Me or He....?

22. května 2011 v 12:55 | Naya ^^ |  Kyumin
Okey... jsem tu s prvním příběhem.... tak trochu sem zapomněla říct sem blázen do Kyuhyuna, takže první příbeh je on něm a Sungminovi, snad se bude líbit a připiště prosím nějaký ten koment...
Fajn.... dnešek byl katastrofický. Né jenom, že musel být celý den s ním s Ryeowookem, ale ani si mě nevšimnul. Před koncertem, přede všemi, když jsem na něj promluvil jen: "Jak se vede" a čekal že mi odpoví s úsměvem. Řekl mi: "Promiň, říkal si něco?" Celý koncert byl jen s Ryeowookem a Siwonem. Nenávidím ho. Směje se jenom na něj, jako by nebyl někdo jiný. Ani se na mě nepodíval, stále dokola jen oni dva. Jsou stále spolu... nenávidím ho za to. Ale i přes to, že mě ignoruje, se na něj nemohu zlobit. Už jenom ten jeho úsměv, je rozkošný. Když je šťastný on tak i já, miluju ho jako nikoho na světě.
* Další den *
Přišel jsme a lehl si do postele, vzal plyšáka a začal plakat.To už přehání.
Smějou se na sebe - Dobře
Jsou stále spolu - Dobře
Mluví jenom spolu - Dobře
Zpívají jenom spolu - Dobře
Drží se za ruce - V žádném případě.... Jak si to představuje. To myslí jenom na sebe. Proč? Proč zrovna já, proč jsem se musel zamilovat do něj. Nenapadlo ho se na mě dívat stejně jako na Ryeowooka. Už mu vážně chybí jenom to se s ním líbat. Ale to nedovolím. Nikdy! Radši mu řeknu co všechno k němu cítím, klidně ať jsou u toho ostatní, ale tohle ne. Pevně jsem stiskl plyšáka-medvídka, kterého mi dal k narozeninám a plakal.
*Další den v šatně před koncertem *
Vážně nevím co budu dělat, už dál nedokážu koukat na to jak je s Ryeowookem. Strašně mě to bolí, vždycky mi na něm záleželo ze všeho nejvíc. Jen on si toho nešiml.
"Sungmine" vytrhlo mě zaznění mého jména z myšlení.
"Hmm" odpověděl jsem ne moc nadšeným tónem a podíval se kdo na mě mluví. Byl to Kyuhyun, stál přede mnou a divně na mě koukal. Jako kdybych něco provedl.
"Ty se nebudeš převlíkat?" řekl. Koukl jsem kolem, nikdo tu nebyl jen mi dva.
"Jo budu, ale až za chvíli." řekl jsem trochu nepřítomným tónem. Opravdu bych čekal, že mi řekně něco jiného a teď na mě tlačí, abych se převlékl. Určitě jenom proto aby měl šatnu jen pro sebe a Ryeowooka.
"Sungmine za chvíli začínáme a ty tu jenom sedíš a zasněně koukáš, měl bys zrychlit" řekl a podíval se na hodiny co vyseli nad dveřmi. Usmál se na mě a odešel, už převlečený a připravený. No jo a já si teprve teď uvědomil, že musím opravdu přidat, abych to stihl.

Koncert proběhl jak jinak, než že byli opět spolu. Ale já byl rád, že na mě alespoň promluvil na tu chvíli v šatně. Přemýšlel jsem a musel jsem vypadat jako kdybych nebyl mentálně v pořádku. Ach jo když už se mnou promluví, musím se chovat, jak kdyby mě nezajímal. Tímto způsobem se ke mně nikdy nebude chovat jao k Ryeowoookovi.
Došel jsem do šatny a sedl si. Všichni se převlíkali, koukl jsem na něj, usmíval se tentokrát byl s Donghaem. Vypadal šťastně.... musel jsem se usmívat a myslet na to jak se cítí.
"Sungmine, jdeš s námi?" řekl Yesung.
"Co? Kam?" opravdu jsem neměl ani tušení o čem mluví.
"Do baru přece jako vždycky." řekl a mrkl na mě.
"Ok, tak běžte napřed přijdu za vámi." chtěl jsem.... musel jsem ještě chvíli pozorovat Kyuhyuna. Yesung jen kývl a odešel se Siwonem, Leeteukem a Eunhyukem napřed. Já se zvedl a začal se převlíkat, do toho včem jsem přišel.
Zrovna jsem si přetáhl tričko přes hlavu a ucitíl jsem něčí ruku na rameni.
"Hyung, co se děje?" otočil jsem a za mnou stál Kyuhyun.
"Děje? N-nic. Proč si to myslíš?" vykoktal jsem ze sebe, byl jsem jeho přítomností zaskočen.
"Chodíš stále s halvou v oblacích, řekni mi co se děje.Víš, že se na mě můžeš spolehnout." řekl a rošťácky se usmál, tak jak to umí jen on. Tolik jsem mu toho chtěl říct, ale nedokázal jsem ze sebe vydat nic lepšího než: "A kde je vlastně Ryeowook?" Byl trochu tou otázkou zaskočený, nevím proč, ale rozhodně tak vypadal.
"Asi šel s ostatníma, máme za nima přijít... půjdem tedy?"

Vydal jsem ze sebe něco co znělo jako souhlas. Vyšli jsme z šatny a vydali se ven.
"Proč ses ptal na Ryeowooka?" zeptal se mě. Trochu mě to zaskočilo, ale jen jsem odpověděl.
"Poslední dobou si stále s ním." zastavil se. Podíval jsem se na něj, vypadal dost zaraženě.
"Jak jako s ním?" Tohle jsem přesně nechtěl vypravovat mu to co my tak moc vadilo.... jeho vztak k němu. To mu nepříde nějak zvláštní, to jak ho objímá jak se na něj směje. Jen jsem protočil oči.
"Nech to být a pojď ostatní už určitě čekají." Chtěl jsem se rozejít, ale on mě chytl a přitiskl na zeď. Ruku mě na úrovni výšky mé hlavy, koukal se mi přímo do očí.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 DaGa & NiYu DaGa & NiYu | 17. července 2011 v 20:18 | Reagovat

waa tak ty si tiež blázon do kyuhyuna ? t ykokšoo :DD ja tiež strašne !! ale dokážem ho párovať len so SUngminom a Zhoumim xDDD A poviedka paradna !!! ako wau..!!! btw.už nejdme pisať radšej komentáre..už ich mas dva odomna xDDDDD Mianhae!!!!!

2 Naya Naya | Web | 18. července 2011 v 19:24 | Reagovat

Yeah.... strašnej xD S Minem je prostě nejlepší xD a pak mi k němu  de ještě Ryeowook

3 DaGa & NiYu DaGa & NiYu | 19. července 2011 v 17:43 | Reagovat

xDD JJ prose tak k sebe pasuj u!! xD tyaky paradny seme xDDa  Min tak uke..:D:D I ked je starsi ale to je detail xDDD xDD prosre su spolu šekši :DDD xDD a KYuhyuna by som znásilnila xDDD on hetaký...proste waaa...xDD Ukradnem ho xDD a potom si ho rozdelime ..xD čo na to povieš ? :DD

4 Naya Naya | Web | 19. července 2011 v 20:26 | Reagovat

[3]: Pouze detail... Nejlepší, nejkrásnější, nedokonalejší xDD Souhlas xDD Kdy vyrážíme? :DD

5 NiYu NiYu | 23. srpna 2011 v 22:32 | Reagovat

xDDD Kludne aj zajtra !! xD ideš?:DD ja už som zobral všetky potrebne veci..xDDD nožik sekáčik..xDD aj kameru xD tak donutime ho ne ? xD nech sa pomiluje so sungminom xDD live actionxD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.