Život - For berunda95

19. října 2011 v 16:57 | Naya ^^ |  Wish
Tak tady je Eunhae pro berunda95.... Ještě jednou se omlouvám, že jsem tě přeskočila...
Tato povídka není původně ta, kterou jsem před tím psala, ale jelikož se mi tahle líbí víc, tak jsem jí sem dala.
Objevila se tu poměrně brzo :D To bude asi tím, že má dobrou náladu a porazili jsme gympl! :D Takže jsme v házený byli první. :D Tak tady je

Život je šance - využij ji
"Ahoj, Hyukie." pozdravil mě a věnoval jeden ze svých úsmévů. "Ahoj, Dongahe. Jak se vede?" odpověděl jsem jako normálně, ale tentokrát trochu nervózněji. "Jde to, ty?" odpověděl. Fajn, teď nebo nikdy. "Hae, nešel by si se mnou dneska...No na rande?" zeptal jsem se a podíval do země. "Rád." řekl a šel se převlíct do šatny.

Život je krása - obdivuj ji
Seděl jsem na židli a sledoval ho z povzdálí, jak tancuje. Zase za ním přišel Shindong a začal se naparovat, že mu to jde líp. Bez pochyby se zase mýlil. Jeho pohyby byli ladné a přirozené. Nebyli vůbec přehnané ani ukvapené. K tomu jeho tílko a uplejší kalhoty, které mu přiléhaly tak, aby vinikla jeho vypracovaná postava. Hnědé vlasy mu vlály na hlavě s každým pohybem a jeho výraz v obličeji byl šťastný a rozkošný.

Život je sen - uskutečni ho
Bylo po zkouškách a já byl v šatně. Převlékal jsem se do civilného oblečení a těšil se na naše rande. Nikdy by jsem tomu neuvěřil, ale teď se to doopravdy stalo. Za chvíli půjdu s ním, čeká na mě před budovou, jenom na mě...

Život je hra - hrej ji
Přišel jsem k němu, stál tam kde jsme se domluvili. Zamával jsem mu a přiběhl k němu. "Tak kam půjdem?" zeptal se. "Myslel jsem, že do kina." řekl jsem s úsměvem. Souhlasně kývl. Vyšli jsme ze dveří a já ucítil, jak se jeho ruka dotkla té mé. Využil jsem situaci a propletl naše prsty.

Život je bohatství - ochraňuj ho
Šli jsme ruku v ruce. Cítil jsem jeho teplo a užíval si té chvíle. Svítilo sluníčko, zavřel jsem oči a nechal se jím vést dál. Zhluboka jsem se nadechl a když jse otevřel oči zděsil jsem se. "Donghae pozor!" vykřikl jsem a v poslední chvíli ho k sobě přitáhl. Jen tak tak se vyhnul jedoucímu autu. Pevně jsem mu svíral ruku a nechtěl myslet na to, co by se stalo. "Děkuju." pošeptal mi a obejmul mě.

Život je láska - potěš se s ní
"Hyukie, co se děje?" zeptal se mě Donghae, když jsme stáli před kinem. "Jsi celý bledý." řekl a pohladil mě po tváři. "Málem jsem o tebe přišel." vykoktal jsem ze sebe. "Ale nepřišel, a za to že si mě ochránil platím dnes já." řekl. Usmál se a políbil mě na tvář. On ví, jak mě rozveselit.

Život je štěstí - zasluž si ho
Čekal jsem na Haeho, který si šel odskočit. Nenápadně jsem předběhl líbající se pár a koupil jeden obrovský popcorn. Když Donghae přišel vrazil jsem mu popcorn do ruky. "He?" vyšlo z něj. Vypadal docela vtipně, měl nechápavý výraz. "To máš místo kytky." řekl jsem a zalořil ruce. "Kytky?" nechápal dál. "No když nikdo někoho někam zve obvykle mu dává kytku." řekl jsem a nasadil svůj nevinný kukuč. "Vidím, že ti ten šok trochu vlez na mozek." řekl a zasmál se. "Tsee." sykl jsem uraženě.

Život je slib - splň ho
Film mě moc nebavil a spíše jsem pokukoval po svém kamarádovi. Je vážně moc hezký. Moje pokukování asi nebylo tak nenápadné, jak jsem si myslel a brzy si toho všiml. Natáhl se ke mně a krátce políbil. "Miluju tě." řekl jsem. To asi nebylo nejvhodnější. Chytl jsem se za pusu a přemýšlel co se stane dál. "Já tebe taky." pošeptal mi a znovu mě políbil.
....

Tu noc jsem usínal v Haeho obětí. Přitulil jsem se k němu a poslouchal jeho tlukot srdce. Stále jsem nemohl uvěřit, že se to stalo. "Donghae?" vyslovil jsem jeho jméno do tmy. "Hmm?" zamumlal v polospánku. "Jsi celý můj život."
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 berunda95 berunda95 | Web | 19. října 2011 v 17:57 | Reagovat

Jůůů huráá povídka je na světě =DD nn v poho =) hlavně že ste na mě nezapoměli =)a jinak k tý povídce...nemám slov..prostě náádhera,krása,perfektní..líp už ste to napsat nemohli/a =) tak ještě jednou moc děkujůůůůůůůů =)) a gratuluju k prvnímu místu =)

2 Kaoru Kaoru | 19. října 2011 v 20:41 | Reagovat

Juuuuuuuuuu...to je mooooc přehnaně krásný..uplně jste mi vyrazily dech...doufám že se tu nějaké povídky ještě objeví byla by to totiž škoda...:D

3 Terry Terry | Web | 20. října 2011 v 14:52 | Reagovat

To bylo krásnýý! :) co krásný, to bylo nádherný! ^^ Opravdu, moc se vám to povedlo ;)

4 Xichtík xD Xichtík xD | 20. října 2011 v 19:44 | Reagovat

OhOoOo xD Ta se taky moc povedla :D ,,Vidím, že ti ten šok trochu vlezl na mozek'' xD - To je opravdu zabíjející! xD Jojo, jen tak dál! xD

5 SaSa SaSa | 1. prosince 2011 v 17:23 | Reagovat

I když to má happy end, strašně mě to dojalo. Jsem děsnej cíťa, všechno tak prožívám :D Krásná povídka :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.