Říjen 2011

v SJM? 2/?

31. října 2011 v 21:23 | Wizy |  Kyumin
Wizy: co více dodat :) strašně moooc se omlouvám, ale ...... skupina a škola + VV mi všechno narušili ..... takže se tu objevím jednou za čas ... povídky mám (SKORO) dopsané .... jen je sem hodit ..... na začátku prosince už bude vše (relativně) v pořádku .... tak prosííím .... vyčkejte ;) ....
by Wizy ♥

Paříž

31. října 2011 v 20:00 | Naya ^^ |  Kyumin

Pauza od kapitolovek! Tedy spíše jedné, která se píše ostatní mají prázdniny.... :D
Dlouho tu nic na Kyumin nepřibylo, tak jsem se rozhodla napsat tuhle (Tedy spíš proto, že mi napadla a nikdo jiný se mi tam nehodil) Tak snad se bude líbit ;)
A tu kapitolovku dopíšeme s Moni, jen co vyfachčíme spojení, že? :D

v SJM?

30. října 2011 v 16:41 | Wizy |  Kyumin
Wizy xD : takže , tuto povídku pro mě moje milovaná přítelkyně sepsala, když jsem dome ležela s ........ ehm ..... s čím že to bylo ...... s chřipkou nebo s tím kolenem ... XDXD jaksi já jsem nemocná furt .... XDDDD tak se omlouvám jaksi nejsem akční jak má drahá polovička, ale škola a do toho osobní život .... (teď do toho i přípravka na talentovky (na SŠ a na break dance) ,.... xDD je toho dost ...... v hlavě nemám nic jiného než nápady na new couple,slash a new choreo (to choreo sem vlastne nepatri xDDD) .... opravdu se omlouvám ale tak si alespoň užijte kapitulovku, od Nayi, pro mě ;) ... přeji příjemé čtení :)

Eunhyukův problémový život středoškoláka 3

29. října 2011 v 13:37 | Naya ^^ |  Eunhyukův problémový život středoškoláka
Omlouvám se všem, ale o prázdninách toho času opravdu moc nemám, takže povídky (popř. díly) budou čím dál tím kratší nebo se na ně bude čekat déle. Každopádně mám spoustu nových nápadů ;)

Eunhyukův problémový život středoškoláka 2

25. října 2011 v 19:03 | Naya ^^ |  Eunhyukův problémový život středoškoláka
Další díl :)
Kdy se dokopu k sepsání dalšího nevím :) Na prázdniny (Áno celé dva dny) už plány mám, takže nevím jak to bude vypadat a s víkendem je to to samé, většinu jsem si neplánovala, ale bylo mi naplánováno(trenérka x.X" No jo mínus deset stupňů a jdeme na závěr sezóny uklízet okolo hřiště a hrabat listí x.X" Opravdu doufam, že mi ty hrábě někdo sebere, jelikož to minule nedopadlo dobře...(Myslíš tu bouly, kterou měla Bára uprostřed čela?....Néé, to jsem já nebyla, to ty hrábě tam tak blbě spadly...) (A to rozbitý okno?.... Jenom jsem uhla tomu míči kterej po mně ten dement házel.) (A ta náhoda, že tam po tobě bylo ještě víc bordelu, než na začátku? To byla opravdu jen náhoda a za to špatně uválcovaný hřiště nemůžu! K tomu jsem byla přinucena a táhlo nás to pět, takže je na mě vina jen z 20%! Nepřijdeš si občas jak nějaká živelná pohroma? Já? Spíš jako ubohé roztomilé stovření, které všichni využívají.... Bez komentáře)) Takže se vážně omlouvám :))

Anděl - Kangteuk - Mi-ku

25. října 2011 v 16:04 | Naya ^^ |  Wish
Tak tady je, Kangteuk pro Mi-ku....
Omlouvám se, ale k tomuto páru mě prostě nic lepšího nenapadlo :) Mám ty dva ráda, ale příběhy na ně mě zrovna nenapadají každý den :)
Tak pak napiš, jak se líbilo
Naya
A ještě se omlouvám, za pozměnění žánru, ale opravdu jsem nevěděla, jak s tím naložit. Je to takové na rychlo (čas)....

Eunhyukův problémový život středoškoláka

23. října 2011 v 12:08 | Naya ^^ |  Eunhyukův problémový život středoškoláka
Fajn, kapitolovka na EunSiHae není dokončená, má jenom jeden díl, ale napadla mě lepší Muhahaha :D
Zatím tam je jen jedno Couple a to Eunmin, časem to dopadne však jinak.
Ještě se děj úplně nerozjel, ale má to bát o Eunhyukově životě, který komplikují skoro všichni. Časem se tam objeví i Donghae, Siwon a spoustu jiných, tak snad se bude líbit :)
PS: Bude mít snad docela dost dílů

Omluva + yaoi xD

19. října 2011 v 19:36 | Wizy |  Wizy
Ahoj!
Asi tušíte , proč je úvodní obrázek takový. Ano tento článek je místo tisíce omluv a ještě většího množství výmluv. Jsem stršně ráda, že tento blog navštěvujete i přes tragédii, že odteď je to blog Wizy a Nayi. Dále bych mockrát chtěla poděkovat KAŽDÉMU kdo komentuje (ale děkuji i těm, kteří jen čtou xDD). Jako omluvu a udobření vám sem hodím nášup YAOISMU (jeho hlavní šířítel - Keigh XDDD). Jinak i tímto bych vás chtěla poprosit, jestli byste pár komentíků mohli zanechat i na tomto blogísu (je můj a ještě tří dalších kámošek, ale do konce roku 2012 se asi bude rušit TT_TT ) děkuji vám všem za podporu ;)

1.jen bych se chtěla zeptat, jaký na mě máte názor ... :) .... budu se snažit sem dát i vlastní povídky ;) takže se máte určo na co těšit xDD

By Wizy (xD)


YAOISMUS je velmi nakažlivý!!! xD
pozn: zde nebudou jen obrázky SuJu, ale i SLASH ;)


YAOISMUS je velmi nakažlivý!!! xD


Život - For berunda95

19. října 2011 v 16:57 | Naya ^^ |  Wish
Tak tady je Eunhae pro berunda95.... Ještě jednou se omlouvám, že jsem tě přeskočila...
Tato povídka není původně ta, kterou jsem před tím psala, ale jelikož se mi tahle líbí víc, tak jsem jí sem dala.
Objevila se tu poměrně brzo :D To bude asi tím, že má dobrou náladu a porazili jsme gympl! :D Takže jsme v házený byli první. :D Tak tady je

Dědic - For Xichtík xD

18. října 2011 v 20:34 | Naya ^^ |  Wish
Takže, jak jsem slíbila. POVÍDKA JE NA SVĚTĚ! :D Opravdu se omlouvám, že jsem druhé přání přeskočila, ale napíšu ho co nejdřív. Už je rozepsané.
Takže tady je pro Xichtík(a)
Snad se bude líbit :D
Tato povídka byla dokončena dřív než jsem čekala, zítra jdeme totiž hrát házenou za školu. Takže bez učení! :D K mému reálnému životu.... Každý den se modlím k Yaoistickým bohům, ať nedostáváme tolik úkolů a věcí na učení. Ale zdřejmě jsem na mě moc zkažená (Ano Keight, koukám na tebe. Tu zkaženost jsem asi po tobě podědila :D), jelikož se naše češtinářka zbláznila a chce mě poslat na nějakou soutěž x.X" a dál se náš angličtinář (pedofil!) rozhodl, že kvůli házené přijdu o jednu hodinu s nim, tak si jí nahradíme (OMG! Doufám že se mi nšco stane cestou do školy). A za chyby či překliky se omlouvám, ale na opravu jsem vážně tu sílu neměla. (Spíše jsem na to moc líná :D)Tak tady je slíbená Eunhae....

POZOR :D

17. října 2011 v 20:16 | Naya ^^ |  Naya ^^
Takže
1) Omlouváme se za menší neaktivitu (Škola a život v realitě :D)
2) Ano, nevím jak Monny, ale stávám se na psaní povídek čím dál tím línejší
3) Poslední dobou, tu klesá přispívání komentářů, je nám to trapné, ale povídky budou podle počtu komentů. Každého autora potěší a bez nich si přijde jako kdyby psal sám pro sebe
4) Máme několik rozepsaných povídek, které ani jedna není schopna dopsat :D
5) Děkujeme za stálou náštěvnost! <3
Nadpis napovídá něco velkého, ale je to jen takový přehled co vás tu čeká :D
Perex

Láska na druhou 4

8. října 2011 v 20:46 | G-Monn/Naya |  Kyumin
G-monn: hmmm ..... Tak tady mi to dalo zabrat ... ehm....nam ...... chripka a dotoho spoustu dalsich veci ..... nestiham ... mam hooodne uceni tak se omlouvam ze tu tak dva tydnu nebudu moc k zastizeni .... :) jestli mate nejake pripominky ... piste mi na facebook : Lee Ye Seok (YeSii)


Láska na druhou 3

5. října 2011 v 20:29 | Wizy/Naya |  Kyumin
Jsme tu s Wizy s dalším dílem, omlouváme se za menší neaktivitu. Ale opravdu není čas a ještě ke všemu Monni má střevní chřipku. x.X" S pokračováním to bude ještě chvíli trvat. Jinak se pracuje na Eunhae na přání, takže se máte na co těšit :)

Kyumin - Zničil si mi život! - Pro Kaoru

2. října 2011 v 14:54 | G-Monn/Naya |  Wish
Ta slíbená pro Kaoru. snad se ti bude líbit. Omlouváme se, za tak dlouhé čekání a chyby, znova se nám to číst nechtělo xD
Couple:Kyumin
Žánr: Veselá a romantika...skoro jsme to trefili snad?
A hlavně chtěla HAPPY END!