jen tak provětrat si hlavu, nakonec ale změnil plány. Zapípala mu zpráva od Sungmina: 'Jsi v pořádku?' Na to během okamžiku odpověděl: 'Nejsem, musíš mě přijít zkontrolovat.'
Sungmin se podíval na svůj mobil pod lavicí a unikající zraku vyučujícího mu ještě odepsal: 'Hned po škole se stavím.' Ještě před tím, než stačil mobil zandat mu znovu zabrněl: 'Myslím, že v noci mi bude nejhůř.' Na to už neodpověděl, jen se usmál a schoval jej o dnešní zábavu už má postaráno.
V noci, když už Sungmin usnul, se k němu Kyuhyun pevně přitisknul a položil si hlavu na jeho hrudník. Nemohl usnout, vinil za to čas prospaný během odpoledne, ale i ty myšlenky, které jej odmítaly opustit. Spadl do toho poměrně rychle a vlastně si nedokázal ujasnit, co vlastně chce. Už jej to unavovalo, bylo to neustále jedno a to samé dokola. Jeho stupidní domněnky ohledně Yesunga a do toho všeho tam byl zamotaný Sungmin. Do vztahu s ním se po dnešním uvažování zamotal také. V některých chvílích opravdu nesnášel svůj mozek.
Nadzvednul hlavu a zadíval se na jeho spící tvář. Lehce se ušklíbnul a natáhnul se k němu pro polibek. Sungmin spal, takže se mu nedostalo žádné odezvy. Políbil jej znovu o něco intenzivněji, jazykem proklouzl do jeho úst a začal jej líbat, rukou sjel pod peřinu přímo k jeho rozkroku a ještě před tím, než se postavil do pozoru, jej Sungmin povalil pod sebe, skousl jeho ušní lalůček a zašeptal: "To ti to po dnešek nestačilo?" Kyuhyun se pousmál. "Je jedna ráno. Pokud mi to má pro dnešek stačit, tak tvůj výkon nebyl nic moc," ušklíbnul se. Sungmin po něm hodil pohled aneb ještě uvidíme, kdo bude mít poslední slovo a přisál se na jeho rty.
+++
Další se na tom nebyl Kyuhyun s aktivitou o nic lépe, usínal i o přestávkách, kdy na něj mluvil Henry. Měl chuť to zabalit znovu, ale říkal si, že v tom není alespoň sám, Sungmin na tom byl totiž dost podobně. Čehož si jejich spolužáci nemohli nevšimnout.
"Pane Sungmine, víte, vůbec kde jsme?" snažil se probrat, na Kyuhyunově vyloženě oblíbené hodině angličtiny, Yesung Sungmina k životu. "Umm..." zazněla odezva ze strany osloveného kluka a nenápadně šťouchl do svého spolusedícího, aby mu ukázal, co má dělat. "Můžete mi říct, co se vám celou dobu honilo hlavou, že nemáte ani otevřenou učebnici?"
"Umm..." zamumlal opět Sungmin. "No co se mu honilo hlavou sice nevíme, ale co se mu honilo včera v ruce, vám řeknu stoprocentně." ozval se Eunhyuk. Všichni se rozesmáli a Sungminovy tváře nabraly růžový nádech. "Prosím?" povytáhnu nechápavě Yesung obočí nad Hyukovou poznámkou. "To nic, jenom Sungmin spí tady," začal Eunhyuk, ale nestačil to doříct, jelikož Sungmin k němu přiskočil a zacpal mu ústa, ale jeho prst ukazující k Kyuhyunově a Henryho lavici v kombinaci se Sungminovým pohledem, věnovaným právě prvnímu jmenovanému, Yesungovi stačil, aby pochopil.
Kyuhyun se nejistě podíval na Yesunga, srdce mu vynechalo několik úderů a na okamžik jej polilo horko. Pohled, který mu učitel věnoval, nebyl zrovna milý spíš naopak, než jej ale dokázal nějak blíže určit, změnil se na neutrální. ale v okamžiku, , který i tak všichni určili, jako že Yesung žárlí a přesně toto téma řešila téměř celá třída následující přestávky. Kyuhyun si jenom povzdechl a položil si hlavu na složené ruce na lavici. "Přijde mi, že tvoje jméno se poslední dobou skloňuje čím dál tím častěji více lidí," naklonil hlavu Henry a zadíval se na svého spolusedícího. "Hm." zamručel Kyuhyun, zvednul se a vyšel ze třídy. Už toho měl plný zuby ani ne tak toho, že se ztratil ve svých vztazích, ale svých spolužáků a toho, jaký je Yesung srab. Odmítá se s ním bavit, vlastně mu ani neřekl, co po něm chce nebo chtěl.

Šla mu z toho hlava kolem, že ji někde zapomněl a než se vzpamatoval ležel na zemi. Měl sto chutí začít nadával, jelikož na sobě ucítil poměrně těžkou osobu, ale než se stačil nadechnout, uvědomil si, že na něm přistál ředitel osobně. Téměř na něm ležel a mladší kluk cítil jeho dech na svém krku, i přes to, že jeho dech byl teplý, naskočila mu z něj husí kůže."Umm..." vyšlo z něj snažil se zvolit hodící se slova. Leeteuk mu hleděl upřeně do očí a z jeho tváře nebylo poznat, na co myslí, až když se okolo nich seběhlo několik studentů, kteří si všimli poletujících papírů, se zvednul a pomohl mu na nohy. "Myslím, že by ses měl zastavit po vyučování u mě v ředitelně." řekl formálním hlasem, sebral pár papírů a zmizel za rohem. Kyuhyun tam stál, dokud nezazvonilo a pak se odebral do třídy, tohle mu dneska ještě scházelo.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Hatachi Hatachi | 24. října 2013 v 19:53 | Reagovat

Wow...Yesung na Kyua žárlí? To má za to, že se mu stále vyhýbá, že s ním nechce mluvit.
A Kyu se Sungminem spí...koukala sem na to jak blázen.
Ale Kyu si umí skvělě komplikovat život...jen co je pravda.
A jako na potvoru se srazí se samotným ředitelem. A aby toho nebylo málo, tak ten si ho hned za tepla pozval na kobereček.
A o počasí se určitě bavit nebudou...
Moc se těšim a netrpělivě čekam na další díl.

2 Zarame Zarame | 25. října 2013 v 23:57 | Reagovat

Taky čekám <3

3 czechkpopfanfics czechkpopfanfics | 26. října 2013 v 16:35 | Reagovat

Ahoj, ráda bych ti nabídla spolupráci na webu http://czechkpopfanfics.tumblr.com/registrace. Stránky jsou teprve v rozjezdu, ale pokud by tě web zaujal, zveřejnila bych na něm tvé povídky a následně, pokud by se web ujal, bych ráda oslovovala i ostatní autory kpop fanfikcí ^-^. V případě tvého zájmu se budu těšit na spolupráci. V případě nezájmu se omlouvám za reklamu ^^'.

4 Aiko Aiko | 27. října 2013 v 19:37 | Reagovat

Mno, zatím jsem nezapomněla na tuhle povídku :D Zrovna jsem o ní přemýšlela a pak tu vidím další díl :D Skvělá náhoda :D
Eunhyuk všechno vykecá! :D Na jednu stranu jsem celkem ráda, že Yesung na Kyua žárlí, na druhou stranu si způsobil sám, že s ním nemůže být. Vím, že je to trochu složitější, ale stejně si za to Yesung může z většiny sám.
Už se moc těším na nový díl ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.