Why?

25. května 2011 v 16:42 | Naya ^^ |  EunHAe

Ok jsem tu zpátky (Ano o5 otravuje) jsem tu s novým příběhem, tentokrát je to Oneshot ,je to jen takový pokus s docela smutným koncem. Vím že tu jsou takový kteří píší líp (Vzlížím k ním a obdivuju), ale zkusit to musím. Snad se bude líbit a moc prosím okomentujte článek. Jak to záleží jen na vás. Děkuju moc, už jenom za to že ho čtete.

Naya ^^
Pod perex.
"Donghae...Donghae." řekl jsem a tahal ho za rukáv. Byli jsme u Donghaeho bývalé spolužačky, která slavila narozeniny. Bylo tu spousta neznámých lidí, kteří se bavili jen o škole, o tom kdo s kým chodil a jak je to teď.
"Děje se něco zlato?" odpověděl a jen letmo se na mě podíval.
"Pojď už prosím pryč." žadonil jsem a obtočil se mu rukama okolo jeho pravé ruky.
"Pojď se mnou." políbil mě na čelo a šibalsky se na mě usmál. Vzal mě za ruku a někam táhl proudem jeho bývalích spolužáků. Jejich pohledy se do mě nenávistně zabodávali.

S Donghaem jsem spolu už nějakou dobu. Věděl jsem už od mala, že nejsem jako ostatní. Nikdy mě nebrali ani nevzrušovali holky v minisukni a s výstřihem. Já radši koukal po jiných. Po klukách. Kvůli mé orientaci jsem byl a jsem často vystavěn různým posměchům a nadávkám, které poslouchám od lidí, kteří to nechápou. Ale teď už s tím nemám takový problém jako dřív. Od té doby co jsme se potkali, jsme věděli, že jsme pro sebe stvořeni. Byla to láska na první pohled, jsme spolu stále a stále stejně se milujeme. Když mi někdo nadává myslím jen na to, až budeme spolu. Vím, že on za ty urážky stojí. Je pro mě všechno, je to můj svět a velká část mě.

Došli jsme do nějakého pokoje. Nevnímal jsem co je okolo mě, koukal jsem stále na Haeho. Otočil se a začal mě nežně líbat. Já mu začal polibky oplácet, začal jsem pomalu přitlačovat. Donghae nezůstával pozadu. Z něžných polibků se stali agresivní. Položil mě na postel a jezdil rukama pod tričkem. Začal jsem mu rozepínat kalhoty... naše polibky přerušovalo jen svlékání oblečení.

Leželi jsme tam, nazí, líbali jsme se a já cítil že mám malý problém. Donghae mě začal líbat na krku a pomalu postupaval dolů. Líbal mě na hrudi, na bříšku, až dosáhl svého cíle. Uchopil můj penis do úst a začal jezdit jazykem nahoru a dolů. Po pokoji se rozléhalo mé vzdychání. Užíval jsem si to, že jsme spolu. Jen mi dva. Netrvalo dlouho a já se udělal. Hae to všechno spolykal
.
Zvedl hlavu a podíval se na mě, trochu se pousmál a přetoupil opět k líbání na krku. Přejel jsem rukou po jeho dokonalém těle. Má ruka pokračovala až skončila u jeho údu. Tiše zasténal a já věděl co chce. Rukou jsem mu ho začal jeměn hladit, jezdit tam a zpátky, čím dál tím rychleji. Chtěl jsem ho. Musel jsem ho mít!

Uchopil mě za stehna, která roztáhl od sebe a vnikl do mě. Projela mnou bolest, která se během okamžiku změnila v touhu a rozkoš. Byli jsme oddán jeden na druhého. Začal pomalu zrychlovat, až na své tempo. Ani jeden z nás se neubránil vzchychání. Když skončil svalil se vyčerpaně velde mě a sevřel mě v objetí.
"Miluju tě." řekl jsem
"Já tebe taky." odpověděl a v následujících minutách jsmeoba dva usli.

Ráno když jsem se probudil, Donghae nebyl nikde k nalezení. Uvědomil jsem si, že jsme stále na pochybné oslavě a já tu ležím nahý v cizí posteli. Začal jsem se oblékat a přemýšlel jsem kde jen může být. Kde jsi? ptal jsem se sám sebe. Jako poslední jsem na sebe natáhl košili a vyšel z pokoje. Všichni byli nalitý a leželi všude možně, na gauči, stole nebo zemi. Ale po mém milovaném stále ani památky. Prošel jsem obývákem, kuchyní stále nic. Začínal jsem přemýšlet jestli se mi to jen nezdálo. Otevřel jsem dveře do dalšího pokoje a to mě přesvědčilo, že nezdálo. To co jsem uviěl mi zlomilo srdce. O-on Donghae ležel nahý v posteli s nějakou dívkou. Cítil jsem jak se mi hrnou slzy do očí.
"Donghae, proč?" špitl jsem do prázdna. On jakoby to slyšel se probudil a podíval se na mě. Docela rychle si uvědomil co se stalo.
"Ne, Hyukie to není tak jak to vypadá." vypravil ze sebe okamžitě. To už mi tekli slzy po tváři. Vyběhl jsem z bytu rovnou do výtahu a zmáčkl tlačítko přízemí. Jak mi to jen mohl udělat! Výtah dojel a já vyšel ven. Zastávku měli hned naproti bytovce. Přešel jsem silnici a sedl si. Hlavu jsem si ddal do dlaní a plakal.
"Eunhyuk!" uslyšel jsem. Byl to on, jeho hlas bych poznal kdykoliv. On kterému jsem věřil a věnoval mu svou lásku.
"Hyukie!" křičel na mě.
Zvedl jsem hlavu a podíval se na něj, chystal se přeběhnout silnici.
"Ne! Donghae stůj!" vykřikl jsem v okamžiku kdy vyběhl. Bylo pozdě, ozvalo se troubení auta, které ho srazilo. Snažil se zastavit, ale bylo pozdě. Donghae tam zůstal ležet uprostřed silnice. Zvedel jsem se a běžel za ním.
"Ne, Donghae, ne." řekl jsem mezi několika vzlyky. Starostlivě se na mě podíval. Všem okolo bylo jasné stejně jako mě, že už mu nejde pomoct. Chytl jsem ho a přitáhl k sobě.
"Prosím, odpust mi to." šeptl, slzy mu tekli stejně jako mě.
"Odpouštím, jen tu se mnou zůstaň, prosím neodcházej."
"Hyukie, budu tu navždy s tebou, protže tě miluju." to bylo poslední co řekl. Cítil jsem jeho poslední nádechy. Držel jsem jeho tělo a bylo mi jasné, že už nikdy nebudu nikoho milovat a budu navždy sám.
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Hatachi Hatachi | 24. listopadu 2011 v 17:05 | Reagovat

Nádherný,ale tak strašně smutný...

2 DeiDei DeiDei | 21. prosince 2011 v 15:05 | Reagovat

T_T úžasnej příběh... :)

3 Vavu Vavu | E-mail | 2. ledna 2012 v 21:40 | Reagovat

oh, to je take krane smutne  :) Ohh mozem to citat dookola

4 Lucy Uchiha Lucy Uchiha | Web | 28. ledna 2012 v 22:29 | Reagovat

Tys mě rozbrečela! *zadržuje slzy jak to nejvíc jde* Vážně užasný ^^ Ten konec mě naprosto dostal do slzovýho ůdolí! Prostě krása :3

5 koreanmusic koreanmusic | 30. března 2012 v 20:50 | Reagovat

Vážně, ponořila sjem se do příběhu tak že konec sjem naprosto  brečela, fakt jsi nejlepší spisovatelka!! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.