Eunhae aneb fanynky naposledy

25. srpna 2011 v 19:39 | Naya ^^ |  EunHAe
Eh... tak menší odpočinek od kapitolovky a zároveň poslední příběh s fanynkami.... Zkomplikovali nám život až moc :D ale jen v tom nejlepšm světle :D Takže poslední z Eunhyukovo "šíleného" pohledu.

"Jak tady moh Kyuyhun žít?" zeptal jsem se sebe dnes už po několikáté. Sakra. Proč jen jsem chtěl aby byl Min šťastný, teď budu trpět já. Ještě ke všemu v pokoji s Donghaem. Mám ho rád, opravdu moc, ale nevím jestli si s ním chci začít.

Kvůli Sungminovi jsem se přestěhoval do pokoje místo Kyuhyuna. Né jenom, že jsem pětkrát převlékl postel a vypral povlečení, jelikož si tu pár Kyumin užíval, tak ještě ke všemu tu ty dva neuklízeli celá století. Takže jsem se Sungminovou pomocí uklidil celý pokoj, utřel prach a vyluxoval. Ani nevíte, jak přeju to Kyuhyunovi přeju. Sungmin je posedlí pořádkem, takže s jeho bordelem bude konec.Takže jsem přestěhovaný, všechny věci jsou na svém místě a já se můžu konečně najíst.

Přišel jsem do kuchyně, odkud už voněla večeře. Jako tradičně vařil Ryeowook a Sungmin. Na tyhle věci jsou z nás prostě nejlepší. Všichni už seděli u stolu a jedli, nandal jsem si pořádnou porci a sedl si mezi Shindonga a Haeho. "Neni tu někde kečup?" zeptal se Heechul. "Počkej, přinesu ti ho." řekl Siwon a vydal se směrem k ledničce Heechulovi pro kečup. Nešlo si nevšimnout, jak Heechul tupě zírá Siwonovi na zadek, když se ohnul pro kečup, který mu spadnul na zem. Ani toho, jak Sungmin krmil Kyuhyuna a Yesunga, který utíral Ryeowookovi omáčku z tváří. Momentálně jsem si tu přišel jako v nějakém gayském klubu.

"Je to jako lavina." řekl mi Shindong, který seděl vedle mě. "Lavina?" zeptal jsem se. "No jo. Heechul okukuje Siwona, jestli má pro něj ty správné rozměry a Leeteuk si dopisuje s KangInem." řekl a hlavou pokynul na Leeteuka, který si o něčem povídal s Haem a držel v ruce dopis. Podíval jsem se na Shindonga. "He?" řekl jsem. "Chci říct, že jsi poslední co to nepochopil. Jsi další na řadě." řekl a při tom mi kradl jídlo z talíře. Mě to nevadilo, přešla mě chuť.

Nenápadně jsem se zvedl od stolu, Shindong se zmocnil mého talíře a sedl jsem si v pokoji na postel. Další na řadě? Jako že si mám začít s Donghaem? Necítím se na to, aby mě nějaká utancovaná existence narušovala klidné a bezbolestné sezení!

"Hyukjae, jdeš se koukat s náma?" otevřeli se dveře a v nich se objevil Leeteuk. "Na co?" zeptal jsem se. "Na šmouly." řekl náš leader. "Šmouly?" vykřikl jsem. "No víš Sungmin a Ryeowook je chtěli vidět tak Yesung přemluvil Kyuhyuna a ten je stáhnul." vysvětlil mi. "A ostatní se na to budou koukat?" zeptal jsem se. Nechtělo se mi věřit, že by třeba Siwon koukal na Šmoulinku. Teuk jen kývnul. "Fajn." řekl jsem a šel do obýváku.

Všichni už seděli a čekali na mě. Na jedné pohovce se rozvaloval Shindong, ale stále tam byl dostatek místa pro Yesunga s Ryeowookem. Nejlepší místa se zabral Kyuhyun, který měl ruku okolo Sungmina. Vedle Kyuhyuna seděl Heechul a Siwon. Myslím, že by se nedívali, kdyby během filmu nebyla v místnosti tma. Zbývala poslední sedačka, která s Haem čekala na mě a Teukieho. Podíval jsem se na Shindonga, ten jen kývl.

Sedl jsem si na kraj gauče, jako nějaká nevinná školačka. Nohy u sebe, rovná záda a ruce na kolenou. Když mě viděli Heechul s Kyuhyunem a Leeteulem začali se hlasitě smát. Heechul poprskal všechno okolo sebe, Leeteuk s jeho dívčím smíchem a Kyuhyun nedokázal zastavit jeho záchvat. Sednul jsem si normálně, ne si toho všimnul někdo jiný. Seděl jsem mezi Teukem a Haem. Wookie pustil film a v pokoji zavládla tma.

Už po pěti minutách jsem zjistil, že mě ten film nějak nevzrušuje a začalo se mi chtít spát. Naposledy jsem přejel pohledem všechny v místnosti. Heechul se lísal k Siwonovi, který si hrál s jeho vlasy, šeptal mu něco do ucha a Chul se pousmíval. Kyuhyun s Yesungem na sebe vrhali otrávené pohledy, jelikož jejich roztomilé uke byli naprosto vtáhnuti do děje filmu pro batolata. Shindong hltal popkorn a Leeteuk s Donghaem koukali bezemociálně na obrazovku. Pomalu mi začali padat oční víčka, až jsem úplně usnul.

Když jsem se probudil Koumák měl nějakou přednášku, jak dlouho to ještě potrvá? Promnul jsem si oči a až teď si všimnul, že ležím někomu na hrudi. Byl to Hae. Byl opřený a skoro ležel. Já se opíral o něj. Jak se to stalo? Přešli na mě úchylácké hormony? Chtěl jsem se zvednou a sednout si do předchozí pozice, když to Donghae postřehnul, přitáhl mě zpátky a letmě políbil. Jeho rty mi zachutnaly, chtěl jsem je cítit ještě víc. Přitáhl jsem ho znovu k sobě a políbil ho něžněji a vášnivěji. "Donghae?" špitl jsem. "Pššt." šeptl Donghae a položil mi rst na rty. Chytil mě za ruku a odtáhl z místnosti. Nikdo si toho nevšiml.

"Hyukjae." řekl Donghae a položil mě na postel v našem společném pokoji. "Upřímně, co ke mě cítíš?" zeptal se a podíval se na mě těma jeho očima. "Nikdy bych nevěřil, že se ze mě stane něco takového." řekl jsem a usmál se na mě. "Miluju tě." řekl Hae a políbil mě.

"Já to říkal." řekl Shindong druhý den ráno u snídaně. "Já vím." řekl jsem mu a políbil svého milence na tvář.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Jednorázovka X Kapitolovka

Jednorázovka
Kapitolovka

Komentáře

1 selena--kiki selena--kiki | Web | 25. srpna 2011 v 19:45 | Reagovat

hezká fotka

2 Kaoru Kaoru | 25. srpna 2011 v 22:04 | Reagovat

juu nádhera

3 suji suji | 25. srpna 2011 v 22:04 | Reagovat

ach tak krásné...D

4 JUKI JUKI | 25. srpna 2011 v 22:05 | Reagovat

moje droga..ale opravdu krása

5 loli loli | 25. srpna 2011 v 22:05 | Reagovat

HEZKÝÝÝÝÝÝ......

6 Naya Naya | 26. srpna 2011 v 9:24 | Reagovat

Děkuju :)

7 DeiDei DeiDei | 21. prosince 2011 v 15:39 | Reagovat

XD hele budeš mě mít na svědomí až mě zavřou do blázince :D (zase sedí u počítače a chechtá se jak magor :D)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.