I will stand by U forever

22. května 2012 v 6:10 | Naya ^^ |  Jiné
Jo a takhle to vypadá, když se někdo probudí o hodinu dřív a nemá, co dělat :D Není to zrovna veselá povídka, ale mě se nějak tak líbí..

Název: I will stand by U forever
Pár: Ryeowook X Donghae (HaeWook)
Typ: Jednorázovka
Autor: NayaČernovlásek za sebou zavřel dveře a sednul si na postel, která byla v místnosti spolu s dalším podivným nábytkem. Projel si rukou vlasy, jak se sem sakra dostal? Silné zdi utlumily hlasitou hudbu, která se ozývala z několika reproduktorů kousek od tohoto pokoje. Spolu s nejrůznějšími světly, obíhající místnost několikrát dokola, přilákala několik stovek lidí. A on je tu taky, jenže za jiným účelem, než se jenom pobavit, vlastně kvůli tomu tu vůbec není. Přišel jsem jenom pracovně, ale na to, aby tu pracoval normálně, toho moc vypil. Vlastně to je také součást jeho práce, součást důvodu, proč tu je.
Nemusel by to pít, ale vždyť on to neplatí a alespoň si toho potom tolik nepamatuje. Jen útržky. Nesnáší svojí práci. Ze vzorného studenta se stala alkoholem páchnoucí děvka. Jenže on to udělal jenom kvůli němu. Ví, že nikdy pro něj nebude nic víc, než panenka na hraní, že on mu jeho city nikdy neoplatí, ale on na něj musí dávat pozor. Nikdy si od něj nevezme všechny peníze, co mu za tohle všechno dává. Jen tolik, aby si vystačil s placením nájmu a oblečením. I když u něj vlastně téměř bydlí, je jeho stálý zákazník. Vždyť to dělá jenom kvůli němu.
Chodí s ním na každé akce, ať už jsou firemní, diskotéky nebo posezení s přáteli. Vždy to ale skončí stejně. V případě firemních večírků se opije až ke konci a zakončí to placeným sexem s ním. On si potom dá tu práci, aby ho odvedl domů, vykoupal a uložil do postele. Ví moc dobře, jak je tohle hloupé, ale on to pro něj vždy udělá. Bude tu s ním tak dlouho, dokud bude potřeba. Miluje ho, z celého srdce a on ho pouze využívá. Ne, je to vlastně obchod, zaplatí mu. Chce po něm jenom večerní společnost a sex. To je všechno. Za tohle od něj bere peníze.
Kolem černovláskovy hrudi se omotaly dvě ruce a bílé zoubky se zakously do jeho krku. Ještě sem tam měl na těle nějaký ten červený flíček z minula. Není to tak dávno, co spolu ti dva nebyli. Černovlásek ucítil ze staršího pach tvrdého alkoholu, cigaret a ani tentokrát se nevyvaroval marihuaně.
"Donghae, proč?" pošeptal tiše a zavřel oči, aby zabránil přívalu slz, který si žádal svou cestu ven. Zaklonil hlavu a znovu se nadechl té odporné vůně, kterou tolik nenáviděl. Tohle všechno se s ním stalo potom, co ztratil rodinu. Přestal chodit do školy, začal pít, kouřit a drogy mu také nebyly neznámé. Naopak, znal je až moc dobře a čas od času přemlouval i jeho, aby to zkusil. Pokaždé odmítnul, on musí zůstat při smyslech, i když potom, co dneska vypil, ho třeští hlava neskutečným způsobem. Jak se může takhle spráskat každou chvíli? To mu prostě nevadí, co s ním tohle všechno dělá? Ale jemu to je vlastně jedno, jediné, co si z toho pamatuje je neskutečná bolest hlavy a jeho rozkošná tvář, vedle které se téměř každé ráno probouzí.
Jen co se na krku mladšího kluka objevila další rudá skvrna, z něj serval tričko. Sám ze sebe sundal košili, kterou pohodil na zem. Rozepnul si pásek, poklopec a černé kalhoty si stáhnul ke kotníkům. Opřel se zády o čelo postele, nohy měl rozkročené, jak jen to šlo. Rukou projel černými vlasy svého společníka, pevně sevřel několik pramenů a bez ohledu, na to, že by ho to mohlo bolet, si ho přitáhnul k sobě. Černovlásek věděl, co má dělat, nikdy se k němu nechoval moc mile a na tohle už byl zvyklí. Uchopil ústy vzrůstající erekci a Donghae do něj až po kořen přirazil. Mladší mu vyšel vstříc. Jednou rukou mnul jeho varlata a druhou se opíral vedle jeho boku.
Když už Donghae cítil počátek, tak mladšímu klukovi podlomil právě tuto ruku a přitáhl si jej pro polibek. Byl krátký, ale dneska neměl náladu na to, jej líbat nebo se s ním mazlit. Prostě to potřeboval, chtěl ho, musel ho mít. Teď a tady.
Posadil si černovláska kousek před svůj rozkrok, takže byl zády k němu. Jemně ho pohladil po vláskách a políbil jej na tvář. Rukou přejel po penisu mladšího kluka a několikrát přetáhne předkožku přes špičku. Mladší kluk tiše zasténá, ale sten se najednou změní v hlasitý výkřik, nečekal, že tu udělá tak rychle. Bez varování, bez připravení, prostě najednou ucítil, jak do něj starší vniknul až po kořen. Ani si nevšimnul, kdy si stačil navléknout kondom. Co v sobě vlastně všechno má? Píchal si zase něco? Slíbil mu, že to nebude kombinovat s trávou, ale přes křečovitě přivřené oči si všimnul novým vpichů na Donghaeho lokti.
Ten ho pevně svíral za boky a nehty se mu zarývaly do té hebké, dětské kůže, kterou narušovaly jen škrábance a skvrny způsobené jím samotným. Pohyboval s mladším klukem vždy proti svým přírazům. Byl mu dost těsný, asi ho měl přeci jen trochu připravit, ale až si zvykne, uvolní se. Na chvíli zmírnil tempo a jen co ucítil, jak svaly mladšího kluka povolily, začal znovu zrychlovat.
Nebral na něj ohledy, už ne. To ho přešlo už dávno. Ke svému vrcholu došel poměrně brzy. Když došlo na kouření, mladší kluk se v něm opravdu vyznamenal. Ale co by od něj mohl čekat? Je to prostě děvka, tak ať se činí, jak umí. Černovlásek uchopil svoji stoupající erekci do ruky a nezbývalo mu nic jiného, než si pomoct sám. Ze zadu do něj přirážel Donghae, a tak k vrcholu s vzdychnutím Donghaeho jména došel chvíli před druhou vlnou orgasmu, která projela starším klukem. Sundal si kondom, na kterém následovně udělal uzel a hodil jej na zem. Zaklonil hlavu, zavřel oči a spokojeně oddechoval. Byl unavený, všechno, co do sebe dostal, začalo pomalu vyprchávat a jeho stav spokojenosti klesnul o něco víc, než měl normálně. Dal by si další, chtěl znovu zažít ten pocit bezstarosti a spokojenosti.
Černovlásek se svalil vedle něj. Viděl, že Donghae usíná, ale jemu jsou tahle místa nepříjemná, a tak se začal oblékat. Jen co se navlékl do svých věcí, natáhnu staršímu klukovi kalhoty a košili, kterou odhodil na zem. Jeho peněženku i mobil si strčil do kapsy a snažil se ho dostat z klubu ven, kde na ně čekal taxík.
Skončilo to jako obvykle, žádná změna. On je prostě ta děvka, která má tolik péče, že ho dovleče bezpečně domů, kde ho vykoupá a druhý den se stará o něj i o kocovinu, kterou si sebou domů pokaždé přitáhne. Je zvyklí. Nevadí mu to, i když ho drtí ten pohled na to, co se z kluka, do kterého se bezhlavě zamiloval, stalo.
Pomalu jej uložil do postele a prohrábnul mu umyté vlasy. Vyčerpaně si lehl vedle něj a vnutil se mu do náruče. Dneska to pro něj bylo mnohem náročnější, než kdy jindy. Obmotal jednu sou ruku okolo Donghaeho boku a nadechl se vůně sprchového gelu, který mu sám pořídil. Miloval tuhle vůni, ale Donghaeho víc. I když ho starší kluk bral jako děvku, díky tomuhle mu mohl vždy být na blízku, jak chtěl. Jenže si při tom vybavoval jinou situaci.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Kira Kira | 22. května 2012 v 13:02 | Reagovat

To je hrůza! A to se divìš, že pak sunga nemám ráda. Jinak krásně npsané a smutne

2 Kira Kira | 22. května 2012 v 15:13 | Reagovat

Oprava: Haeho :D Trošku jsem se nějak spletla xD

3 DeiDei DeiDei | 22. května 2012 v 15:45 | Reagovat

Děsivě krásné T_T Je smutné jak se musí dívat na to jak se jeho láska ničí >.>

4 Hatachi Hatachi | 22. května 2012 v 17:08 | Reagovat

Tak tohle bylo hodně tvrdý. Pro lásku je člověk ochoten udělat cokoliv. I kdyby ho to mělo dovést na pokraj smrti...   Ale jinak to bylo hezky napsané.

5 Angie Angie | 23. května 2012 v 15:27 | Reagovat

Tak na tohle nemám slova. Drsně napsaný příběh o lásce za nevhodných podmínek. Krásné dílko. XD

6 Terry Terry | Web | 23. května 2012 v 17:37 | Reagovat

Tak to bylo něco O.O Ale víš co? Líbilo se mi to X) Opravdu se ti to povedlo ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.