Yewook aneb za všechno můžou fanynky

18. srpna 2011 v 10:23 | Naya ^^ |  Yewook
Tak na vaše přání Yewook, opravdu jsem se snažila. Parting Yewook mi není moc blízký :) Neumím moc vystihnou Yesunga, příde mi strašně sladký, ale zároveň i torchu blázen a chladnější. Je to z pohledu SuJu K.R.Y. musela jsem to tak udělat, jinak bych tam přád cpala No nevím, nějak jsem ho tam ztvárnila, tak snad se bude líbit.
Naya ^^

Jmenuju se Kim Ryeowook, je mi 24 let. Jsem zpěvák a tanečník v jedné z nejznámnějších korejských hudebních skupin Super Junior. Tato skupina má i pod-skupiny; Super Junior M, Super Junior KRY a Super Junior T. Krom Suju T jsem členem všech.

Právě teď sedím v letadle do Shangaie s Kyuhyunem a Yesungem, dohromady tvoříme SuJu K.R.Y.. Podskupina je pojmenovaná podle nás... K - Kyuhyun, R - Ryeowook, Y - Yesung. Už se docela těším, až budeme na místě. Chce se mi docela spát, spal by jsem klidně v letadle, ale mezi mnou a Yesungem sedí Kyuhyun. Ten trpí syndromem, který mu neumožňuje spaní v letadle. Poměrně nás tím všechny štve. Když jsme letěli do Paříže, tak všichni až na něj usnuli. Z nudy nás vyfotil a pak si z nás dělal srandu celej pobyt. Tak to radši nechci riskovat.

Myslím, že Yesung by se mě zastal, ale ten byl vedle Kyuhyuna z druhé strany. Pokaždé když se s Kyuhyunem škádlíme je na mé straně. Někdo by si mohl myslet, že je to vůči Kyuhyunovi šikanování, ale on nad námi stejně vdycky vyhryje. Aish...Kdyby alespoň nemačkal furt ty čudlíky u PSP-éčka. Opravdu už mi s tím leze na nervy.

Poměrně naštvaně jsem mu vytrhnul PSP z ruky. "Wookie! Co děláš měl jsem to rozehrátý na nejlepší skóre!" vykřikl Kyuhyun. "Ale já nemůžu spát." řekl jsem mu a PSP schoval. "Tak to jsme na tom stejně." řekl a začal hledat svou milovanou hračku. "Na to zapomeň." řekl jsem, ale Kyuhyun ví jak na mě. Začal mě lochtat, nenávidím to. Moc dlouho jsem to nevydržel a PSP-čko jsem mu vrátil. Jen co se uvelebil ve své předchozí poloze mu ho protentokrát vytrhl z ruky Yesung. Kyuhyun se na něj vražedně podíval. "Za co?" řekl. "Jsi snad dítě?" zeptal se ho. "Mam na to právo, jsem z vás nejmladší." řekl a pousmál se na Yesunga. Ten mu PSP-čko stejně nevrátil. Kyuhyun nemínil s ním strácet čas a začal hrát hry na mobilu, naštěstí je dotykový, takže žádné zvuky nevydává.

Yesung.... Z nás tří je nejstarší. Když ještě bylo SuJu05, byli jsme nejlepšími přáteli. On je pro mě speciální, né jako ostatní. Opravdu mi na něm záleží a mám ho doopravdy moc rád, jenže náš vztah už není to co před tím. Jen co fanynky vytvořili parting Yewook se mi Yesung začal vzdalovat. Opravdu se mě to dotklo, moje city k němu byli přeci jenom jiné, než k ostatním.

Konečně jsme byli na místě, Kyuhyun už vypadal taky ospale. Ani se nedivím z Korei jsme vylétali v půl jedné v noci. Každý z nás se odebral do svého hotelového pokoje, měli jsme každý svůj, jelikož jsme byli jen tří. Sundal jsem si boty a lehl si na postel, s mytím nebo převlékáním do pyžama se mi zabývat nechtělo.

Ráno mě probudil manažer, něco mi neustále opakoval, moc jsem ho nevnímal, jediné co jsem z jeho proslovu pochytil bylo, že už mám vstávat. Odplazil jsem se do koupelny a dal jsem si sprchu. Proč vstáváme tak brzo, když koncert máme až večer. Přišel jsem do jídelny, kde už byl i Yesung z Kyuhyunem.

Hodinu po snídani jsme se všichni vydali do haly, kde se měl koncert konat. Prý aby jsme si obhlédli "terén". Jezdíme tak pokaždé. Nic zvláštního tu tedy nebylo. Po delším přemlouvání jsme si měli zkusit zazpívat. Zaujali jsme tedy své "pozice", Já, Kyuhyun uprostřed a nakonec Yesung.

Zpívali jsme jednu z posledních písniček a Kyuhyun se přiblížil k Yesungovi, zmocnil se mě zvláštní pocit, protože Yesung k němu taky přišel a dal mu ruku okolo ramen. V ten okamžik jsem přestal zpívat a koukal na ně. Ten pocit jsem nedokázal popsat, připadal jsem si strašně slabý a zároveň jsem měl strašný vztek. "Ryeowooku? Děje se něco?" uslyšel jsem manažera. Všichni se na mě podívali, odtrhl jsem svůj nenávistný pohled od těch dvou a podíval se na manažera. "Eh.. Co?" vykoktal jsem. "Proč nezpíváš?" zeptal se. "J-já.." koktal jsem, nevěděl jsem co mám říct. "jsem zapomněl text." vyšlo ze mně. Jen soulasně kývl a divně se na mě podíval. No super teď vypadám ještě jako větší debil něž ve skutečnosti jsem.

Došli jsme zpátky do hotelu a připravovali se na večerní koncert, v ten moment mi došlo, že ten pocit znám. Pokaždé když se někdo přiblíží k Yesungovi ho cítím. Já žárlím! Důvod proč byl pro mě Yesung speciální byl te, že jsem se do něj zamiloval. Nechápu, že mi to došlo, až teď. Vlastně moc rád nejsem, Yesung se ke mně moc nemá a to jenom kvůli tomu, že nás k sobě přiřazují. Cítil jsem, jak mi vlhnou oči. Otevřel jsem dveře od pokoje a zaťukal jsem na ty protější.

Otevřít mi přišel Kyuhyun. "Co se děje?" vypadlo z něj místo pozdravu, když uviděl moje uslzené oči. "Můžu dál?" zeptal jsem se. Kyuhyun ustoupil od dveří, abych mohl jít dál. Sedl jsem si na gauč a rozhlédl se kolem, měl tu poměrně bordel, ael to se od našeho nejmladšího dalo čekat. Sedl si vedle mě a podal mi balíček papírových kapesníků. Všechno jsem mu vyklopil a při tom jsem těch kapesníků potřeboval mnohem víc.

Bylo pár minut před začátkem koncertu, už jsem se docela uklidnil. Kyuhyun byl naštvaný na Yesunga, ale zároveň mě chápal. Poplácal mě po rameni. "Neboj." řekl a usmál se.

Koncert byl v plném proudu, všichni fanoušci zpívali s námi a mávali svítícími tyčinkami. Opravdu jsme si ho užívali. V tom ke mně přišel Kyuhyun a zajel mi rukou do vlasů. Všichni v sále začali křičet mnohem víc. "Kyu?" řekl jsem mimo mikrofon. Kyuhyun na mě jen mrkl, došlo mi co má v plánu, snad to zabere.

Bylo po koncertě a najednou ke mně do pokoje vběhl Yesung, právě jsem yšel z koupelny a měj sem na sobě jen spodek od pyžama. Jeho výraz nebyl moc milý, vypadal spš naštvaně. "Eh..Yesungie, co tady děláš?" zeptal jsem se. "J-já-já." začal koktat. Nechápal jsem co se děje, z jeho obličeje vyprchala všechna zlost a tvářil se spíš jako školák, který provedl hroznou věc. Tázavě jsem se na něj podíval. "Za všechno můžou fanynky!" vykřikl najednou a utekl z pokoje. Stále jsem koukal na místo, kde před chvílí stál. Vzal jsem si i druhou část svého pyžama a vydal se za Yesungem.

Seděl na okenním parapetu a koukal z okna. Když mě uviděl, slezl dolů a zadíval se mi přímo do očí. "Co se stalo?" zeptal jsem se a doufal, že Kyuhyunův plán vyšel. Přiblížil se ke mě a chytl mě za bradu. Byli jsme sobě tak blízko, že jsme cítili dech toho druhého. Nevím, jestli to byla chyba, ale odvážil jsem se a políbil Yesunga nejlépe jak jsem dovedl. Cukl sebou a poodešel kousek ode mě. Sklopil jsem hlavu a zadíval se do země. "To co se stalo dneska s Kyuhyunem..." začal, ale já jsem mu skočil do řeči. "Nic mezi námi není!" vykřikl jsem. Yesung se na mě sladce usmál. Chytl mě okolo pasu a přitáhl si mě k sobě blíž. "Už to nikdy nedělej." řekl a políbil mě. Tentokrát jsem se od něj odtrhl já. "Proč?" zeptal jsem se. "Bolí mě, když se díváš na někoho jiného než jsem já. Ty to nevidíš?" řekl a zadíval se na mě. "Tak proč si se najednou ode mě začal vzdalovat a skoro se mi vyhýbat?" zeptal jsem se ublíženě. "Po tom co vznikl náš parting, jsem se bál, že mnou budeš pohrdat, miluju tě Wookie, už od první chvíle." řekl a znova mě políbil. "Nakonec za všechno můžou fanynky." řekl jsem a usmál se. "Příští na řadě je parting Kyumin." řekl Yesung a věnoval mi další sladkou pusu, od které jsme se ani jeden neodrhl.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 berunda95 berunda95 | Web | 18. srpna 2011 v 10:59 | Reagovat

hezkýýýýýýýý :))

2 G-Monn G-Monn | Web | 18. srpna 2011 v 19:51 | Reagovat

to je kraaasne !!!!! pani yewook je vzdy tak nezny paring .... :-))) moc povedene xDD

3 Naya Naya | Web | 18. srpna 2011 v 20:56 | Reagovat

Děkuji moc vam oboum :)

4 Kaoru Kaoru | 18. srpna 2011 v 23:18 | Reagovat

JUUUU..............KRÁSA MILUJU YEWOOK.....jo další paring kyumin to jsem zvědavá co vymislíš teda jestli ten paring budeš psát....:D

5 MISA MISA | 18. srpna 2011 v 23:20 | Reagovat

ach muj bože  vystihls jsi to skvěle a kaoru má pravdu zkus udělat menší pokráčko  i s kyumin prosííím...jsi skvělá :D

6 Otaku Otaku | 18. srpna 2011 v 23:21 | Reagovat

páni ...páni ..páni skvělá povídka jo kyumin prosím .....:D

7 Lin Lin | 18. srpna 2011 v 23:22 | Reagovat

no  já se klaním fakt  fakt super povídka ...jsi skvělá jo holky maj pravdu  kyumin je dobrej pár prosím.....:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.