My Wish on your Wings

12. července 2011 v 17:03 | Hyeon-Ae
Okey, další povídku jsem napsat nestihla (po této vás čelá ještě jedna), tak jsem se rozhodla. dát sem jednu, kterou jsem nenapsala já, ale Hyeon-Ae mám ji z Mayuan fóra....
Docela se mi líbi a vám snad bude taky... užívejte si prázdniny xD
Naya

pod perex.

Seděl jsem opřený o stěnu a snažil se zaposlouchat ještě víc do těch kouzelných tónů, které se ozývali z místnosti. Jak jinak. Henry dnes opět trénoval. Jeho hra na housle mi vždy přišla něčím výjimečná. Sám ani nevím proč a jak se to stalo, ale jako by to z náhlého popudu bylo, začal jsem si zpívat. "Henry, Henry, Henry I love you. I need you. Henry, Henry, Henry I love you. I want you." Nikde nikdo nebyl. Byl jsem si tak jistý i tím, že mě Henry přes housle neuslyší.


Tak jako obvykle jsem hrál na housle, když z ničeho nic jsem uslyšel něco zajímavého. Kyuhyun zpíval. Nestávalo se zase tak často, že by Kyu jen tak někde seděl a zpíval si a...Teď jsem se určitě musel červenat. Slyšel jsem každičké slovo. Co mi tím Kyuhyun chce naznačit? Odložil jsem housle, otevřel dveře a s rukama skříženýma na prsou jsem se ležérně opřel o rám dveří a ještě chvíli Kyuhyuna poslouchal.


Něco tu nehrálo. Neslyšel jsem žádný zvuk houslí. Henry už nehrál. Přestal jsem zpívat a jemně pootočil hlavu. Naskytl se mi pohled na Henryho nohy. Pozoroval mě. Cítil jsem to. "Omlouvám se..." řekl jsem po chvíli trapného ticha, během které mi došlo, že Henry nejspíš slyšel každičké slovo, které jsem před chvílí zazpíval. Kdybych se snažil odlehčit svému špatnému svědomí, nejspíš bych si řekl, že alespoň Henry ví, že mě angličtinu učí dobře. Jenže já svoje svědomí nechci obelhávat. Co když bylo něco pravdivého na tom, co jsem před několika málo minutami zpíval? Ne. Potřásl jsem hlavou. To nemůže tak být. Všichni jsme jako jedna velká rodina...


Nic jsem neřekl, jen jsem se na něj dál díval. Vypadal tak nevinně a přesto trošku utrápeně. Zajímalo by mě nad čím teď přemýšlí. Abych odlehčil téhle, možná trošku trapné, situaci, vzal jsem do ruky polštář a pak ho hodil po Kyuhyunovi. Přistál mu přímo na hlavě. Viděl jsem jak ho setřásl, pak se mu na tváři objevil úsměv a polštář hodil zpátky po mě. Přesný zásah. To mu nehodlám darovat.


Henry po mě znovu provokativně hodil polštář. Během několika minut se mezi námi strhla poštářová bitva. Po místnosti létala bílá peříčka. Popadl jsem jeden z nejbližšch polštářů a běžel za Henrym, který se mi snažil útéct. Prokoukl jsem ho. Bojí se odplaty. Ale pomsta, za jeho poslední ránu bude sladká. Víc než sladká. Zakopl jsem o jeden z menších polštářků, které se povalovali všude kolem. Než jsem se nadál, byl jsem na zemi a Henry pode mnou...


Nevěděl jsem, co dřív. Jestli se smát tomu jaký je Kyu nemehlo, že zakopl a nebo být v rozpacích z toho, že je mi tak blízko. Podíval jsem se mu do očí. Byli tak nevinné a zároveň plné touhy. Přestal jsem nad tím přemýšlet. Stáhl jsem ho blíž k sobě a aniž bych domyslel jaké to bude mít následky, spojil jsem své a jeho rty v jeden sladký a rozhodně ne nevinný polibek.


Nezdálo se mi to. Henry mě právě políbil. Veškerá starost a pochybnosti zmizeli. Prostě jsem měl jasno v tom, co chci. Jednou rukou jsem zašel Henrymu pod tričko a jemně mu přecházel po břiše. Pozoroval jsem jeho reakce. Vypadalo to, že se mu až moc líbí. Že nechce, abych přestal. Chtěl jsem si ověřit svoji teorii a tak jsem na chvíli s tím pohybem přestal. Henry se na mě podíval tím svým nevinným svádějícím pohledem. "Prosím, ne..." řekl tiše. Ruku jsem dal pryč a posadil se.


Na chviličku jsem se posadil taky. Proč ve mně ten Kyuhyunův dotyk vyvolal tolik pocitů? A nejhorší na tom je, že se mi to líbilo... Nemůžeme to udělat. Je to zakázané. Jenomže právě to zakázané ovoce nejlíp chutná. Svalil jsem Kyuhyuna zase zpátky na zem. Své rty jsem znovu spojil s těmi jeho v jeden vášnivý, ale přesto něžný polibek. Na maličký okamžik jsem se odtáhl, abych se přesunul na krk...


Zaklonil jsem hlavu a zavřel oči. Henryho polibky ve mně vyvoláváli touhu po něm. Nahmatal jsem cíp jeho trička a pak ho nadzvedl a po chvíli mu ho i sundal. Oba dobře víme,že tohle se nesmí, ale o to víc nás to láká. Henry mi sundal triko. Cítil jsem jak jeho rty putují níž a níž. A taky jsem cítil jeho vzrůstající touhu, když se otřel o mé stehno. Slyšel jsem cvaknutí přesky na pásku. Bylo to pro mě jak signál. Svalil jsem Henryho pod sebe a podíval se na něj.


Kyu vypadal tak roztomile, když si nebyl jistý, jestli dělá správnou věc. Jenže bez ohledu na to jestli to bylo správné nebo špatné to chtěl. Kyuhyun mě něžně políbil a pak sjel níž. Jeho horké a vlhké polibky jsem cítil všude. Úplně všude. V opojení touhy, jsem ani nepostřehl, kdy mi vlastně stáhl kalhoty dolů a hodil kamsi za sebe. Na chvíli jsem otevřel oči a podíval se kolem sebe. Všude bylo spousty bílých peříček, ale jediné, co jsem teď vnímal byl Kyuhyun a jeho ruka tam, kde by být neměla.


Cítil jsem, že se to Henrymu líbí a tak jsem pokračoval. Nezajímalo mě, že by nás někdo mohl nachytat. Bylo mi to jedno. Pro mě existoval jen Henry. Pravě teď a tady. Cítil jsem jak mi pomalu stahoval kalhoty a jeho ruka mířila níž... Tiše jsem zavzdychal. Jeho ruka dosáhla svého cíle. Samozřejmě jsem nehodlal ani na chvíli opustit svůj hlavní úmysl takže jsem se sklonil a znovu zasypal Henryho dalšími polibky.


Tiše jsem zasténal. Kyuhyunovi polibky, dotyky, všechno na mě působilo tak omamně...
Až moc omamně. A když do své "malé hry" zapojil i jazyk, myslel jsem, že už to nevydržím. Jeho dotyky jsem cítil po celém těle stejně jako jeho polibky. Ćítil jsem jak se jazykem dotkl mého penisu. "Kyu..." vydralo se mi z úst tiché zasténání...


Právě jsem procházel kolem dveří, odkud se ozývaly podivné zvuky. Na okamžik jsem zaváhal jestli jít dovnitř nebo odejít a myslet si, že tam někdo koukal na něco nanejvýš neslušného, ale nakonec moje zvědavost zvítězila. Tiše jsem popošel blíž ke dveřím a pak je ještě tišeji otevřel. Tichounce jsem vešel dovnitř. Uviděl jsem hroznou spoušť. Všude samá peříčka, poházené polštáře a mezi polštáři a peříčky... Kyuhyun a Henry... Rozhodl jsem se je chvíli pozorovat. Užívat si ten okamžik, že jsem je načapal spolu při aktivitě, která by i mě samotného možná zajímala... (Siwon)
odkaz: http://mayuan.get-forum.net/t714-ff-my-wish-on-your-wings-kyuhyun-henry-lau
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.