Me or He....? END

10. června 2011 v 22:15 | Naya ^^ |  Kyumin
Dokončený příběh Kyumin story, byl to první příběh, který jsem napsala a tady je konec. Snad se bude líbit.V tento moment jsem chtěl, aby se zastavil čas. Stáli jsme tam a koukali na sebe. Topil jsem se v jeho překrásných očích.
"Sungmin, co ti tak vadí?" řekl a naklonil se trochu víc ke mně.
"N-nic." vykoktal jsem, byl jsem rozhozen tím co dělá, že je ke mně tak blízko. Byl ke mně naklonění, jako kdyby mě chtěl políbit. Chová se tak i k Ryeowookovi?
"Jak ti mám potom věřit, když mi nic neřekneš. Jak mám vědět co chceš, když se z každé otázky pokaždé vykroutíš?" řekl zklamaně, odtáhl se ode mě a s podíval se na mě tím jeho ublíženým pohledem. Věděl, že když se na mě tak podívá nevydržím to. Ví jak na mě, ví že to s tím jeho pohledem nevydržím.
"Já. Chtěl bych jenom, aby jsi byl trochu víc se mnou." řekl jsem potichu a zklopil hlavu. Kyuhyun se jen usmál.
"Tak pojď." chytl mě za ruku a šli jsme za ostatními. Chytl mě za ruku! Nebyl jsem si jistý jestli se mi to nezdá. Drželi jsme se za ruku, jen my dva. Teď jsem to byl já a né Ryeowook. Znamenám pro něj stejně jako on?

Došli jsme na místo a šli k baru.
"Tak co si dáš?" řekl Kyuhyun.
"Tak třeba to co ty." byl jsem šťastný, že jsem s ním. Jen se na mě usmál a objednal nám pití.
"Kyuhyun!" Ach jo to snad ne. Zrovna teď sem musí běžet. Ryeowook byl ve vteřině tady.
"Ahoj." řekl mu a sladce se na něj usmál.
"Kde jste byli všichni se po vás scháněli."
"Trochu jsme se zdrželi v šatně." řekl mu na to.
"V šatně?"
"Jo v šatně." Ryeowook se na mě podíval a změřil si mě pohledem. A znova se zadíval na Kyuhyuna.
"Pojď se mnou." obtočil se mu kolem ruky a táhnul ho pryč.
"Teď nejdu slíbil jsem Sungminovi, že tu budu s ním." řekl a vyvlékl se mu. Byl jsem překvapen, poslední dobou byli stále spolu a teď ho odmítá. Ryeowook se na mě pohrdavě podíval a naštvaně odešel. Nejistě jsem se podíval na Kyuhyuna.
"Proč jsi to udělal?" zeptal jsem se.
"Nechci mu sloužit jako nějaká hračka" řekl a sledoval jak odchází. Moc jsem to nepochopil, neřešil jsem to, protože teď tse teprve budeme bavit.

V baru jsme se bavili nejdřív sami, ale potom jsme se přidali k ostnaním. Už jsem zapomněl, jak je Kyuhyun úžasný a jak se s ním dá dobře vyjít. Celou dobu jsem čekal, až začne mluvit o Ryeowookovi, ale za celý večer se na něj nepodíval ani o něm neřekl jediné slovo. Po tomto zážitku už jsem si byl sto-procentně jistý. Miluju ho.

Když už to vypadalo, že se Yesung pozvrací a Kangin byl tak opilí, že ho museli podpírat, aby se udržel na nohou, rozhodli jsme se jít domů.Kolem třetí hodiny jsme se všichni rozloučili a vydali se mírně nalití domů. Doma jsem sebou praštil do postele, na koupelnu jsem ani nemyslel a usnul.

Probudil jsem se asi ve 12 a dostal strašný hlad. Naneštěstí byla lednička prázdná, mrzutě jsem se odploužil do sprchy. Strašně to ze mě táhlo, to bylo tím včerejškem, mohl jsem se alespoň převlíct. Napustil jsem si vanu s pěnou, vlezl do ní a přemýšlel nad včereškem a nad tím jak jsem byl s Kyuhyunem. Bude si mě takhle všímat i příště?

Měli jsme před koncertem v Shangaji, srez jsme měli na letišti za půl hodiny. Nestíhám! Taxík na mě už čeká a já nevím kde mám klíče. 20 minut do srazu. Už je mám! Ryhle jsem popadl svoje věci a vyběhl ven do taxíku.

Na letiště jsem dorazil s malým zpožděním. Všichni už tam stáli a čekali na mě.
"Minie já nevěděl, že chodíš spát i po obědě." repl do mě Heechul. To by bylo, aby se ze mě neudělal jednou srandu.
"Tak můžeme jít?" řekl manažer. Všichni kývli a vydali jsme se k letadlu. Podíval jsem se na Kyuhyuna, ten se na mě jen usmál.

V letadle jsem seděl vedle Leeteuka, který po pěti minutách od odletu usnul. A pak kdo chodí spát po obědě. Kyuhyun seděl vedle Donghae(ho) a celou cestu se něčemu ty dva smáli. Před nimi seděl Shindong se Siwonem a stále se na ně otáčely, aby zjistili čemu se smějou. Všichni se na ně otáčeli a všechny zajímalo totéž. Nikomu to ale neřekli. Jen co se na chvíli přestali smát začali zpívat písničky, které se běžně zpívají batolatům. Leeteuka to vzbudilo a podíval se na ně s vražedným pohledem,potom raději dělal, že spí. Eunhyuk chytl výbuch smíchu a schovával se za časopis. Heechul to nemohl vydržet a pustil si hudbu do sluchátek. Siwon se chytal za hlavu, Shindong koukal z okýnka a snažil se nesmát. Yesung si povídal s Ryeowookem a dělali jako, že je neslyší. A nad Kanginem se začala vztahovat vražedná mračna. Všichni dělali, že je neznají.

Po přistání se trochu uklidnili, už nezpívali, jen se smáli. Dost nahlas smáli, už bez jejich smíchu by jsme na sebe připoutali na letišti pozornost. Ovšem jejich smích se rozléhal všude, šli jsme, tedy až na ty dva, kteří se spíše kymáceli sem a tam a vyvolali ještě větší rozruch, než bylo obvyklé. To nikoho moc nepotěšilo, ale jsme zvyklí. Když jdeme všichni nás fotí, křičí na nás nebo natáčí. Šli jsme a ignorovali je. Ti dva šli jejich pomalým a vytlemeným tempem. Uklidnili se až v autě, potom co jim Kangin vyhrožoval, že je zabije, jak je jeho zvykem. Tak zadržovali smích a schovávali se za různé věci, aby je Kangin neviděl.

Ale Kanginovo výhružka nebyla nic platná, jen co jsme vystoupili z auta chytli další výbuch smíchu. Nikdo z nás je pořádně nechápal.
"Oni něco pili?" zeptal se Leeteuk.
"Kdo ví co dávaj za pití v tom letadle." řekl Shindong.
"Jak se může někdo smát tak dlouho." řekl Yesung.
"To je náznak blbosti." řekl Shindong.
"Jen jestli jenom náznak." uzavřel to všechno Leeteuk. A šli jsme se ubytovat.

Pokoje byli po dvou. Byl jsem na pokoji s Ryeowookem. Moc nadšený z toho nejsem on asi taky ne podle jeho výrazu. Ale je to stále lepší, než kdyby byl s Kyuhyunem. Ten byl k našemu neštěstí s Donghaem. Když se tak rozhodlo všichni protočili oči a začali se bát toho, co bude pokračovat.

Bylo 5 hodin a v půl osmé jsme měli být na místě. Podle domluvy jsme se všichni sešli na pokoji Kyuhyuna a Donghaeho, teď už se uklidnili a jen se na sebe usmívali. Všichni jsme začali pochybovat o jejich zdraví. V hotelu jsme nebyli ani hodinu a oni měli v pokoji docela bordel. Nikdo na to ani neupozornil, jelikož by to stejně skončilo výbuchem smíchu.

Bylo čtvrt hodiny do začátku koncertu, byli jsme převlečeni a čekali, až dohraje předkapela. Donghaeho a Kyuhyuna už přešla jejich nálada, všichni jsme se oddechli.

Po koncertě jsme se rozhodli oslavit úspěch až v hotelu. Pro mě to nebyl jen vydařený koncert, ale mnohem víc. Nedozpívali jsme ani druhou písničku a já už byl s Kyuhyunem. Většinu koncertu byl se mnou. Ke konci koncertu mě vzal na záda a když jsme zpívali "It´s you" obejmul mě a lehce políbil na tvář. Pro mě to byl dokonalý koncert.

Potom co jsme dopili všechno co šlo, popřáli se dobrou noc a vyrazili do pokojů. Už bylo na čase, jelikož to vypadalo, že Kyuhyun s Donghaem s koncertem ještě nezkončili. Došel jsem na pokoj a šel rovnou do koupelny, abych tam byl dřív než Ryeowook. Byl jsem poměrně dost unavený a nechtělo se mi čekat. Když jde o sprchu stráví v koupelně i několik hodin.

"Sungmine počkej." řekl Ryeowook, když jsem vyšel z koupelny.
"Hmm?" zamžoural jsem ospale.
"Nech ho být." vyjel na mě.
"Koho?"
"Kyuhyuna. Přestaň se na něj lepit, přestaň za ním chodit!" začal na mě křičet.
"Ryeowook, si v pohodě?"
"Myslíš si, že nevidím, jak za ním pořád chodíš, jak na něj koukáš! Nech ho být!"
"Co ti vadí? Myslíš si, že může bejt jenom s tebou? Prober se jsou tu i ostatní."
"Je jenom můj, nebudu se o něj s nikým dělit!" dokončil naši hádku a odešel do koupelny.
"Není." řekl jsem, ale to už byl Ryeowook v koupelně. Lehl jsem si do postele a přitáhl si deku až ke krku. Vadí mu, když jsem s Kyuhyunem. Bere ho jako svůj majetek, proč mu to tak vadí... je mezi nima něco víc? Nedokázal jsem nad tím moc přemýšlet, po chvíli jsem usnul.

Let domů proběhl v klidu. Nejspíš to bylo tím, že Kyuhyun s Donghaem usnuli. Nikomu to očividně nevadilo. Donghae seděl na sedačce se zakloněnou hlavou a spal. Kyuhyun měl svou hlavu na jeho rameni, vypadal rozkošně. Jestli opravdu je něco mezi ním a Ryeowookem, tak ten musí umírat žárlivostí. Nevadilo mi, že se Kyuhyun má k Donghaemu, věděl jsem, že jde jen o přátelství a že Donghae má někoho jiného. Věc která mi vadila, byla, že ho neuvidím do koncertu v Tokyu. Byli to sice jen tři dny, ale pro mě nekonečné.

Konečně nastal den, kdy jsme měli odjíždět. Bylo to všechno k vzteku už od začátku. Na letišti si mě ani nevšiml a na pokoji byl s Ryeowookem. Od naší hádky jsem se s Ryeowookem nebavil. Stále se na mě pohrdavě díval. Byl jsem na pokoji s Haem. Měl jsem co dělat, abych zabránil slzám, které se mi draly do očí.

Po i při koncertě jsem byl docela zkleslý a bez nálady. Něměl jsem náladu na to někam jít. Ani Kyuhyun se neusmíval. Když on ne tak ani já. Seděl jsem v šatně a koukal do země.
"Sungmine jdeš?" zeptal se Donghae.
"Nejdu není mi nejlíp." řekl jsem a stále hleděl do země.
"Donghae můžeš na chvíli." uviděl jsem Kyuhyuna ve dveřích.
"Jasně, co potřebuješ." řekl Donghae a odešel za Kyuhyunem na chodbu. Něco tam řešili.
"Tak zatím uvidíme se zejtra." vrátil se pro mikinu a odešel za ostatními. Natáhl jsem na sebe bundu a šel do hotelu.

Došel jsem na hotelový pokoj a sedl si na gauč a přemýšlel na Kyuhyunem a tím vším co se stalo.
"Já myslel, že jdeš spát." vytrhl mě po chvíli ze snění známý hlas.
"C-co tady děláš?" otočil jsem se na Kyuhyuna.
"S Donghaem jsme se vyměnili, tedy jestli ti to vadí, můžu jít zpátky."
"Mně? Ne vůbec naopak a Ryeowook ví to?" myslím, že ten by stím nesouhlasil.
"Proč se na něj furt ptáš? Udělal ti něco?"
"Ne nic." řekl jsem zklesle, rád bych mu to všechno řekl, ale neudělal jsem to. Sedl si vedle mě.
"Minie, co se děje?" řekl a dal mi ruku okolo ramen. Byl tak blízko, že jsem si nemohl pomoct.
"Mám tě rád." řekl jsem a políbil ho na tvář. Jeho první reakce byla trochu vyděšená, ale netrvala dlouho a můj polibek mi oplatil polibkem na rty.
"Nech Ryeowooka být, chci jen tebe." řekl a začal mě líbat. Jeho polibky byli zpočátku něžné. Líbali jsme se a on mě pomalu položil na záda. Polibky začali být mírně agresivní. Sundal jsem mu tričko a hladil jeho tělo. On nezůtal pozadu a sundal mi i kalhoty. Za chvíli jsme byli oba nazí. Kyuhyun pokračoval v polibkách směrem dolů. Na krku budu mít ráno bez pochyb červený flek, jak to vysvětlím nevím. Pokračoval dál, kousl mě do bradavky, s kterou si chvíli hrál a pokračoval dál. Ucítil jsem menší problém. Šel níž a níž, až se dostal mezi mé stehna.
"Ale Minie copak to tu máme." řekl a usmál se na mě.
"Zklapni, stejně za to můžeš ty,- ah" chtěl jsem ještě něco říct, ale Kyuhyun byl rychlejší. Nejdříve si s ním hrál, potom začal s krouživými pohyby, až dosáhl svého cíle. Potom se vrátil zpátky ke mně. Když chtěl pokračovat dál, zarazil jsem se.
"Kyu, počkej. Co když to bude bolet." zastavil jsem ho.
"Neboj, bude jenom ze začátku." ještě nikdy jsem nespal s klukem. Docela jsem měl strach. Kyuhyun do mě pomalu vnikl. Projela mnou neskutečná bolest. Vykřikl jsem, Kyuhyuna to trochu zarazilo, byl velice opatrný. Aby zabránil dalšímu výkřiku, snažil se mě utišit polibky. Bolest se pomallu měnila ve slast, vášeň a rozkoš. Postupně zrychloval a začal víc přirážet, až nabral obrovské rychlosti. Neubránil jsem se halsitým vzdychům, které se rozléhali po místnosti. Necítil jsem ruce ani nohy. Mě tělo bylo plné rozkoše. Po nějaké době, kdy jsme byli odkázani jeden na druhého si lehl vedle mě a já se k němu přitulil.
"Miluju tě Minie." řekl a políbil mě na čelo.
"Já tebe taky." byli jsme spolu a já věděl, že až to Ryeowook zjistí nepřežije. Byl jsem nejšťastnejší člověk na světě.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Kaoru Kaoru | 2. srpna 2011 v 1:57 | Reagovat

super povídka si skvělá:D

2 Naya Naya | Web | 4. srpna 2011 v 11:40 | Reagovat

[1]: Děkuju :))

3 Kyu Kyu | E-mail | Web | 3. prosince 2011 v 15:03 | Reagovat

pane bože...to je tak dokonalé! Vůbec jsem se nesmála zároveň s Kyuhyunem a Donghaem :D ach to je tak úžasná povídka! ^^

4 DeiDei DeiDei | 19. prosince 2011 v 16:55 | Reagovat

♥_♥ dokonalé :3 (rodiče si asi musej o mě myslet že sem cvok pač sem se tu asi deset minut lámala smíchy :D)

5 koreanmusic koreanmusic | 30. března 2012 v 18:13 | Reagovat

Je to vážně úžasné! Vážně nejlepší blog jaký jsem kdy viděla! Jsem tu denním hostem!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.