Hluk

11. srpna 2011 v 21:56 | Naya ^^ |  EunHAe
Eh... povídka napsaná na rychlo... slibuju že ta plánovaná Eunhae se tu objeví do týdne, potřebuju ji ještě pořádně doladit ;) ale slibuju, že do ní dám co nejvíc to pude ;)
"Kyu-Ah!" vykřikl Sungmin. "YEAH! Ještě....Ještě!" křičel dál. Vzal jsem polštář a přikryl si jím hlavu.

Aish..... nesnáším to. Sungmin s Kyuhyunem mají pokoj vedle mě. Každý večer je to stejné, jakoby už toho neměli dost. Nenapadne je náhodou, že ty stěny nejsou zvukotěsné. Neberou ohledy na ostatní. Opravdu při tom nemůžu spát. Lepší bylo, když Kyuhyun hrál do noci ty jeho hry!"Brý ráno." pozdravil Kyuhyun.

"Dobré ráno." řekl Sungmin, který se objevil v kuchyni hned za Kyuhyunem. Oba byli vysprchovaní a vyspalí. Já jsem jen seděl u stolu, oční víčka mi padali a měl jsem kruhy pod očima jako panda.

"Dobrý ráno." řekl Donghae, který právě vešel do kuchyně. Můj zrak se upřel na něj, opustila mě moje zlost na ty dva. Jeho kaštanově hnědé vlasy byly ještě trochu mokré od ranní sprchy. Už po ránu se usmíval tím jeho dokonalým a sladkým úsměvem, jeho úsměv mi dodával energii a příjemně mě hřál u srdce.Lee Donghae..... můj princ, nemůžu na něj přestat myslet, on je ten, kterého miluji z celého srdce. Od té doby co se známe, postupem času jsem začal sbírat jeho fotky. Ja vím, chovám se jako nějaká potrhlá fanynka.... Mám jeho fotku, když spí, směje se, jde, tancuje.... mám jich opravdu hodně. Je talentovanýl, nádherně tancuje a je oblíbený mezi všemi. Je prostě dokonalý.Jenom on mě bere asi jinak. Nechci mu přiznat moje city. Buď ho budu milovat nebo nenávidět. Myslím, že on mě totiž asi nenávidí. Chová se ke mně né moc mile a navíc stále mi říká Monkey. Nevadí mi to, ale od něj jo. Říká mi to neustále, jako kdyby zapomněl moje jméno, pokaždé když mi tak řekne, se mi jeho hlas zabodává do srdce a bolí mě čím dál víc."Monkey!" zavolal na mě Donghae, když jsme byli ve fitku.

"Neříkej mi tak!" zavolal jsem na něj.

"Monkey, pojď mě obejmout!" řekl a přišel ke mně. Obejmout? Myslí si, že budu skákat jak on píska? Na to zapomeň.

"Jsi spocený a páchneš." řekl jsem a dělal nedostupného.

"Protože jsem cvičil."

"Až se umeješ tak možná."

"To určitě." řekl a odešel. Donghae ne! Křičel jsem uvnitř sebe, nejradši bych vzal ručník a ten pot z něj otřel, odhrnul bych jeho spocené vlasy z obličeje, abych mu viděl přímo do očí. Ale on odešel, jen si ze mě dělá srandu. Nenávidím ho!Šel jsem si lehnout a doufal, že usnu dřív, než se zase začnou ozývat ty hrozné zvuky. Doufal jsem marně. Jen co jsem si lehl převlečený do voňavého pyžama, uslyšel jsem Sungmina: "Kyu, počkej. Nech mě alespoň vysprchovat."

"Vysprchuješ se potom...se mnou." ozval se Kyuhyun. "Kyuhyunnie!" řekl Sungmin hlasem, který zněl, jako nějaké středoškolačky, které někdo řekl lichotku. "Kyu, počkej." řekl Sungmin, ozvalo se jen vrznutí postele, jak Kyuhyun povalil Sungmina. A potom následovali Sungminovy hlasité výkřiky a Kyuhyunovy vzdechy."Eunhyukie, co se děje?" zeptal se mě Leeteuk, když jsme ten samý den seděli v restauraci a večeřeli. Věnoval jsem mu jen tázavý pohled. "Jsi neustále ospalý a poměrně nepříjemný na ostatní." řekl Leeteuk.

"Poslední dobou nemůžu vůbec spát." řekl jsem. Nechtělo se mi mu vyprávět co poslouchám každou noc. Je sice náš leader a mohl by s tím něco udělat, ale nechci být ten co rozvrací rodinu. Rozhlédl jsem se kolem a viděl, jak do restaurace vstoupil Donghae. Snažil jsem se odtrhnout pohled, ale jeho nevinná tvář mi to neumožnila. Samozdřejmě si všiml, jak na něj zírám a zadíval se mi přímo do očí.

"Přeci jenom si přišel." řekl Leeteuk, když k nám dorazil.

"Ty si ho pozval?" zeptal jsem se.

"Ano, není v tom nějaký problém?" zeptal se vyděšeně Leeteuk.

"Ne, není." řekl jsem, podíval jsem se na Donghaeho. "Nemáš dnes natáčet reklamu?" zeptal jsem se nepříjemným tónem.

"Monkey, co ti vadí?" zeptal se mě.

"Nic. Jenom jsem se zeptal. Vybrali si tě, tak se ptám, jak to probíhá."

"Příležitosti nemám jenom já."

"Ne jenom ty a Kyuhyun."

"To ti vadí? Ty určitě taky něco máš." řekl a přitáhl si k sobě můj diář, který jsem měl na stole.

"Ne!" vykřikl jsem a chtěl si ho vzít zpátky. Pozdě. Donghae ho otevřel a první co uviděl byla jeho fotka se srdíčky.

"Hyukie?" řekl tázavě Leeteuk a zadíval se na fotku. Donghae jen koukal na svoji fotku s překvapeným výrazem a nic neříkal.

"J-J-Já." vykoktal jsem. V tuto chvíli mě nenapadlo nic jiného. Popadl jsem svůj diář a utíkal pryč. Zabouchl jsem za sebou dveře svého pokoje a lehl si do postele. Neveděl jsem, co mám dělat... Pravděpodobně mě Donghae obvyní, že jsem zvrhlej a teplej. Ostatní se mi budou smát, určitě mě před nimi poníží.

"Hyukjae, co se s tebou děje?" řekl a pohladil mě po vlasech.

"Eh?" otočil jsem se a nade mnou jsem spatřil Donghaeho tvář. "Co tady děláš?" zeptal jsem se ho vyděšeně. Nevšiml jsem si, kdy sem přišel, natož kdy si sedl na mou postel. Nadechl jsem se, že mu to všechno řeknu, ale dřív se začalo ozývat každodenní rádio z vedlejšího pokoje. Donghae se jen usmál a políbil mě. "Bál jsem se, že to cítíš jinak." špitl a položil mě na postel. Kyumin couple se pomalu dostávali k tomu nejlepšímu. "To je důvod tvé nevyspalosti?" zeptal se Hae, jen jsem kývl. Usmál se na mě podobným úsměvem, jako se usmívá Heechul na Siwona."Dobré ráno." řekli jsme najednou s Donghaem, když Kyuhyun a Sungmin přišli do kuchyně.

"A co je na něm d-." řekl Kyuhyun, ale před tím než to dořekl ho Sungmin umlčel.

"Dobré ráno." řekl. Oba vypadali strašně, byli očividně nevyspalý, tomu naznačovali jejich kruhy pod očima a Kyuhyunova špatná nálada.

"Jak jste se vyspali?" zeptal se Leeteuk mile.

"Vedle v pokoji bylo zemětřesení, takže nic moc." řekl rozmrzele Kyuhyun a sedl si. Leeteuk se na nás podíval. Usmáli jsme se na sebe a Donghae si mě k sobě přitáhnul a políbil mě.
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Kaoru Kaoru | 15. srpna 2011 v 0:02 | Reagovat

uuu.......uža povídka další prosím jsi skvělá

2 suki suki | 15. srpna 2011 v 0:03 | Reagovat

jj skvělí  jsi užasná pls další:D

3 LISA LISA | 15. srpna 2011 v 0:03 | Reagovat

hmmmmmmmmm....bezva piš dál je to  fakt hezký že píšeš nevim co bych jinak dělala bez tvích povídek:D

4 berunda95 berunda95 | Web | 15. srpna 2011 v 22:49 | Reagovat

skvělííí :D na to že to byla povídka narychlo tak se ti hooodně povedla :) už se těším na další :)

5 Angie Angie | 29. srpna 2011 v 20:49 | Reagovat

xD zemětřesení xD lool :D :D jinak povídka bezvadná *-*

6 Naya Naya | 29. srpna 2011 v 20:55 | Reagovat

[5]: Děkuju :)

7 Hatachi Hatachi | 24. listopadu 2011 v 17:28 | Reagovat

Pěkná povídka. Jojo,na každého jednou dojde. A že prej zemětřesení...

8 nikla-chan nikla-chan | 13. července 2012 v 14:20 | Reagovat

Ten konec mě rozsekal :D bezvadně napsaný XD ;)

9 AkaryChan *-* AkaryChan *-* | 7. března 2013 v 14:35 | Reagovat

Tahle je prostě patří mezi nejlepší ^^ :DD

10 naumann naumann | Web | 21. června 2015 v 0:25 | Reagovat

rychlá pujcka online smržovka :-x

11 chickie chickie | Web | 7. června 2016 v 22:01 | Reagovat

rychlé půjčky do 500 ostrava :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.