3.Díl Kyumin - "Bordel" - For Everyone who wanted to

9. prosince 2011 v 14:49 | Naya ^^ |  Wish
Takže ten Kyumin konec, jak jste chtěli ;)
Napsala jsem ho už včera, ale jelikož se mi moc nechtělo, tak ho sem dávám až dneska. Říkala jsem si, že k tomu ještě něco napíšu, jelikož v tom wordu to vypadá delší, než po tom co to dám na blog, ale nakonec jsem si to rozmyslela :) tak snad se bude líbit.


"Co tak potichu?" zeptal se Kyuhyun, který vešel do kuchyně a koukal na své kolegy sedící u stolu. "Heechul je naštvaný kvůli tomu bordelu." řekl Eunhyuk. "A proto jsme tu jako o pohřbu?" řekl a sedl si vedle Ryeowooka, který měl očka jenom pro Yesunga.

V ten moment přišel do kuchyně Heechul a sedl si na jediné volné místo u stolu a založil si ruce na prsou, jelikož jako jediný před sebou neměl talíř s jídlem. "A já tu jako nejsem?" řekl nepříjemně. "Jídlo se podává pouze v přátelském kruhu." řekl Shindong. "Volala Nari." řekl Heechul a při tom koukal na jeho talíř. V ten moment se zvednul a běžel pro telefon. Heechul si přitáhnul jeho talíř, ale Leeteuk ho zastavil. "No co, měl by držet dietu."

Kyuhyun se jen pousmál a zvednul se od stolu. "Kam jdeš?" zeptal se Leeteuk. "Nemám hlad." řekl Kyuhyun. "Tak to tady nech, já ho totiž mám." řekl Heechul a přitáhl si Kyuhyunův talíř. "Dávej bacha, abys nebyl jak Shindong." řekl Siwon. "Neboj, to se mi nestane." řekl Heechul a polknul další velké sousto. Kyuhyun odcházel z jídelny a celou dobu se do něj zarýval Sungminův pohled, všichni si všimli, že je Sungminův zájem o něj, o něco větší než o ostatní členy.

"Tak za ním jdi." řekl Yesung. "Když, to je blbý." řekl Sungmin. "My jsme se dali dohromady, až potom co za mnou Yesung přišel." řekl Ryeowook. "Jenže to je něco jinýho a navíc ve vašem vztahu je ten ráznější Yesung a u nás by to bylo obráceně." řekl Sungmin. "Vy máte problémy." zamumlal Heechul s plnou pusou. "A jak by si to řešil ty?" zeptal se Yesung. "No buď mě chce nebo ne. Tak bych to řešil náhodným polibkem." řekl Heechul. Všichni přítomní si jen vyměnili pohledy a radši nic neříkali.

"A musíme na to koukat?" zeptal se otráveně Eunhyuk, když všichni seděli s obýváku. "Jo, musíme." řekl Leeteuk. "Ale já to znám." řekl Donghae. "To je jedno, tak se na to koukneš ještě jednou." řekl Leeteuk. "Má to dvě hodiny a je to romantický to nepřežiju." přidal se Kyuhyun. "Ty se na to koukat budeš, jelikož tobě ani Heechulovi by kousek tý romantiky neuškodil." řekl Leeteuk. "Ale já dokážu být romantický." řekl Kyuhyun s Heechulem najednou. "To bych chtěl vidět." špitl si pro sebe Sungmin. "Neveříš?" zeptal se Heechul a povytáhl obočí. "Ne." řekl. "Tak to nás asi ještě neznáš." řekl Kyuhyun. "No jo, já to viděl. Mluvil jsem s Changminem, to byla romantická jízda ve třech." řekl Siwon a ušklíbl se. "Můžete sakra už bejt zticha! Jednou chci, abychom se na něco dívali společně, a hned je to neskutečnej problém!" zakřičel Leeteuk, všichni ztichli a čekali, až začne film. "Stejně tomu nevěřím." pošeptal potichu Sungmin.

"A teď jí podvede!" vykřikl Donghae, když měla přijít na scénu osudná chvíle. "No super, nemusíš nám to říkat." řekl Yesung, ke kterému se tiskl Ryeowook, jelikož jeho to opravdu bralo velmi emociálně. "Neboj, pak se dají zase dohromady." ujistil ho Hae. "Zklapni!" okřikl ho Heechul a hodil po něm polštář. "Idioti." řekl si pro sebe Kyuhyun. "Tobě se to nelíbí?" zeptal se Sungmin, který také ten film prožíval. "Přijde mi to uhozený, je to jen pro lidi, kteří nejsou spokojeni se svým životem a nikdy nebudou, jelikož jim to vleze na mozek a ten člověk, který o ně stojí jim, potom přijde moc obyčejný." řekl Kyuhyun a stopnul hry na PSP. "Proto nikoho nechceš?" zeptal se Sungmin. Kyuhyun se potichu zasmál. "Ne, nikdy jsem na to nekoukal." řekl Kyuhyun s úsměvem. "A chceš tedy někoho?" zeptal se. "No, někdo se mi líbí." řekl Kyuhyun. "A kdo?" zeptal se zvědavě Sungmin. "Ticho vy dvě hrdličky tam!" okřikl je znovu Heechul a hodil po nich další polštář. "Nějak to prožíváš ne?" utahoval se z něj Eunhyuk. "To se neříká." pošeptal Kyuhyun Sungminovi do ouška. Když Sungmin ucítil jeho dech, lehce se zachvěl. Kyuhyun odložil PSP a rozvalil se na gauči, aby se Sungmin mohl opřít, přitáhl si ho k sobě a Sungmin si na jeho rameno položil hlavu.

Film za doprovodu Heechulova slintání na polštář, který měl v ruce pro případ, že by někdo zase žvanil a Shindongova chrápání skončil. Donghae rozsvítil a kromě těch dvou usnul ještě Sungmin ležící na Kyuhyunovi. Yesung utíral Ryeowookovi slzy, jelikož to až moc prožíval a Leeteuk poslední půl hodinu kradl spolu s Eunhyukem Shindongovi popcorn. "Co uděláme s těma, co spí?" zeptal se Siwon. "Necháme je tu." řekl Leeteuk. "I Sungmina?" zeptal se Kyuhyun. "Jo i jeho." odpověděl leader. "Zrovna s těma dvěma?" zapochyboval. "Můžeš ho přenést." řekl Eunhyuk. "Donghae, pomůžeš mi?" zeptal se Kyuhyun. Donghae jen kývl a pomalu zvedal Sungmina z jeho kamaráda.

Během přemístění ze Sungmina několikrát vyšlo několik zvuků, které dali oběma dvěma zabrat, aby se nezačali smát. Nakonec ho tam přeci jenom dopravili. "Je těžší, než jsem si myslel." řekl Kyuhyun a sedl si vedle Sungmina na postel. "To teda jo." řekl Donghae a hlasitě si oddechl. "Já jdu." řekl a odešel z pokoje. Kyuhyun se ještě naklonil na staršího člena a políbil ho na čelo. "Dobrou noc, Minnie." řekl potichu a opustil jeho pokoj chvíli po Donghaem.

Ráno se Sungmin probudil a přemýšlel nad tím, jak se tu objevil. Poslední co si pamatoval, byl film, na který koukali a že ležel na Kyuhyunovi. Musel na něm usnout. Teď mu to teprve došlo. Vstal z postele, upravil si vlasy, jak nejlíp mohl za pomocí rukou a rozhodl se jít za Kyuhyunem.

Otevřel dveře od jeho pokoje bez klepání a naskytl se mu pohled na spícího nejmladšího člena. Přišel k němu a sklonil se nad něj. Dal mu malou pusu na nos a doufal, že se vzbudí. Postupně začal Kyuhyun otevírat oči. "Dobré ráno." řekl a usmál se na něj. "Mmmm." zamžoural Kyu a Sungmin to bral jako oplacení jeho pozdravu. "Děkuju ti, za ten včerejšek." řekl Sungmin a chtěl odejít z pokoje, jelikož mu bylo jasné, že se Kyuhyun pořádně nevyspal a radši se věnoval jeho hrám. Kyuhyun ho chytl za ruku a posunul se na kraj postele. Na místo před sebou poklepal a Sungmin ani na chvíli nezaváhal, místo bylo jeho. Trochu víc se přitiskl na Kyuhyuna, jelikož by se tam jinak nevešli. Kyuhyun si přes něj přehodil ruku a po chvíli opět usnul.

Mezi tím v obýváku:
"CHRRRRRRRR. Písk. CHRRRRRRRR, písk." ozývalo se Shindongovo chrápání. Postupně to začalo Heechula probouzet, zvednul hlavu a podíval se okolo sebe, na polštáři, na kterém spal, byl popcorn, přilepený na látku Heechulovými slinami, které měl mimo jiné i po celém obličeji. Utřel se rukávem a zvednul se z gauče. Polštář hodil Shindongovi na obličej a doufal, že to jeho chrápání ztlumí. Vydal se do svého pokoje, kde si lehl a spal dál.

Sungmin nemohl usnout, stále se koukal na Kyuhyunovo sladký obličej. Stále nad tím přemýšlel, nad tím, co mu řekl Heechul. Byla to sice naprostá kravina, ale za úvahu to stálo. A Kyuhyun za to také stál a jak. Nakonec mu to přeci jenom nedalo. Prohrábl Kyuhyunovi vlasy, trochu se pohnul a přitáhl si ho k sobě blíž. Sungmin ho lehce políbil na rty. Bez odezvy. Nic neudělal, o toho ho více mrzelo, že to byl jen letmý polibek. Zkusil to znovu, ale tentokrát už trochu déle. Vychutnával si Kyuhyunovi rty a najednou ucítil odezvu. Než se nadál, ležel pod Kyuhyunem a jeho ústa zkoumal jazyk mladšího. Oplatil mu to, jemně po něm přejížděl a navzájem okolo sebe kroužili. "Takže to mám brát jako odpověď, koho máš rád?" zeptal se Sungmin, když se jejich polibek přerušil. "Ne, koho miluju." řekl Kyuhyun a znovu se přisál k jeho rtům. "Sungmine! Už si ho zkusil políbit?" ozval se Heechulův křik přes celý dorm. "Tys to řešil s Heechulem?" zeptal se Kyuhyun. "Ne, s Yesungem a Ryeowookem, on se do toho jenom vložil." řekl Sungmin a trochu mu zčervenaly tváře. Kyuhyun se pousmál a znovu ho políbil, tentokrát mu i zajel pod tričko. Otevřely se dveře a do pokoje vešel Heechul. "YAY! Vy jste to líbání asi přeskočili." řekl, když je uviděl. "Ale radši si zamkněte." řekl potichu a zavřel dveře. Ti dva se ho rozhodli ignorovat a pokračovali dál v tom, v čem začali.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Angie Angie | 9. prosince 2011 v 15:12 | Reagovat

Happy and...ach ten Heechul..:D:D Hezka povidka..:D:) Hezky konec, co vic si na zaver pracovniho tydne prat? snad uz jen sklenici mleka, susenky a dalsi povidku..:D:D

2 Lucy Uchiha Lucy Uchiha | Web | 9. prosince 2011 v 15:12 | Reagovat

Áá dokonalost ^-^ To má být asi navazování na "Soused" ne? ^^ Ém jak se dívám tak všichni dávate KyuHyuna jako toho odvážnějšího a bývá vždycky nahoře xD

3 Terry Terry | Web | 9. prosince 2011 v 16:39 | Reagovat

Ten Chul :D :D Ten to na konci zabil :D :D Nádherný to happyend! :) Moc se ti to povedlo ;)

4 Angie Angie | 9. prosince 2011 v 17:11 | Reagovat

[2]:Taky máš pocit, že by si to už konečne mohl užít i Sungmin? Mně přijde jako docela mužskej element..takový ten pravý chlap, vždyť i jeho telo je mužnejší než Kyuhyunovo..:) A ono chudáček vždycky skončí dole..:(

5 Kaoru Kaoru | 9. prosince 2011 v 17:29 | Reagovat

JUUUJ dokonalost..nádhera...jak já miluju šťastný konce...všeho a hlavně  kyumin a eunhae..:D...já chci další kyumin..:D

6 Kaoru Kaoru | 9. prosince 2011 v 17:32 | Reagovat

[4]: No tělo má sice mužnější než kyu...ale za to je kyu víc  klučičí..min má rád růžovou a je roztomilej a menší než kyu..:D..ale jo četla jsem povídky i obráceně jako kyu dole a min nahoře a můžu říct že se mi líbí víc kyu nahoře je to takoví...Normální..a myslím ž eminniemu nevadí že je UKe..:D...spíš si to užívá..:D

7 Angie Angie | 9. prosince 2011 v 17:59 | Reagovat

[6]:Na víšce nezáleží..XD Mně přijde Sungmin i v tváři více mužnejší než Kyu... ale to je jenom můj názor..XD Mně se líbi povídky kde si to střídají..:D:D Tí jsou nejlepší..:D Nikto pak nestráda..:D Jen je jich hodne málo..:D Závěr: Je jedno jestli to je KyuMin, nebo MinKyu, oni jsou proste jako pár rozkošne dokonalý..:D

8 Hatachi Hatachi | 9. prosince 2011 v 18:53 | Reagovat

Skvělý konec povídky,tak sem si to představovala. Dobře zaperlil Chulí... Taky mam radši KyuMin než MinKyu,je to už takové zažité. Ale jak píše Angie,užít by si měl každý... PS: Klukům to sluší,Sundie má ůžasnou mikču...

9 Naya Naya | 9. prosince 2011 v 19:24 | Reagovat

Emmm, no já nevím asi mám také radši Kyumin, ale dokážu si tam představit oba dva, jinak mezi mé oblíbené patří spíše netradiční páry SJ.... musím přiznat, že když jsem viděla Yewook málem to se mnou seklo, ti dva mi k sobě nikdy moc nešli.

[8]: Děkuju moc, na nalezení vánoční nálady, která jde naprosto mimo mě! :D

10 Mi-Ku Mi-Ku | 9. prosince 2011 v 22:06 | Reagovat

uááááááááá... já nevidím a vy mě akhle kopnete do oči nemužu to přečist... nic okopiruju to nebudu vám to brat

11 SaSa SaSa | 9. prosince 2011 v 23:33 | Reagovat

Heechul opět udeřil :D Zakončení celýho příběhu úplně skvělý, tenhle pár mám asi přeci jen nejradši, i když je pro mě Yewook rozkošnej pár, na Kyumin stejně nikdo nemá :D Vážně obdivuju tvojí práci :) Děkuju ^^

12 Hatachi Hatachi | 10. prosince 2011 v 1:25 | Reagovat

Pardon,já se překlepla. Tu krásnou mikču má Yesung. Já miluju pár YunJae,ale ze SuJu se mi líbí klasika SiChul a HanChu(miluju Hangenga). Koho byste daly do páru ke Zhoumimu?

13 G-Monn G-Monn | Web | 10. prosince 2011 v 7:41 | Reagovat

[12]: k méému Zhouumíčkovi ?? hmmm ..... co třbe kyuhyuna a nebo Siwona <3 někdy mám chuť i na ZhouChul ale to je otázka situace..... hele holky ..... mám nápad na new kapitulovku ale podle ohlasů rozhodnu ...... co byste řekly na private SJ chat ..... jako new povídku .... počííítááám - mno hoooodně dílků .. :D a byla by to hooooodně netradiční kapitulovka páč ke každému dílku jeden bon.... ne nic nebudu prozrazot jen .... co vy na to ?? :)

14 Hatachi Hatachi | 10. prosince 2011 v 10:46 | Reagovat

Mě by se k němu líbil právě Hannýsek. Jsou stejně vysoký a Mi je takový něžnější,ale dovedu si k němu představit i Siwona. Až bys zase dostala chutˇ na ZhouChul skus to sem hodit. Skvělý nápad s novou kapitolovkou,těšim se na ni. A to "bon..." znamená joko bonusky nebo bonbonky?

15 Kaoru Kaoru | 10. prosince 2011 v 11:16 | Reagovat

[7]: ano souhlas...:D

16 Kaoru Kaoru | 10. prosince 2011 v 11:24 | Reagovat

[11]: Jo na kyumin nikdko nemá...osobně nejsem ráda když třeba kya smíchaj s těma mužnějšíma ze suju přijdemi to divný...ke kyovi mi prostě nejvíc sedí minnie...jsou vážně nej pár..pak hned monkey a fishy to je můj vášnivej pár..miluju ty dva jsou taaak sexy..a u tohoto páru vydržím jen když je hyuk s minniem jinak haeho k nikomu jinýmu  bych nedala a hyuka  jen k minniemu a to jen výmečně...:D...prostě EunHae b yse neměli měnit..pak mám vždycky divný pocity..:D...no a Yewook to je  rozkošnej pár..ale jo oni se k sobě tak moc nehodí jako třeba kyumin nebo eunhae..ale i tak jsou rozkošní!..:D..no můj názor..jinak si ráda čtu všechny povídky..:D..ikdyž se k tomu musím někdy přinutit..:D

17 G-Monn G-Monn | Web | 10. prosince 2011 v 15:13 | Reagovat

[14]: hatachi .... no to první ke každému dílku jeden bonus dílek 1.díl - normal chat a 2.díl-příběh co se pak asi po skončení chatu na .... třeba skype XDXD (s tím sem hooodně zažila) co se pak mohlo dít ..... jako jsi zatím jediná kdo se ozval ...... fakt nemám moc času ... čekají mě talentovky a taky si musím najít čas na korejštinu jinak se v soulu v květnu ztrááátííííím ... :D .... ne budu tam mít toho mnicha (nebo co to je :D) .... ale fakt by bodl ještě někdo komu se tento nápad líbí ;) :D XDXXD
děkuji G-Monn

18 Kaoru Kaoru | 10. prosince 2011 v 15:46 | Reagovat

[17]: Mě se ten nápad líbí!!...:D..UŽ SE TĚŠÍM NA POVÍDKU!!..:D

19 Hatachi Hatachi | 10. prosince 2011 v 18:54 | Reagovat

Ty vado ty jako fakt razíš do Koreje? Ty se máš. Tak to se pěkně uč tu korejštinu atˇ se nám v pořádku vrátíš...  Na ty talentovky ti držím palce!!! Neboj určitě se ozve víc holek. Už se těšim na první díl...

20 Naya Naya | 10. prosince 2011 v 19:01 | Reagovat

[19]: Snad :) Už máme s Monni i přezdívky :)

21 Hatachi Hatachi | 10. prosince 2011 v 19:41 | Reagovat

Tak atˇ vám to s Monni vyjde... Soul musí být krásný město,mě zase láká Hong Kong... No vídíš i Kaoru se ten nápad s novou kapitolovkou líbí,tak to už sme dvě.Věřim že se přihlásí víc lidí...

22 Naya Naya | 10. prosince 2011 v 19:58 | Reagovat

[21]: Mě pro změnu spíše Osaka nebo Tokyo. Vždycky jsem byla spíše pro Japonsko než Koreu, ale taky si myslím, že to musí být nádherný. Jenže mě se líbí spíš takový ty "moderní"

23 Hatachi Hatachi | 10. prosince 2011 v 21:09 | Reagovat

(22):Hm,Tokio není špatný.To já mam ráda historii Číny,a Hong Kong se mi líbí díky jednomu krásnému filmu. Nejkrásnější je v noci.

24 Terry Terry | Web | 10. prosince 2011 v 21:11 | Reagovat

[13]: Skvělý nápad! :)

25 gibber gibber | Web | 22. června 2015 v 18:12 | Reagovat

kdo opravdu pomůže s půjčkou :D

26 breakdown breakdown | Web | 28. září 2016 v 6:54 | Reagovat

fajn půjčka recenze :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.