Song for you

30. září 2011 v 20:39 | G-Monn/Naya |  Yewook
Omlouváme se za menší neaktivitu, tak je tu jeden né moc happy Yewook. Slibujeme, že sem něco co nejřív přidáme ;)

Rychle jsem zavřel oči a poslouchal kroky na chodbě, snažil jsem se uklidnit. Srdce mi bylo jako splašené, naposledy jsem se zhluboka nadechl a poslouchlal, jak se kroky přibližují. Ať to zase udělá, řekl jsem si v duchu a snažil se dostat pod kontrolu svůj zrychlený tep.

Miluju ho, už je to dlouho. Nikdy jsem se mu nepřiznal, on chce mít dokonalou polovičku, takovou kterou mu schválí rodina a bude jim sympatická. Je dokonalý a může si vybírat mezi několika lepšími partijemi, než jsem já. Chce rodinu, děti, vnoučata. To já mu dát nemůžu. Nejsem pro něj vhodný, ale přes to doufám, že to zase udělá.

Už dlouho jsem si dal za úkol být v posteli dřív, než on. Pokaždé, od té doby jsem chodil brzo. Nevěnoval jsem se tolik ostatním, jako jemu. Obětoval jsem večerní aktivity, jen kvůli jedné noci. Čekal jsem, že se ta noc bude opakovat. Pokaždé jsem se snažil zůstat vzhůru a čekal na něj.

Stalo se to nedávno, když se nic zajímavého nedělo. Rozhodl jsem se jít lehnou dřív, jelikož nikdo neměl čas a nebo byli unavení. Ležel jsem v posteli a chtěl konečně usnout, nešlo mi to. Nemohl jsem spát, jakobych tušil, že se něco stane. Když otevřel dveře a ani nerozsvítil, rozhodl jsem se, že ho budu ignorovat. Oči jsem měl zavřené a klidně jsem oddechoval, vypadal jsem, jakože spím.

Po chvíli jsem ucítil, jak se moje matrace prohnula a najednou jsem ucítil jeho ruku na mé tváři. Nechal jsem tomu volný průběh a předstíral, že spím. Cítil jsem z něj jemnou vůni vína, nikdy moc nepil, nemohl být opilý. Jednou rukou mě hladil po tváři a druhou mi projížděl vlasy, k tomu přidal i píseň. Začal zpívat, zpíval tiše, aby nevzbudil ostatní. Měl jsem v ten moment pocit, že je to píseň jen pro mě. Jeho hlas jsem znal, jsme ze stejné skupiny. Ale ten pocit, bylo to jen pro mě. Jeho hlas byl tak příjemný, že při jeho poslouchání jsem brzo propadl říší snů.

Ráno jsem se probudil a on ležel na své posteli. Nejdříve jsem si myslel, že to byl jen sen. Ale na svém polštáři jsem měl stále tvar jeho hlavy, kterou si tam položil. Od té doby se pokaždé rychle osprchuji, brzo si jdu lehnout a čekám, až za mnou přijde. Nemůžu ho mít, tak alespoň tohle mě dělá dostatečně šťastným. Letmé doteky, přátelské usměvy a menší lichotky. Miluju tě Yesungie ♥
......

Yesung byl natisklý na spícího Ryeowooka a zpíval mu písničku. Hladil ho ve vlasech a po tváři. Když dozpíval, byl přesvědčený o tom, že doopravdy spí. Nevypil toho tolik, aby nevěděl co dělá, chtěl to udělat, byl si tím naprosto jistý. Jednu ruku dal pře Ryeowookovo tělo a opřel se o ni. Natáhl se k němu a políbil ho. Spal....nikdy se to nedozví.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 andrej andrej | 30. září 2011 v 20:42 | Reagovat

krasne sepsany :)

http://www.foto-modelky.cz/detail/5350-andrea-faltynkova#46462 prosímtě dej To se mi líbí, nebo se alespoň koukni :)

2 avonlea avonlea | Web | 30. září 2011 v 20:47 | Reagovat

ahoj :) rozhodla som sa na blogu urobiť SONP a bola by som rada ak by sa tam prihlásilo veľa ľudí :) ak máš chuť prihlás sa http://cmcyrus.blog.cz/1109/prihlaska-do-sonp :))

3 Kaoru Kaoru | 30. září 2011 v 20:49 | Reagovat

awwwwww....no tohle na konci jsem skoro brečela...ale jinak vážně nádhera..moc s emi to líbilo...:D...BUDU OČEKÁVAT DALŠÍ POVÍDKY DĚKUJI!!...:D

4 berunda95 berunda95 | Web | 2. října 2011 v 10:32 | Reagovat

kráááásnýý...krásně si to napsala .)) už se těším na další povídky :)

5 Kira Kira | 19. dubna 2012 v 19:40 | Reagovat

Nesnáším YeWook, ale toto, toto je krásné!! Vážně, tohle je ejdna z tvých nejlepších povídek NAykie.!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.