2.Díl Yewook - "Bordel" - for SaSa

6. prosince 2011 v 16:42 | Naya ^^ |  Wish
Takže druhý díl, stále netuším, jestli se ti ta povídka líbí nebo ne. Nenapsala si ani do komentářů, takže tady přidávám druhý a poslední díl. Doufám, že se tedy líbila. A že stále budeš sledovat náš blog ;)


"Co to bylo?" trhnul sebou Sungmin a podíval se směrem ke dveřím, když se z chodby ozvala neuvěřitelně hlasitá rána. V obýváku se rozhostilo ticho. "No, tak kdo tam půjde?" zeptal se Eunhyuk a nenápadně se schoval za Donghaeho. Leeteuk se jako nejstarší a jako leader zvedl z křesla a potichu přišel ke dveřím.

"Počkej!" řekl Shindong a přiběhl k Leeteukovi. "Na." řekl a podal mu pánvičku. Ten se na něj tázavě podíval. "To mám u sebe, kdyby mi někdo chtěl vzít popcorn." řekl. Leeteuk si vzal pánvičku a vešel na chodbu. Ozvala se další rána. Ryeowook se leknul a chytl se Yesunga.

"Je to dobrý, to je jenom Heechul!" ozval se z chodby leader skupiny. Všichni vyběhli na chodbu, aby se mohli podívat na podnapilého Heechula, který se válel na zemi spolu s různými věcmi, které byli před tím, vystaveny na chodbě. "Jakej debil to řikal! Žádnej bordel nikde neni!" řekl. Yesung přišel na pomoc leaderovi a podepřel Heechula, aby ho Leeteuk mohl odvést do pokoje. "To je debil." řekl Donghae a založil se ruce.

"Už jsem do- do prdele!" vykřikl Kyuhyun, který otevřel dveře, ale jen co udělal dva kroky, narazil do Heechula. Ten to neustál a praštil sebou znovu na zem. Tentokrát i s Kyuhyunem. "Kyu! Není ti nic?" vyběhl k němu Donghae a začal mu pomáhat na nohy.

Ryeowook se podíval na Sungmina, o kterém si myslel, že chce Kyuhyuna. Tady už mohl tvrdit jen, že si myslí, jelikož vyznat se v těch vztazích bylo nad jeho síly. Sungmin tam stál a koukal na Donghaeho, který pomáhal Kyuhyunovi na nohy, v jeho očích bylo vidět, že se mu to příčí. Moc dlouho to nevydržel a odešel do svého pokoje.

Leeteuk usoudil, že pro dnešní večer je toho už moc a poslal všechny členy spát. Ryeowook potřeboval mluvit s Kyuhyunem a tak se potichu i přes leaderův zákaz potichu proplížil temnou chodbou, která mu připadala strašidelná, do pokoje svého kamaráda.

"Wookie, co tady děláš?" řekl Kyuhyun, který ještě nespal, když uviděl staršího kamaráda. "Musím s tebou mluvit." řekl Ryeowook a sedl si ke Kyuhyunovi na postel. Kyuhyun byl vykoupaný, ale přes to bylo mírně poznat, že s jeho Kyu-line doopravdy něco pil. "O co jde?" zeptal se. "Ty máš rád Donghaeho?" zeptal se Ryeowook. "Co, ne, nemám. Proč se vlastně ptáš?" zeptal se Kyuhyun a posadil se. "No, víš. Myslím, že by ses měl občas podívat na Sungmina." řekl starší a uhnul pohledem. "Sungmina?" zeptal se Kyuhyun. "Jenom jsem ti to chtěl říct, přemýšlej." řekl Ryeowook a potichu odešel z Kyuhyunova pokoje.

Rozhodl se, ještě zajít do kuchyně pro láhev vody, jelikož v noci vždycky hodně pil. Docela ho překvapilo, že v kuchyni nebyl Shindong, ale od té doby, co má holku to jídlo docela omezil. Tedy pomineme-li Heechulovo puding a další. Otevřel ledničku a vzal si malou láhev vody. "Jak to, že nespíš?"ozvalo se za Ryeowookem. Ten se lekl a rychle se otočil. "Yesungu! Co tady děláš?" zeptal se a hlasitě si oddechl, už se lekl, že za ním stojí Leeteuk. "Přišel jsem se napít a ty?" řekl a pousmál se nad Ryeowookovo dětinskostí. "Přišel jsem si pro vodu." řekl a ukázal mu láhev vody.

Yesung se pousmál a přistoupil k mladšímu. Byl opravdu rozkošný a Yesung měl pro takové lidi slabost. Udělal pár kroků, které ho k němu přiblížili. Bylo vidět, jak Ryeowook neví, co má udělat, udělal pár kroků zpátky, ale narazil do lednice. Yesung ho chytl za tvář, která byla jemná, jako dětská pokožka a palcem lehce přejel po jeho nevinných rtech. Přivřel oči a jemně přitiskl své rty na ty jeho.

Po krátkém polibku se odtáhl zpátky a zadíval se do jeho hlubokých očí. Čekal, jak zareaguje. Ryeowook měl ale o Yesungových vztazích jiné mínění. Vzal svou vodu a co nejrychleji a beze slov opustil kuchyň. Zavřel za sebou dveře do svého pokoje a ty ještě zamknul. Nevěděl, co má teď dělat, ale nikomu o tom neřekne.
Yesung něco podobného očekával. Nečekal, že Ryeowook bude souhlasit, ale jenom nevěděl, že ho to bude tolik bolet. Myslel si, že je s tím smířený, kdyby se něco takového stalo. Ale v realitě je odmítnutí od milované osoby přeci jenom o něco horší.

"Yesungu vstávej." budil Leeteuk Yesunga. "To už?" zamžoural Yesung ospale. "Jak už? Je skoro osm a všichni tu spí!" vyjel Leeteuk. Po ránu neměl moc dobrou náladu. "Teukie! Siwon nechce vylézt z koupelny." řekl Sungmin, který přiběhl za svým leaderem. "Už toho mám vážně dost! Ryeowook se zamknul v pokoji. Eunhyuk si vzal peřinu i s polštářem do vany, jenom aby si ostatní mysleli, že se meje a nespí. Siwon si musí vyfoukat a nagelovat účes, i přes to, že jsme dneska celej den tady a ostatní tu prostě musí pobíhat a stěžovat si, místo toho, aby někdo dělal snídani!" vykřikl naštvaně Leeteuk a praštil za sebou dveřmi svého pokoje. "Já dělam snídani!" ozval se Shindong z kuchyně. V ten moment se všichni nahrnuli za ním, jelikož věděli, že pokud si nepospíší, nic na ně nezbude.

Jedné věci si toho rána, ale všimnul každý. Ryeowook se vyhýbal Yesungovi, nikdo nevěděl proč, vždy na sebe jen ostatní členové házeli tázavé výrazy. Yesunga to bolelo, bolelo ho to, že utekl, že mu nic neřekl, ale ještě víc to, že se mu vyhýbal. Toho, že se něco děje si všimnul dokonce i Heechul, který byl naštvaný na ostatní členy, že mu nechtějí říct o novém botelu.

Ryeowook seděl u sebe v pokoji a stále si v hlavě přehrával ten okamžik, kdy se setkaly jeho a Yesungovo rty. Nemohl říct, že by se mu to nelíbilo ani, že si v ten daný okamžik připadal jako nejšťastnější člověk na světě, ale tížil ho jistý pocit a to takový, který cítil vůči Heechulovi. Nevěděl to jistě, ale stále si myslel, že je něco mezi Yesungem a Heechulem. Cítil se kvůli tomu opravdu hrozně a proto se Yesungovi snažil vyhýbat, jen co to šlo.

"Wookie, můžu dál?" ozval se za dveřmi Yesngův hlas. Ryeowook nevěděl, jak zareagovat a tak souhlasil. "Co potřebuješ?" zeptal se. Yesung si sedl na postel vedle něj a Ryeowook se trochu poposunul dál, aby si od něj udržoval alespoň nějaký odstup. "Proč se mi tak vyhýbáš?" zeptal se. Ryeowook ucítil jeho pohled na úrovni svých očí a tak se díval na zem, nevěděl, jak mu to má říct. "Kvůli Heechulovi." řekl Ryeowook potichu a snažil se zakrýt si obličej vlasy. "Kvůli Heechulovi?" zeptal se Yesung, byl touto odpovědí překvapený. "Proč?" zeptal se znovu. "Máš ho rád a on tebe, tak proto." řekl Ryeowook a zvedl se z postele, chtěl se rozeběhnout ke dveřím, ale Yesung ho včas zachytil.

"Heechula? Má rád jenom sebe a svojí zásobu kondomů. Jenom kvůli tomuhle se mi vyhýbáš?" zasmál se Yesung a přitáhl si ho k sobě. Ryeowook na sucho polkl. "Takže ho nemáš rád?" zeptal se. Yesung se znovu usmál. "Ne." řekl. "A koho tedy?" zeptal se mladší. "Nikoho, protože Tebe miluju." řekl Yesung, ale nepolíbil ho, čekal na odpověď. Proto se toho ujal Ryeowook a tentokrát políbil on jeho.

"A můžu se ještě na něco zeptat?" zeptal se Yesung. "Na co?" Ryeowook se na něj tázavě podíval. "Kdo koho má podle tebe ještě rád?" Yesung ho chytl okolo pasu a přitáhl si ho k sobě. "No tak,Donghae Kyuhyuna, Kyuhyun Kyu-line, Siwon Eunhyuka, Eunhyuk Donghaeho, Leeteuk Sungmina, Sungmin Kyuhyuna…." Ryeowooka přerušil Yesungovo smích. "Hej, co je?" zeptal se ublíženým tónem v hlase Ryeowook. "Ty si pako." řekl Yesung. "Hej, kdo se v tom má podle tebe vyznat." Ryeowook nafoukl tváře a založil si ruce na hrudníku. "Omlouvám se." řekl Yesung a dal svému novému příteli další pusu. "A jak to tedy podle tebe je?" zeptal se Ryeowook. "Všechno kromě Sungmina s Kyuhyunem tam máš šptaně." řekl.

"To si ze mě děláte srandu!" ozval se Heechul z obýváku. Všichni přiběhli za ním. "Co se stalo?" zeptal se Leeteuk. "Žádnej novej bordel není. Na stránce "Vaše uspokojení j pro nás hlavní" se mi všichni vysmáli, když jsem se zeptal." řekl naštvaně. To polovina členů nevydržela a chytla výbuch smíchu. Ryeowook se přitulil k Yesungovi. "Kdo mu to vlastně řekl?" zeptal se Yesung, když si přitáhl mladšího a věnoval mu polibek do vlasů. "Nikdo. On to jenom špatně pochopil."
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Terry Terry | Web | 6. prosince 2011 v 18:23 | Reagovat

Bože :D :D :D Ten začátek a konec :D To nemělo chybu :D :D
Yewook byli na druhou strach strašně roztomilí ^^ A Wookieho 'dělení' vztahů aneb 'kdo s kým' bylo nejlepší :D :D
Nádherná, vtipná povídka :D Moc se ti povedla ;) :D

2 Hatachi Hatachi | 6. prosince 2011 v 19:30 | Reagovat

Skvělá povídka. Nejvíc se mi líbilo Wookiho rozdělení "kdo s kým". Co takhle ještě jednu kapču o tom,jak se konečně Kyu pořádně podíval na Minýho... Prosim,prosim...

3 Angie Angie | 6. prosince 2011 v 20:28 | Reagovat

Sem se zasmala, ted se smeju, pred chvili jsem brecela a ted se smeju...:D:D jemine, tech heechul je teda pripad...a Wookie a Yesung jsou tak rozkosni....:D:D Jsem za tu dalsi kapitolu co navrhla Hatachi...bylo by to supr..:D

4 SaSa SaSa | 6. prosince 2011 v 22:17 | Reagovat

Takovou komedii jsem dlouho potřebovala, zachránila jsi můj nudnej život :D Ještě jednou se omlouvám, že jsem sem zavítala až tak pozdě. Moc děkuju za povídku, tohle by měl fakt někdo zfilmovat :D Holky maj pravdu, rozdělování vztahů, rozkošnej pár Yewook a taky Chulův bordel... Ta internetová stránka mě položila :DDD Skvělá povídka :)) Nooo... A Hatachiin komentář má něco do sebe, taky mě celkem zajímá, jak by to dopadlo s párem Kyumin :D
God! Udělala jsi mi takovou radost ^^

5 SaSa SaSa | 6. prosince 2011 v 22:24 | Reagovat

Ještě abych odpověděla k jedné věci... Jistěže budu dál sledovat váš blog, jinak už to ani nejde ^^
Btw... 3 hlasy pro pokračování o Kyumin páru :D

6 Kaoru Kaoru | 7. prosince 2011 v 16:41 | Reagovat

EHM..TEĎ UŽ 4 HLASY O POKRAČOVÁNÍ KYUMIN :D..jako opravdu krásná povídka a ten wookie to dělení taky mě dostalo..a bude to mít ještě tu kapitolku kyumin prosíííím!!!!...:D...užasná povídka..:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.