Love or Not? 17.část

13. listopadu 2012 v 13:00 | Kaoru |  LON
No tak ju napsala jsem další dílek. Doufám, že se vám bude líbit. Už se tam něco začíná dít. Ale asi to zbytečně protahuji co??...:)


"Nazdar Kyu." zadrhne se policista. "Ahoj Sugu, co ty tady?" zeptal se Kyu. "No neměl bych se ptát spíš já?" uchechtl se muž v policejní uniformě. "Víš, jedu tady s mým přítelem do hotelu, ale ty jsi nám přerušil romantiku." Kyuhyun se na něj vražedně podíval. "Jej, tak to promiň, ale příště za volant nelez. Ne každý zná syna policejního plukovníka." usmál se policista. "Nepovídej a kdo mě nezná?" udivil se Kyu. "Máme nováčky, se zase někdy zastav. Už nám chybíš. Doufám, že v létě zase přijdeš na brigádu. Baví tě to ne?" optal se policista s úsměvem na rtech. "Jasně, že přijdu. Zase někdy, hele my teda jedem pokud nás pustíš." usmál se Kyu. "Jasně jeďte." kývnul policista. "Ale prosím tě, nezmiňuj se o tom tátovi." poprosil jej Kyu. "Nejsem pako. Tak už jeď." pobídl jej policista. "Tak díky, máš to u mě, zatím." usmál se Kyu. Vyjel. Sungmin koukal na Kyu jak kdyby jej viděl s křidlami a svatozáří. Což v jeho případě nehrozí. "Kdo to byl?" zeptal se Minnie a zkoumal přehrávač. "Známý." odpověděl Kyu jednoduše. "Kyu a prosím tě ty jsi syn policisty?" optal se Minnie nechápavě. "Jo. A já jím budu taky." zasmál se Kyu. "Teda spíš kriminalista. To mě láká víc." opravil se Kyu. "Ale to ne! To tě můžou zabít!" vypísknul Sungmin. V očích měl hrůzu. Kyu a mrtvý. To se mu moc nelíbí. Tedy spíš ani na to nechce myslet. "Ale prosím tě. Můj děda je policajt, táta, strejda, bratranec a jsou živý. Tak proč ne já?" usmál se Kyu. "Proč? Tak se na sebe podívej, takhle se chová budoucí zastánce zákona, není ti ani 18 a už se řítíš po dálnici v otcově autu. Proto." vysvětlil Minnie. "Nevím, kdo mě navedl." usmál se Kyu."A nechceš být radši právník?" zeptal se Minnie. "Ne, to chtěla máma. A hele nebojíš se ty náhodou toho, že by tam semnou byly holky?" Kyuhyun se na Minnieho podíval s výsměšným pohledem. "A co je na tom! Jenom…jenom…" "Mě miluješ." doplnil jej Kyuhyun. "A nevěříš si nějak moc?" zeptal se Minnie a změřil si Kyua pohrdavým pohledem. "Nevím, kdo mi to tu před chvílí řekl." poškádlil jej Kyu. "Haha a co je na tom. Prostě jen žárlím." Minnie nafoukl tvářičky. "To je znak toho, že mě opravdu miluješ." Kyu se něžně usměje. "Tak vidíš!" vypískne Minnie. "Však já tebe taky. Tak se nemusíš bát. Nikdy bych tě nepodvedl. Nikdy. Nejsem debil, abych si nechal vzít jediné na čem mi opravdu záleží." usmál se Kyu, ale s vážným výrazem. "A půjdeš teda na právníka?"…
***

EunHae- Haeho dům. 20:00. Hae a Hyuk se chystají udělat večeři:

"Hyukie. Mě to prostě nepůjde." zadupal Hae když se mu asi po desáté přilepila palačinka a vzniklo z toho něco něco…no vesmírného popisu. "Ukaž." Hyukie chytnul Haeho na místě na jeho ruce a pomohl mu hodit palačinkou do vzduchu. "Nesmíš se toho bát." zasměje se Hyukie. "Ale jak, když je to vařící." "Jednoduše mysli, že to děláš pro někoho a půjde ti to hned líp." usměje se Hyukie. "Tak jo. Udělám to pro tebe." zajásá Hae. "Opatrně." pokárá ho Hyukie. Ví jaký je. Hned se do všeho hrne. Musí pomalu a soustředit se. Ale je rád, že se Hae tak snaží. Je tak roztomilý. "Co je? Proč na mě tak koukáš?" zeptá se Hae a mírně zčervená. "Nic jen. Sluší ti to." řekne Hyuk a mile se usměje. A dál se věnuje krájení různého ovoce. "Neřízni se!" křikne Hae. "Neboj." zasměje se Hyukie. Hae si vezme pánvičku. Nalije na ni těsto a pomalu jej vytvaruje. Když jej něco napadne. Až dodělá tu palačinku vykrojí z ní malá srdíčka. Ale nebude to moc nápadný? Hyuk sleduje Haeho. Každý jeho pohyb. Jak se snaží. Božínku. Asi se rozpustí. A ten vystrčený jazýček. Radši se otočí. Vážně nechce, aby jej ranila mrtvice. Když, ale Hae je tak nesmírně rozkošný. Vážně jako malé kotě. A ty vlásky. Tak neposlušně rozházené. Hyukie jen ztěžka zabraňuje vypísknutí. Hae se pokusí hodit palačinkou. Avšak se mu to nepovede, tak jak by chtěl. Vymrštil to moc velkou silou. A palačinka přistane na stropě. Oba chlapci se podívají nahoru. "Nemyslíš, že by bylo lepší dneska nevečeřet?" zeptá se Hyukie a zadržuje smích. "Ne aspoň jogurt si dáme." řekne Hae a po té se začne smát. Jak to mohl udělat? Kluci se snaží dostat palačinku na zem. Ale nějak se jim to nedaří. Tak jí tam nakonec nechají a jdou si vzít jogurty a ovoce co nakrájel Hyuk. Posadí se na sedačku a zapnou televizi. Nic zajímavého nadávají. Hae uslyší chrastění klíčů. "Máma." řekne a usměje se. "Ví, že jsi doma?" zeptá se Hyukie. "Jasně." zasměje se Hae. Haeho maminka přejde do kuchyně, a odloží nákup na stůl. Stoupne si ke sporáku. Dělají si z ní kluci legraci? Takový bordel. A, aby toho nebylo málo, ve finále ji spadne na hlavu ona Haeho palačinka. "HAE!!!!" Zakřičí Haeho maminka přes celý dům. "Hups." zachichotá se Hae.
***

Kyuhyun zastaví u hotelu za městem. Je to tu tak klidné. A přesto tak luxusní. Minnie vystoupí z auta a Kyu se vydá za ním. Když, vejdou do velké haly, Minnie nevěří svým očím. Tolik luxusu. Tak nádherný. "Wow!" vydechne Minnie. "Je to tu nádherný." dodá. "Já vím. Pomáhal jsem ho navrhovat." zasměje se Kyu. Minnie se zarazí. Dobře může mít vliv na ředitele na policisty, ale není tohle trochu moc? "Kecáš!" zakřičí Minnie a dupne nožkou. "Ne, podívej, je to i ve vzniku hotelu." podal mu Kyu letáček. "Cho Kyuhyun, mladý a pohledný muž, který navrhnul více, jak sto hotelových pokojů pomohl své tetě s výstavbou. Jeho návrh je také noční bar, do kterého se můžete kdykoliv podívat. Otevírací doba je non stop. A dále zahradu a vnitřní bazén. Doufáme, že si zde užijete zábavu a co nejvíc krásných zážitků." Minnie dočetl, poslední větu zašeptal. "Děláš si legraci?" vyjekl Minnie. "Kdo jsi?" zeptal se Minnie. Byl tak vyvedený z míry, že by jej vážně neudivilo ani, kdyby Kyu řekl, že jeho babička je anglická královna. "Čemu se divíš, zlato. Takhle budeš žít celý život. Protože já tě už nikdy nepustím." zašeptal mu Kyu do ouška.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Hatachi Hatachi | 13. listopadu 2012 v 17:13 | Reagovat

To byl nádherný díl.
Tywe...normálně mě spadl kámen ze srdce,že Kyu toho policistu znal. Ale jako...vyrazilo mi dech,že Kyu je synem policejního plukovníka a o kus dál se dozvim,že sám navrhoval celý hotel...
Je to Ferda mravenec-práce všeho druhu...
Těšim se na tu jejich romantiku v hotelu...
Chudinka Haeho mamina...ta palačinka na hlavě...to musel být šok.
Taky budou mít romantiku,když už Hyukie spinká u Haeho?
Těšim se na další skvělý díl...

2 Hanako Hyuuga Hanako Hyuuga | E-mail | Web | 13. listopadu 2012 v 19:29 | Reagovat

Tak takhle pracují naši policisté, ne...Jsem ráda, že jim tu romantiku nezkazil, chudák Minnie, musí být úplně mimo z toho, že má tak vlivného přítele:-) Už aby tu byl další dílek:-)

3 Linfri57 Linfri57 | E-mail | 14. listopadu 2012 v 9:05 | Reagovat

B - O - Ž - Í četla jsem ÚPLNĚ všechny a všechnyx jsou božííííí

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.