1.Díl Yewook - "Bordel" - for SaSa

4. prosince 2011 v 10:10 | Naya ^^ |  Wish
Takže, první díl povídky na přání. Byly to takové zvláštní požadavky a proto tato část není úplně o zmiňovaném páru. Jinak se omlouvám, ale asi některé přání budu muset vynechat. Ale i přes to doufám, že se bude líbit. Kdyžtak napiš do komentářů, jestli se něco nelíbí nebo jestli chceš něco pozměnit a já se o to pokusím. Povídka bude mít asi 2-3 díly.

Nayka ^^
"Obsahuje 20% léčivé vody. To jako tu, která teče v lázních a lidi z ní mají průjem?" zeptal se Sungmin, který četl složení minerální vody, kterou držel v ruce. "No a co si asi myslíš, že se postaví, když někdo najde léčivej pramen." řekl otráveně Kyuhyun a sedl si do křesla. "Studánka!" vykřikl Eunhyuk. "Debile." řekl Heechul, který byl mírně popuzený z toho, že mu někdo snědl puding, samozřejmě se nikdo nepřiznal. "Na co budeme dneska koukat?" zeptal se Siwon a hodil si nohy na pohovku tak, že jí zabral celou. "Nic nedávají." řekl Leeteuk.

"Ryeowooku, kde si s tím pitím!?" zakřičel Kyuhyun směrem do kuchyně. "Já ho chci s ledem!" poručil se Heechul. "Už jdu!" ozvalo se z kuchyně. "Nepřijde vám to už trochu moc?" zeptal se Yesung. "Mmm. Ne." řekli oba dva najednou. To už to byl Ryeowook s jejich pitím. "A co něco k jídlu?" řekl Heechul. "Už jdu." řekl Ryeowook a popoběhl, směrem ke kuchyni.

Už tomu bylo pár dní, kdy Ryeowook musel sloužit těm dvoum. Stalo se to tak, že menším nedorozuměním zaviroval Heechulovi notebook, ten ho dal Kyuhyunovi, aby s tím něco udělal, ale jelikož měl přístroj něco za sebou a Kyuhyun ho chtěl poslat do muzea, tak se to nepovedlo.

Kyuhyun našel na internetu Heechulovi nejnovější model a přesně takový, který by Heechulovi vyhovoval. Ryeowook se nabídl, že ho zaplatí, ale oba dva si za to naúčtovali u nevinného člena něco jiného. Stal se jejich sluhou, dokud nebude dluh splacen. Byla tu spousta členů, kterým se to nelíbilo, ale Ryeowook tvrdil, že mu to nevadí.

"Ukaž, pomůžu ti." řekl Yesung a přišel k Ryeowookovi, který krájel kousek zákusku, pro ty dva. "To je dobrý, já to zvládnu." řekl Ryeowook a usmál se. Yesung se při pohledu na jeho úsměv musel usmát taky. "Ty jsi jako sluníčko. Záříš tu pro celou skupinu a je jedno, co v ten daný moment vůbec děláš." řekl Yesung a pohladil ho po tváři. Ryeowook se trochu zastyděl a trochu zčervenal. Yesungovi to přišlo rozkošné. "Kime Ryeowooku, kde si sakra s tím zákuskem." vlítl do kuchyně Heechul, který měl dneska opravdu náladu na nic. "Už jdu." řekl Ryeowook a vzal dva talířky se zákuskem. Yesung se pousmál a aby přeci jen trochu pomohl, tak uklidil nádobí, které zůstalo v kuchyni po Wookiem.

"Kecáš!" uslyšel Ryeowook Shindonga, když se vracel zpátky do kuchyně. "Ne." řekl Yesung. "Vážně tohle Heechul udělal? To musela bejt zábava na celou noc." řekl Shindong udiveně. Ryeowook zvědavě přiložil ucho ke dveřím. "To si ani nedokážeš představit." řekl Yesung. Ryeowook vešel do kuchyně a podíval se na ty dva. Yesung se šibalsky usmíval a Shindong na něj obdivuhodně koukal.

"Co vy tři tady?" zeptal se Leeteuk a vešel do kuchyně. "Ale Yesung mi tu vypráví." řekl Shindong a pousmál se. "Tak já jdu." ozvalo se z chodby. "Kam?" zeptal se Sungmin, který si právě přišel do kuchyně pro něco dobrého. "Slyšel si už někdy pojem Kyu-line?" řekl s úsměvem a opřel se o futra. "Kyu-co?" zeptal se Leeteuk. "Prostě Kyuhyunovo harém." řekl Heechul, který přinesl talířky od snězeného zákusku. Ryeowook k němu rychle přicupital a vzal si je od něj. "Tak zatím." řekl Kyuhyun a odešel.

"To jako dává trojku?" zeptal se Yesung. "No jo kámo, nemáš na něj." řekl Shindong. "Shindongu mám ti vzkázat od Nari, že se jí máš ozvat. Volala a já nevěděl kde si." řekl Heechul. Shindong vypálil z kuchyně pro mobil, aby mohl zavolat svojí milované. "Heterák." řekl otráveně Heechul a sedl si na židli. "Někdo takový musí zůstat, kdyby náhodou po někom z nás chtěli se líbat s holkou." řekl Ryeowook. "No proto si myslím, že by to neudělal. A kdyby jo, tak by ta holka padla k zemi, ještě před tim, než by se jí dotknul. Šíleně mu táhne z držky." řekl Heechul. "Ty máš tedy den." řekl Leeteuk. "Někdo mi snědl puding!" upozornil ho Heechul na největší záhadu dnešního dne. "Já myslím, že všichni víme, kdo to byl." řekl Yesung.

"Ten idiot už zase pálí toxickej odpad." vešel do kuchyně Eunhyuk. "Myslíš dřevo." řekl Leeteuk. "Ne, to on to přezdívá dřevem, ale dřevo to rozhodně není." řekl Eunhyuk. "Smrdí to hůř, než kdyby pálil plast." řekl Donghae, který přišel do pokoje s Kyuhyunovo rouškou na obličeji. "A sakra, mam venku želvu." řekl Yesung a vyšel rázným krokem ke dveřím. "Yesungu, přinesl jsem ti želvu. Byla venku a soused už zase něco pálí." objevil se ve dveřích Ryeowook a v ruce měl Yesungova domácího mazlíčka. Nikdo si ani nevšiml, že odešel z kuchyně.

Yesung se pousmál a pohladil ho po vlasech. "Děkuju moc, Wookie." řekl a vzal si malé stvoření do ruky. "Wookie, pomůžeš mi udělat večeři?" zeptal se Leeteuk. "Jo a rád." řekl Ryeowook s úsměvem. "Mine, pomůžeš nám taky?" zeptal se ještě. Všichni koukali na Sungmina, který nad něčím dumal a koukal na podlahu. "Z kolika lidí se skládá Kyu-line?" zeptal se nakonec.

"Siwone ty si idiot!" ozvalo se z obýváku, když Sungmin, Ryeowook a Leeteuk vařili večeři. "Já? A můžu asi za to?" bránil se Siwon. "Jediná chvíle v životě, kdy by ses měl chovat vážně a ty to zkazíš a začneš se smát. To o tobě řikaj, jakej jsi gentleman!" ozval se znovu Eunhyuk. "Oni spolu něco mají?" zeptal se Sungmin. "No, zní to tak." řekl Leeteuk. "To tady víc věcí takhle zní." řekl Ryeowook. "Jak to myslíš?" zeptal se Leeteuk. "No tak baby, počkej." řekl Siwon, který vešel do kuchyně, kterou chvíli před ním prolétl Eunhyuk. "Heechule nech toho!" ozval se Yesung z jeho pokoje. "To je mi jedno! Ale tady to dělat nebudeš!" křičel dál. "Protože jsem to řekl!" Siwon se otočil směrem, odkud vycházely Yesungovi výkřiky. "To musí bejt divoký." řekl Siwon. "Oni spolu něco mají?" zeptal se Ryeowook. "Asi jo." řekl Sungmin. "Ale Heechul se stýkal nedávno s Hangengem." řekl Siwon. "Tady už nikdo neví, na čem je." řekl Leeteuk. "Mám v tom vážně bordel." řekl Siwon. "Otevřeli novej bordel? Kde?!" zeptal se Heechul, který právě přišel celý rozcuchaný do kuchyně.

Večeře, už byla hotová a všichni kromě Kyuhyuna, který byl momentálně zaměstnán svou Kyu-line a Heechula, který se vydal hledat nově otevřený bordel, tu byli všichni. "Proč jste nikdo neřekl Heechulovi, že žádnej novej bordel neotevřeli?" zeptal se Yesung. "Jelikož chci mít, alespoň chvíli pokoj od jeho neustálých úchylných poznámek a činů." řekl Leeteuk a zhluboka se nadechl. "Ááá." řekl Eunhyuk a nasměroval vidličku směrem k Donghaemu. Ten otevřel pusu a nechal se nakrmit.

Ryeowook se při pohledu na ty dva pousmál a spolknul další sousto. "Wookie." řekl Yesung. Ryeowook se na něj podíval a pootevřel ústa, aby ho Yesung mohl také nakrmit. Zářivě se na něj usmál a oplatil mu to. V jeho přítomnosti se cítil opravdu skvěle a byl rád, když mu byl Yesung na blízku. Možná pro něj znamenal i víc, ale to si nechtěl připustit.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Terry Terry | Web | 4. prosince 2011 v 10:41 | Reagovat

Bože :D :D :D Takhle jsem se už dlouho nezasmála :D :D Je to dokonalý! :D A ten konec je úžasně slaďoučkej!! :)
Jsem strašně zvědavá na pokračování :D

2 Angie Angie | 4. prosince 2011 v 11:30 | Reagovat

"Otevřeli novej bordel? Kde?!" zeptal se Heechul, který právě přišel celý rozcuchaný do kuchyně... Tak a já se válela od smíchu po zemi..:D:D Dokonalé..:D:D To se na Chulího podobá..:D Teším se na další.

3 Hatachi Hatachi | 4. prosince 2011 v 14:38 | Reagovat

Začíná to zajímavě,docala sem se zasmála. Ale mam v tom stejný bordel jako Siwon. Chudák Chulí,asi bude hledat dlouho... Těšim se na další dílek...

4 SaSa SaSa | 6. prosince 2011 v 21:47 | Reagovat

Ahh, ani jsem si nevšimla, že to tu přibylo. Měla jsem teď celkem dost práce, škola, masérský kurz.
Dneska si jí přečtu (i druhý díl) a zítra hodim komentář, dneska už se k tomu bohužel nedostanu, ještě stále musim nacpat do hlavy půl sešitu psychologie. Nemám šajn, jak to udělám, ale to je jedno :D
Jsem si jistá, že ta povídka bude úplně úžasná, od tebe bych snad už nic jinýho nečekala :) Hned zítra napíšu k oboum dílům, jak se mi to líbilo (jak čtu komentáře, tak očekávej něco velmi vytlemenýho a spokojenýho) :D Děkuju za povídku :3

5 SaSa SaSa | 6. prosince 2011 v 22:12 | Reagovat

Dobřeeee, vzdala jsem to, musela jsem to dát hned, učení počkalo :D Nevadí, že to není přesně podle toho, je to naprosto skvělý!! Ten bordel mě dostal, tuhle Heechulovu stránku v povídkách prostě zbožňuju :DD

6 Kaoru Kaoru | 7. prosince 2011 v 16:27 | Reagovat

Kyaaaa!!... kyu-line..twl já se třískám smíchy představit si takhle suju u nich doma to je moc..:D..JIANK JAKO UŽASNÝ DÍLEK A TĚŠÍM SE NA DALŠÍ..:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.