Můj problém je....

18. září 2011 v 13:08 | Naya ^^ |  Yewook
Tak povídka na Yewook, mám pocit, že tohle couple trochu pokulhává, takže jsem něco sepsala. Tak snad se bude líbit :)


"Okažitě otevři ty dveře!" křičela na mě mamka z chodby. Ležel jsem v posteli a otáčel mobil stále dokola. Všude okolo mě byli rozházené věci a na stole se válely peníze, které byli určené na dnešní večer. Byl jsem vzteky bez sebe. Dneska jsem toho měl akorát dost, nestačí, že jsme se celej den courali někde ve městě kvůli "Vědě v ulicích" a pak ještě stáli hodinouvou frontu v McDonadlu.

Proč se se mnou hádá zrovna dneska, měl jsem jet do vedlejšího města na výročí vzniku, ale kvůli době kdy se mam vrátit jsem se s mamkou pohádal. Nechápu to! Nejřív v pohodě souhlasí, ať se vrátim kolem dvanáctý, ale pak jí cosi přelítlo přes nos a chce abych přijel v deset. Těsně před ohňostrojem. Radši jsem souhlasil, ale ona si pro dnešek pokoj nedá. Před chvílí za mnou přišla, že jestli pojedu v buse sám, ať jedu radši tím dřív, ale ten jede v půl osmý. Prej kvůli nějakýmu pedofilovi, co se tu potlouká. Ale já jsem KLUK! Ona to nevidí? Vím, že si přála holku, ale tak se ke mně alespoň nemusí tak chovat.

V půl osmý, volal jsem Sungminovi v kolik jede domů. Bydlí kousek před naší vesnicí, tomu mamka řekla, ať jede v půl. U něj to chápu, vypadá jako holka a navíc nosí růžovou. Toho by si klidně ten pedofil spletl. Donghae taky jezdí stejnym busem, ale ten tam jde v doprovodu mamky. Tím končí seznam mých spolucestujících. Proč nás všechny stíhají stejné osoby? Nakonec jsem překecal mamku a tvrdil jí, že Min jede v deset. Tak mě nechala ať jedu s ním. Teď to ale nesmí prasknout.

Na slavnosti jsme se Sungminem jeli stejným autobusem a na konečný na nás čekal Siwon a Yesung. Šli jsme rovnou k podiu a čekali na vystoupení zdejší taneční skupiny. Byl docela boj se tam dostat, bylo tu pravdu hrozně moc lidí. Nakonec jsme se dostali úplně dopředu, sice jsme pořádně neviděli první vystoupení, ale o to bylo lepší to další. Jako třetí taneční skupina měla vystupovat ta, kde byl Eunhyuk.

Jen co nastoupili, všichni začali hlasitě křičet. Přidali jsme se, skákali jsme se zdviženými rukami a skandovali Hyukieho jméno. Z těch vystoupení co jsme viděli bylo to nejlepší. Potom co dotancovali jsme došli k převlíkárnám a čekali na náší hvězdu. "Skvělí." "Úžasný." takové pochvali slyšel Eunhyuk od nás všech přítomných. "Ještě musíme pro Heechula." řekl Siwon a koukl na hodinky. "A Kyuhyuna taky." podotkl Sungmin, kterého talčil čas. "Říkali, že budou u balónků." řekl Yesung. Vydali jsme se tím směrem a dorazili na smluvené místo. Stáli tam oba. Kyuhyun podpíral už docela napitého Heechula. "To začal brzo." řekl Yesung a šťouchl do Heechula prstem. Kyuhyun přehodil staršího směrem k Siwonovi, který už věděl, jak se o něj postarat.

Večer běžel dál a Sungmin musel domů, Kyuhyun nechtěl aby jel sám s tak zmizeli ještě dřív, něž měl Min v plánu. Kyuhyun šel najít mamku a domluvit se s ní, že by u Sungmina přespal. Siwon s Eunhyukem se brzy dostali do Heechulova světa alkoholu a Yesung jim byl v patách. Bylo skoro deset a já už musel jít na nádraží. Se všemi jsem se rozloučil a prodíral se davem lidí ven z náměstí.

Procházel jsem ulicí, kde nikdo nebyl. Všichni koukali na ohňostroj a já spěchal na autobus. Najednou jsem ucítil něčí ruku, jak se obmotává kolem té mojí. Otočil jsem se a najednou mě někdo zatáhl do temné uličky a přitiskl ke zdi. "Byla chyba jít sám." zašptal mi neznámý do ucha. "Pusť mě." řekl jsem a snažil se vymanit z jeho sevření. "Počkej ještě chvíli." řekl a políbil mě na krk. "Nech mě být!" křičel jsem. Nikdo mě neslyšel a jeho ruce jeli pod mou bundu. "Pomoct!" křičel jsem a bránil se jeho dotekům, ale marně. "Nech ho být." ozvalo se za mnou. "A ty si kdo?" řekl ten úchyl. Jeho sevření povolilo s já se sesunul po zdi. Viděl jsem jen pár temných postav a zakryl si obličej rukama, nechtěl jsem to vidět dál.

"Wookie? Wookie, jsi v pořádku?" uslyšel jsem něčí hlas. Byl jsem schoulený na místě, kde mě před tím tiskl. Ucítil jsem něčí ruce, jak mě objímají. K slzám, které mi tekly se přidali ještě vzlyky, které jsem neovládal. Zvedl jsem hlavu a snažil se rozpoznat osobu, která mě zachránila. "Yesung?" zeptal jsem se. "Pojď." řekl, vzal mě za ruku a táhnul pryč.

Byl to opravdu Yesung, po delším zkoumání při cestě jsem ho poznal. Vedl mě okolo náměstí rovnou k němu domů. Posadil mě na gauč a chtěl někam jít. Chytl jsem ho za ruku. "Zůstaň se mnou prosím." zašeptal jsem. Sedl si vedle mě a tak jsem se k němu přitulil. Byl jsem opravdu rád, že to byl zrovna on, který mě zachránil. Yesung mi byl přeci jenom dražší, než ostatní z naší party. Poslouchal jsem tlukot jeho srdce a snažil se vzpamatovat. Najednou jeho tep zrychlil a já ucítil jeho teplé rty na těch svých.

Chytl jsem ho okolo krku a přitáhl ho k sobě. Jednou rukou mě chytl okolo pasu a druhou nás podepřel, když mě pokládal na gauč. Zajel jsem mu oběma rukama pod tričko a aby nezůstal pozadu sundal mi to moje. Jeho ruce směřovaly rovnou do mých kalhot. Neubránil jsem se vzdechům plných rozkoše. Jeho tričko bylo brzo na podlaze vedle toho mého. Yesung mě sál na krku a při tom jezdil rukou v mých kalhotách. Ruce jsem měl zabořené do jeho vlasů a on se posunul k mým bradavkám. Když už byli obě mírně nateklé přesunul se k mému podbříšku a sundal ze mě kalhoty i s boxerky najednou. Teď teprve spatřil můj problém, jen se pousmál a uchopil ho celý do úst. Po několika krouživých pohybech nahoru a dolů skončil u mého rozkroku a pomalu mě převrátil na záda. Zvedl jsem se na všechny čtyři a Yesung mě uchopil a boky. Pomalu se do mě dostal a začal postupně přirážet. Bolelo to, ale zároveň s tím jsem cítil rozkoš a slast. Postupě zrychloval, až dosáhl rychlosti, při které do mě vyvrcholil. Ucítil jsem teplou tekutinu a lehl si na záda. Yesung si lehl vedle mě a přikryl nás dekou, kterou měl položenou na křesle. Gauč byl poměrně malý, takže jsme se na sebe máčkli, ale nám to nevadilo, alespoň jsme byli blízko sebe. "Miluju tě." pošeptal mi Yesung. "Já tebe víc." řekl jsem a kousl ho do ušního lalůčku. "Ale mamka mě zabije." pošeptal jsem a on si mě k sobě přitáhl ještě blíž. "To jí nedovolím." řekl a věnoval mi polibek na dobrou noc.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kaoru Kaoru | 18. září 2011 v 13:38 | Reagovat

jako vážně KRÁSA!!!.....já miluju yewook:D....a tovje povídky taky...:D PLS další další...:D

2 Mi-Ku Mi-Ku | Web | 18. září 2011 v 19:44 | Reagovat

no Ye žeby pil?? on nesmí přeci pít nikdy by to neudělal ale příběh je příběh no... jináč dobrý

3 Kayleigh McCamyo Kayleigh McCamyo | Web | 21. září 2011 v 15:23 | Reagovat

Takové rozkošné... ňuhuhuhuhu, ten peďál byl stopro Oroxicht, to je jasné, jo.

Hehe, dobře píšeš, jako, totálně ti závidím nápady a taky to, že umíš psát krátké věci. Mně se tohleto povede málokdy, musím se to ještě naučit, páč jinak dycky píšu takové zdlouhavé a příšerně nudné věci a takymám neuvěřitelně nudné komenty, já vím, já vím, sry, už jdu pryč.

A tentokrát fakt. É.. noo nic, každopádně se rozmyslete, holky, jestli vááážně chcete být moje děti, páč já bych si vás adoptovala děsně ráda :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.